Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Утро в саду | Женский Молитвенный Завтрак

жіночий молитовний сніданок

Выходной – замечательный повод провести время вместе с подружками, а еще лучше – провести его в молитве и в САДУ! Приходи на теплое уютное свидание с Богом и Его Словом.

ресырсы для женского служения

Дата: 4 мая (пн)
Время: 10:00 – 12:00

Где? Зеленый садик Семейного Клуба (15-20 мин. от м. Славутич) – точный адресс напишем учасницам – будет зависить от количества девочек )))

ЧТО БУДЕМ ДЕЛАТЬ: пить чай в саду, молиться и читать вместе Библию )))

ЧТО ВЗЯТЬ?:
- давайте принесем что-то домашнее, красивое и вкусное к чаю – домашнее печенье или варенье )))
- пледик (на случай, если в саду будет прохладно)

ЕСЛИ ПОЙДЕТ ДОЖДИК – мы будем прятаться в домик )))

Наша група Женский Молитвенный Завтрак в фейсбук – ПРИСОЕДИНЯЙСЯ!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
 • Julie Grodikova

  Уявіть собі тихий берег Дніпра залитий весіннім сонцем, по-жіночому вбраний стіл з домашніми смаколиками та кавою, щасливі дівчата, молитва, теплі пледи, спілкування, сміх і Бог.
  Так це і було ;)

 • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб
 • Alla Semikova

  Отличный выходной, наполненный живым общением, размышлениями о личных отношениях с Богом, молитвами. К этому нужно добавить еще солнце, берег Днепра, вкусные домашние блинчики:) Я получила искреннее удовольствие и радость, что была там. Спасибо!

 • ЛюдОчка

  Мерсі боку за такий НЕЙМОВІРНИЙ РАНОК!!! Цікаво, що всі молитовні сніданки супроводжуються гарною сонячною погодою у компанії цікавих дівчат, з Богом та молитвах. Щоразу з нетерпінням чекаю нової зустрічі. Адже натхнення та сил дають такі зустрічі на весь тиждень!!!
  Особливе дякую за енергію Оленці Шабуніній – у цій панянці стільки енергії та сонця, що поруч всім стає затишно і тепло. Було дуже приємно приїхати з своїми хендмейд гостинцями, а перед собою побачити гарнющо вбраний у прованс стилі стіл та заклопотану господарку, яка готувала млинці для нас:) Оленко, вдячна тобі за те, що ти створюєш атмосферу, за твій час та сили, за твоє натхнення та підтримку!!!

  Важливо читати разом Біблію, пізнавати глибше та почути від інших, що для них є шлях до Бога. На останньому сніданку ми говорили про наші стосунки з Богом. Спробуйте у своїх друзів та близьких спитати, і собі ж задатись таким питанням – ось побачите, ви відкриєте собі (і себе) багато нового :)

  Долучайтесь!!! Організовуйте у себе вдома!!! В місті!!! ЦЕ ДУЖЕ КРУТО!!!

  • http://familyclub.org.ua Olena Shabunina

   хє )))) Дякую за такий теплий відгук, сонечко! )))

Дізнавайтесь про новини вчасно