Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Після 20 років шлюбу чоловік втратив до мене інтерес – поправилась після хвороби. Як зберегти сім’ю?

В стосунках з чоловіком прокрався холод. Після операції по гінекології та наступного лікування я добряче погладшала. Я не тільки перестала бути привабливою зовні, але і в ліжку. Він старається прихововати своє ставлення, але за 20 років спільного життя я навчилася читати його настрій по очах. Він став дратівливий, замкнутий, часто «зривається», або навпаки мовчить. Як мені допомогти йому і зберегти стосунки? Зі свого боку я відчуваю, що мені спокійніше, коли його немає поряд і я переконана, що і йому також. Жінка, 40 років

Відповідь:

Двадцать лет супружеской жизни – достаточно длинный срок, за который людям уже плохо друг без друга, если, конечно, отношения строились на протяжении всего супружества. Конечно, не только в женщинах, но и в мужчинах происходят изменения, и, возможно, через это ваш брак сейчас проходит именно через этот этап. Конечно, для мужчины привлекательность супруги очень важна, но сама по себе такая перемена не фатальна, если в других сферах супружеских отношений все нормально! Возможно, это только вершина айсберга, который принес холод в ваши отношения. Конечно, было бы очень хорошо, если бы вы могли открыто обо всем говорить, не боясь реакции друг друга. Но по видимому, вам так и не удается этого сделать. Если ваш муж срывается или молчит – вероятно, он не может без страха или гнева общаться с вами. Только внимание и открытость друг ко другу могут сдвинуть ситуацию и принести позитивные изменения. К сожалению, не видя вас и не зная динамики ваших отношений, трудно сказать что-то более конкретное. Возможно, в вашем городе есть консультант по вопросам брака – мы советуем встретится с ним самостоятельно, а потом при необходимости и вместе с мужем. Специалист сможет помочь вам поговорить о проблемах не боясь этого и найти выход из сложившейся ситуации.

Если в Вашем городе нет специалистов по браку, который мог бы Вам помочь, и вы не имеете духовного наставника, которому доверяете – Вы можете начать работать над отношениями с теми ресурсами, которые Вам доступны. На нашем сайте в разделе “Библиотека” Вы можете скачать и прочесть книгу “Его и Ее нужды” Уиларда Ф. Харли, а также – “Любовь и уважение” Эмерсона Эггериха. Эти книги помогут Вам лучше понять, что не работало в Ваших отношениях ранее. Вы можете обсудить эти книги с Вашим мужем, следуя советам, описанным в них.

Успехов и мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

 • Володимир Шнайдер

  Ось і в мене така ситуація, тільки з дружиною.

 • Jupitermedicalcentreinc

  Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив.
  Медичний центр Юпітера терміново потребує донора нирок. Зверніться до нас на нашу електронну пошту: jupitermedicalcentreinc@gmail.com або зв’яжіться з нами на whatsapp: 1 (515) 2935520

 • umar shetty

  Ви хочете продати свою нирку за 800 000 доларів США? Це ти
  Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші
  Через фінансовий зрив і ти не знаєш, що робити
  Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро
  Сума грошей для вашої нирки. Мене звуть доктор УМАР
  Я нефролог в клініці УМАР. Наша клініка є
  Спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також проводимо лікування
  Купівля та трансплантація нирок с
  Відповідний донор
  Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейте
  Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього
  Не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою.
  Електронна пошта: doctorumarclinic@gmail.com

  уважно
  ДР УМАР.

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно