Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Меня пилит жена, кричит и придирается к мелочам

Моя жена меня постоянно пилит. Она кричит и по поводу и без повода, придирается к мелочам. Когда я пытался поговорить с ней, наш разговор обычно переходил в разборки и часовые дискуссии. Часто ее разборки закончилась тем, что она садилась у меня на коленях и долго плакала. Я устал, потому что не могу понять причину, что ей нужно и меня это напрягает. Чоловік, 28 років

Відповідь:

В момент ссоры или конфликта те слова, которые нас унижают и отдаляют друг от друга, не всегда означают то, что мы слышим. Как результат ссоры или конфликта, все наше естество настраивается на защиту или нападение. В такие моменты у нас нет ни времени, ни желания остановиться и попробовать понять партнера, помочь ему открыться.
Попробуйте понять, что стоит за словами и упреками вашей жены? Поверьте, ее слова не обязательно могут быть проявлением неуважения к вам, хотя так могло вам показаться. Возможно, она пыталась сказать, что у нее есть невстреченные ожидания или просто крик о любви. Попробуйте поговорить с вашей женой о том, что, как вы поняли, стоит за ее словами. Чаще всего через упреки женщина пытается выразить боль и неудовлетворенность, которую она испытывает. И если у нее есть возможность выговориться и почувствовать, что вы ее попытались понять,то у нее не будет препятствия быть с вами настолько близко насколько это возможно. Это может быть ее крик о любви и понимании.
Слезы вашей жены могли означать эмоциональное освобождение от печали, которую она испытывает. В этот момент она очень нуждается в том, чтобы быть понятой вами. Это грустное и болезненное время, но оно может принести исцеление и вашей супруге, и вашим отношениям. Слушать и понимать ее в этот непростой период ее жизни – это ваша основная задача. Вы можете ободрить ее, но ни в коем случае не говорите: «О! Это же такие пустяки, не бери в голову!». Важно, чтобы ваша супруга знала, что вы понимаете ее и разделяете ее переживания. Больше спрашивайте о ее чувствах, и о том что ее радует в жизни. Любовь- это действие.
Успехов вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Vasa Vasa

  Вашому чоловіку треба добре набити морду, за таке ставлення до своєї жінки. Він абсолютний нуль і не вартий навіть називатись чоловіком, а тряпкою.

  • Ангеліна Марущак

   ДЯКУЮ ДУЖЕ ЗА ПІДТРИМКУ!
   Ця коханка постійно погрожує, що піде в поліцію на мене…
   Але чомусь…хотілось би, щоб поліція відреагувала на такий дівчат легкої поведінки, що розриває цілісність сім’ї.
   І ЗРАДА СІМ’Ї-ЦЕ ,ЯК ЗРАДА БАТЬКІВЩИНІ.
   ТО КОЖЕН ЧОЛОВІК ДОБРЯЧЕ ЗАДУМАВСЯ БИ!!!
   Але нажаль…в нашій країні МАТИ І ДИТИНА НЕ ЗАХИЩЕНІ. ШАЛАВИ, ПОВІЇ БІЛЬШИЙ ЗАХИСТ МАЮТЬ ЗА МАТЕРІВ І ДІТЕЙ!

 • Оля Кавна

  ДОБРОГО ДНЯ! що це за чоловік, який ще буде думати!!! він має жінку, дитину -це є найголовніше, а не коханка. Він не вартий вас…..відпустіть його…..якщо він любить вас то залишиться…. ЗАПАМ”ЯТАЙТЕ ТАКУ ФРАЗУ: “НА ЧУЖОМУ ГОРІ ЩАСТЯ НЕ ПОБУДУЄШ ” ЙОГО ЖИТТЯ ЗА ЦЕ ПОКАРАЄ……

 • Евеліна

  доброго дня. Ми молода сім’я, тільки три роки разом. Діток немає, сьогодні я знайшла інформацію що мій чоловік спілкується з геями і обмінюються фото інтим, пишуть бридкі речі. Що мені робити,я розгублена

 • Эмили Скай

  Здравствуйте. Я отступила от Бога, но у меня нету зависимости. Я немогу покаяться. Есть ли ребцентр для таких людей как я?

 • Nastya Bevz

  Перепрошую, але в списках ребцентрів нема номера телефона центру в Чернігівській області. Можна його якось дізнатись?

 • Ангеліна Марущак

  ТІ ДІВИЦІ ЛЕГКОДОСТУПНІ, КОХАНКИ ,ШЛЬОНДРИ,ПОВІЇ—БУДУЄТЕ СВОЄ…НЕ ЛАМАЙТЕ ЧУЖЕ!!! НЕ ВИТИРАЙТЕ НОГИ В ЧУЖЕ ЖИТТЯ!!!
  НЕ ПЛАЧТЕ, ЩО В МАЙБУТНЬОМУ БОГ ДІТЕЙ НЕ ДАЄ…
  ЗА СЛЬОЗИ ДИТЯЧІ–ЗА СЛЬОЗИ ДРУЖИНИ НА ВАШІ ГОЛОВИ.

  ТІ, ЩО ТАМ НА ГРАЛЬНІ ТАК ГАРНО РАДАТЬ…” ТА КИНЬ СІМ’Б НАХЕР ТОБІ ТО ТРЕБА…”
  БУМЕРАНГ ІСНУЄ-ВІН ЩЕ НЕ ДОЛЕТІВ!

 • Katrina Norynchak

  Дорогі дівчата та жінки!
  Ревнощі чоловіка – це дуже спірне питання, адже з одного боку це ознака небайдужості, а з іншого боку надмірні ревнощі бувають нездоровими та шкодять стосункам.

  Я працюю над проектом “Про що мовчать жінки” з Оксаною Байрак. Шукаю жінку, в якої дуже ревнивий чоловік, і вона не знає, що з цим робити. Якщо Ви опинилися в схожій ситуації – Ви можете розповісти свою історію у нас в програмі та отримати домопогу від експертів та ведучої Оксани Байрак.

 • Іван

  Добрий день. Все правильно з одного боку пишете, але от в мене наприклад така ситуація дуже схожа і взагалі відчувається відсутність будь якої поваги з боку жінки. Так, від мене також немає теплоти я визнаю, але тому, що вона притупилась під тиском таких відносин та й навіть коли була то жінка давала зрозуміти шо їй важливіше особистий простір і постійно відкидала мене, хоча занадто чогось не було, все було в міру, але їй не потрібно взагалі, а це з часом просто мене відучило взагалі від будь яких проявів до неї і вона каже, що їй нормально так, короче ні життя нормального ні поваги ні інтимної близькості майже немає, але тим не менш живемо, можливо тільки заради дитини. А я як християнин не можу все перекреслити і змінити нічого не можу. Я пробував не раз обговорювати нормально з нею наші стосунки і наше життя, але її це не хвилює і вона не збирається нічого в собі міняти і ще крім того характер такий, що постійно вона права, а я нічого не вмію і нічого не знаю, а це в свою чергу ще й разом з проблемами із здоровям (розсіяний склероз, але на ходу) робить з мене овоча. Я розумію, що тут нічого нового чи інакшого ніж буває в інших. Але як з цим жити, як повернути самооцінку, яка стерлась в мене?

Дізнавайтесь про новини вчасно