Час разом

Списки кіно

Списки сімейного кіно: найкращі романтичні фільми; кіно про кохання; фільми для дітей – фільми для сімейного перегляду

Час разом

Тести про стосунки

Унікальні тести про стосунки та опитувальники он-лайн в сфері сімейної психології та психології стосунків.

Час разом

Сімейні ідеї

Цікаві та прості ідеї для проведення якісного та насиченого спільного часу разом усією сім’єю; Ідеї для романтичних побачень; Теми для подружніх діалогів

Сімейні ігри та кіно

Cімейні настольні ігри – граємо разом з дітьми! Ігри для батьків та дітей

Автор: Сімейний Клуб

Джерело: familyclub.org.ua

banner_20

g11. Dixit / Диксит – гра представляє собою набір яскравих карток з найрізноманітнішими малюнками і допомагає розвивати асоціативне мислення у дітей, вміння описувати, вигадувати, фантазувати, а заодно – і краще розуміти асоціації інших. Цікаво буде не тільки дітям, але і дорослим!

Вік: від 5-6 років до 99 (хоча на грі вказано від 8 – переконані, що цікаво буде грати навіть з малечею, особливо, якщо у грі приймають участь й інші діти більш старшого віку)
Кількість гравців: від 3 до 8

g22. Активити для дітей / Активити для детей – в класичній “Актівіті” команди змагаються у відгадуванні слів. Варіант Актівіті для дітей відрізняється простотою слів. Пояснювати слова можна за допомогою Малювання, Пояснення, Пантоміми.

Вік: від 6-7 років 
Кількість гравців: 2-4 команди (кількість гравців в команді – від 2 чол.)

g33. Актівіті для малюків / Активити для малышей – малючкова гра відрізняється від “дитячої” оформленням і спрощеними правилами. Замість фішок тут слоники, які мають прийти до фінішу. На картках-завданням слова, які необхідно пояснити, не лише написані, але і намальовані малюнками (для діток, які ще не вміють читати). Гра допоможе малючкам навчитись чітко формувати та виражати свої думки, пояснювати поняття словами або доступно малювати їх або ж не боятись “показати” їх в пантомімі.

Вік: до 6 років
Кількість гравців: за правилами від 3-х чоловік, але за бажанням можна грати в вдвох (мама+дитина або татко+дитина), адже тут головне – сам процес гри!)

g104. Алиас для детей / Аліас для дітей / Junior Alias – весела розвиваюча гра для дітей у ході якої діти будуть навчатись пояснювати слова, описуючи їх, вчитись доступно доносити свою думку і розуміти інших. При купівлі гри можна уточнити мову – є ігри, де слова вказані і російською, і українською мовами. А щоб малечі було легше грати – на картках слова не лише написані, але і намальовані, що дозволяє ввести в гру діток, які тільки вчаться читати. Всі слова і малюнки у грі прості та зрозумілі для дітей. А якщо Ви купите “Аліас для дітей” іноземною мовою (до прикладу, англійською) – ви можете разом практикувати і покращувати навички розмовної мови та поповнювати словничковий запас дітей..
А якщо Ваші дітки вже старші (від 8 років) – можна грати в класичний “Аліас”, або в “Аліас-паті” (з 12 років) і до безкінечності! Грайте разом – це круто!

Вік: від 5 років до 7 років
Кількість гравців: від 4 до 16

g45. Дети Каркассона / The Kids of Carcassonne – гра є дитячою (а значить – яскравішою і легшою) адаптацією “дорослого” Каркассона. Діти Каркассона мають зловити корів та курок, яких випустили дорослі. Задоволення від гри отримають не тільки діти, але і дорослі! Грати разом – це ж так чудово!
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 4 років

g66. Доббл / Dobble – гра представляє собою набір круглих карток з яскравими малюнками різних фігур (голка, сніжинка, котеня, дракон, олівець), які відрізняються між собою розміром, місцем розташування. Гра допоможе розвивати у ваших діток уважність, вміння швидко реагувати, а також – додасть азарту і веселого настрою всій родині! Цікаво для дітей та дорослих будь-якого віку!

Вік: від 6 до 99 років 
Час: від 15 до 30 хв (швидка!)
Кількість гравців: від 2 до 8

g77. Дженга або Джанга / Janga / Башня – гра на координацію рухів, уважність і витримку – для всієї родини! Протягом гри гравці витягають брусочки з-під низу дерев’яної “башти” і складають їх наверх. Таким чином ваша башта зростає, але в ній з’являються прогалини і в один прекрасний момент вона… впаде! Хто стане причиною “краху” башти?

Вік: від 6 до 99 років
Кількість гравців: від 1 і до всієї сім’ї (або кампанії)

g88. Скрабл Джуниор / Scrabble Junior / Скрабл для дітей – гра створена спеціально для дітей. Фактивно вона складається з двох різних ігр: поля для самих маленьких (від 5 до 8 років) і більш “класичного” Скраббл (для дітей 7-8 років). Гра буде корисною для розширення словничкового запасу дітей, покращення та запам’ятовування правописання слів тощо. На жаль, поки що дитячого Скрабл немає українською (українська версія існує поки що тільки класичної гри – від 8 років). Але якщо Ваші дітки вже не першачки – можна сміливо купувати класичну гру!

Вік: від 5 років (дитячий, російська мова) і від 8 років (оригінальна гра, українською мовою)
Кількість гравців: від 2 до 4

g99. Тик… Так Бумм для Детей / Тік.. Так Бумм для дітей – гра, яка навчить Вас і ваших дітей думати швидше! Тут дітки будуть змагатись у винахідливості та вмінні асоціативно мислити. Малюки повинні по-черзі називати асоціації до малюнків на картках (предмети, ситуації, місця), а гостроти грі додає іграшкова “бомба”, яка може “взірватись” в будь-який момент, тому думати треба швидше… “Бомбочка” буде як “гаряча картопля”, яку треба передати якомога швидше (перш, аніж вона підірве свого “власника”).

Вік: від 5 років
Кількість гравців: від 2 до 12

g1310. УНО для дітей / UNO Junior + УНО “Сердитые Птички” (Uno Angry Birds) + УНО Тачки (UNO Cars) – дитячі варіації гри УНО (UNO) з яскравими мультяшними ілюстраціями (відомі герої мультфільмів або африканські тваринки). Тут, як і в дорослій версії, все залежить від кмітливості, уважності та швидкості реакції.

Вік: від 4 років (дитячі версії гри) або від 7 років – традиційне UNO
Кількість гравців: від 2 до 10

веселые настольные игры для детей и взрослых

11. Юный Свинтус – в задорной карточной настольной игре Свинтус маленькие участники пытаются быстрее остальных избавиться от своих карт, скидывая их в общую стопку по цвету или номиналу. Но не все так просто. Благодаря специальным действиям вы можете не только быстро избавиться от своих карт, но и напакостить другим, весело прихрюкивая при этом!

Возраст: от 5 лет
Количество игроков: 2-10

 

Якщо Ви теж полюбляєте грати в настольні ігри – розкажи нам про свої улюблені ігри, залишивши коментар під цією статтею і поділись своїм досвідом – нам корисні Твої поради!

Вам також може бути цікаво:

Якщо Тобі сподобалася ця ідея і ти думаєш, що вона може принести користь Твоїм друзям чи знайомим – поділись нею в соціальних мережах, використовуючи кнопки соціальних медіа у нижній частині цього посту. Давай будувати міцні сім’ї в Україні разом!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб

  Нам порекомендували нову гру – Jungle Speed (Дикие Джунгли) – вже замовили і будемо пробувати ))) Якщо сподобається – будемо радити ))) А може вже хтось грав??? )))

  • Boiko Olga

   Мы играли) и с удовольствием бы дали попробовать, но потерялись важные карты с животными. Можно только в облегченном варианте играть. Отличная игра на внимание, скорость и счет)

 • http://familyclub.org.ua Olena Shabunina

  Доббл – очень веселая игра и не только для деток, но и для взрослых. Очень pf,fdyj – быстро, весело и забавно. Все в восторге были (хотя играли не с детьми, а с друзьями! Очень рекомендую

 • Olena Petryna

  Ми ще любимо піратський Шакал (Jackal) і кольорову Камисадо, іноді бавимось у ROK і Майя. Дітям подобаються Барабашка (трохи схоже на Доббль), Квааа! і СуперФермер :)

  • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб

   Дякуємо за поради! А якого віку дітки? На який вік ці ігри?

 • Boiko Olga

  А в какие игры можно поиграть с малышами от 3-х лет? От себя могу порекомендовать игру “Почему свинки не летают” и почти все игры фирм Djeco, Haba. А вообще круто было бы организовать клуб настольных семейных игр)

  • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб

   Це класнюча ідея! )) У нас в Києві є чудове приміщення і ми відкриті приймати. Питання за активними батьками та іграми )))) Це якщо з дітками, а з парами ми в Сімейному Клубі дуже активно граємо в настолки – останні 2 Сімейні Клуби майже повним складом лишались після занять на пограти ))) Фактично всі ігри, які ми радили як “сімейні” (для всіх-всіх-всіх) ми самі в Клубі вже опробували )))

   • Boiko Olga

    Да, наверное надо самим организовываться) ещё бы найти спонсора для покупки игр))

    • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб

     Олічка, практика показує, що гроші тут зовсім не головне. Головне – це ваше бажання та ініціатива! )) А компанія і ігри завжди знайдуться! ))) У нас в Клубі ігр не дуже багато, але завжди були пари, які приносили свої ігри і залюбки вчили інших грати )))

  • http://familyclub.org.ua Olena Shabunina

   Опробували з похресниками гру “Свинтус” – вони в захваті! (вік 5 років)

   • Boiko Olga

    Будем иметь в виду на будущее) спасибо!

  • http://familyclub.org.ua Olena Shabunina

   В Києві, до речі, вже є такий Клуб з настолками – там ігри можна брати, щоб попробувати-пограти + навчають грати в ігри. Можна з друзями прийти і обрати для себе гру, а можна самим долучитись до гри, яку завчасно оголосили і на неї в Клубі збираються всі охочі в цей день пограти ))))

   • Boiko Olga

    Спасибо, про такие клубы знаем, играли, очень нравится, но теперь хочется играть вместе с ребёнком)

    • http://familyclub.org.ua/ Сімейний Клуб

     Тоді давайте щось разом зробимо! )) Місце у нас є, охочих пограти, я думаю, також набереться, а за Вами – вибір гри, сама гра і організація малечі та їх батьків у гру на місці ))) Тому якщо знаєте, маєте і полюбляєте якісь ігри – давайте грати! )))

     • Boiko Olga

      спасибо за предложение, обдумаю и отвечу вам на почту)

Дізнавайтесь про новини вчасно