Час разом

Списки кіно

Списки сімейного кіно: найкращі романтичні фільми; кіно про кохання; фільми для дітей – фільми для сімейного перегляду

Час разом

Тести про стосунки

Унікальні тести про стосунки та опитувальники он-лайн в сфері сімейної психології та психології стосунків.

Час разом

Сімейні ідеї

Цікаві та прості ідеї для проведення якісного та насиченого спільного часу разом усією сім’єю; Ідеї для романтичних побачень; Теми для подружніх діалогів

Питання для спілкування

Сімейні конфлікти: носороги проти їжаків. Обговорюємо стилі поведінки в конфлікті

Автор: Лео та Сюзанна Біггер | Leo and Susanna Bigger

Джерело: Перекладено та адаптовано з порталу www.leobigger.com

b_1

Конфлікти є невід’ємною частиною нашого життя. Як жартують сімейні консультанти: «Якщо в вашій сім’ї немає конфліктів – скоріше за все, у вас немає сім’ї». Але з огляду на відмінності темпераменту, характеру, моделі сім’ї, життєвого досвіду тощо – кожен з нас обирає різні моделі поведінки в конфлікті. Якщо один з партнерів звик, до прикладу, уникати конфліктів, а інший – голосно вирішувати все і відразу, або відстоювати свою правоту «до останнього подиху» – конфлікти в сім’ї можуть набувати «світового» масштабу. А як щодо того, що ваші діти мають свій власний «стиль конфлікту»?

5 ключових стилів поведінки в конфлікті

b_3

Носоріг – атакує

Часто саме носоріг провокує конфлікт. Носороги безстрашні. В конфлікті часто наступають, атакують, наводять безліч аргументів, переконують. Легко йдуть на на конфронтацію; Носоріг завжди націлений на перемогу; Буває агресивним, може кричати, вимагати від опонента відповіді “тут і зараз”.

Їжак – замикається в собі

Їжаки по можливості уникають конфліктів, не люблять конфліктних ситуацій; В конфлікті – їжак замикається в собі, може ображатись і «дутись»; Водночас їжак може сильно ранити “опонента” колючками, якщо почуває себе «в небезпеці»; Цінують передбачувану атмосферу – тоді відчувають себе в безпеці і не випускають голок. Для більшої ефективності їжакам варто вчитись ділитись своїми почуттями з іншими, не тримати все в собі (не “скручуватись” в комок образ під час сварки).

Горила – захищається

Горили – часто виступають активними учасниками конфлікту. Горила буде захищає себе та свою позицію «до самого кінця»; Інколи бувають агресивними та войовничими, коли відстоюють те, у чому переконані. Горили схильні перебільшувати; Може «чіплятись» до слів опонента. Для того, щоб бути ефективнішими в конфліктах – горили мають прийняти той факт, що не завжди останнє слово має бути за ними. Вміння слухати і чути інших, давати іншим право голосу – дуже важливі для “горил”.

Жираф – аналізує

Жирафи часто виступають посередниками і миротворцями в конфлікті. “Жирафи” схильні аналізувати проблеми, пропонувати рішенням. Загалом, “жирафи” – найкраще вирішують проблеми. Однак для того, щоб обдумати найбільш підходяще рішення – потребують багато часу. Не вміють і не люблять вирішувати проблеми “тут і зараз”. Жирафи повільні, часто неемоційні та прагматичні. Через свої аналітичні здібності їм важко дослухатись до інших людей.

Страус – уникає

“Страуси” звикли уникати і втікати від конфліктів будь-якою ціною. Часто, щоб уникнути конфлікту їм доводиться жертвувати власним комфортом і поступатись власними переконаннями. Страусам з легкістю вдається уникати “гострих” тем і конфліктних людей. Часто “ховають голову в пісок”, якщо намічається суперечка. В конфлікті можуть відмовчуватись, поступатись і обирають позицію «замирення» конфлікта; По життю оптимістичні й позитивні. Для особистого зростання страусам варто усвідомити, що проблеми існують і це нормальна здорова частина життя. Вчитись не уникати проблем, а вирішувати їх – найбільший виклик для “страусів”.

Питання для обговорення в парі:

- Який тип поведінки я найчастіше обираю під час конфліктів? Вдома? На роботі?

- Які відмінності є між нами в тому, як ми поводимось в конфлікті?

- Як, я вважаю, це впливає на наші стосунки?

- Як я найчастіше почуваю себе, коли ми конфліктуємо? Опишіть любляче в деталях. ВАЖЛИВО! Відповідаючи на це запитання – використовуйте «Я-речення». Говоріть виключно про себе, а не про Вашого партнера. Не звинувачуйте Вашого партнера у ваших негативних почуттях (якщо такі є).

- Як я можу допомогти тобі почуватись краще / впевненіше під час конфлікту?

- Як я найкращим чином можу виразити тобі свою любов / повагу / підтримку під час конфлікту?

- Що я особисто можу / планую зробити, щоб ми як пара ефективніше вирішували конфлікти?
1.
2.
3.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно