Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Сімейне життя почало руйнуватись, коли переїхали до батьків чоловіка. Свекруха руйнує наш шлюб!

Я з чоловіком одружена вже 2,9 роки. Все ніби було добре поки ми не переїхали жити до його батьків... Загвоздкою в наших стосунках і в нашому спільному житті стала його мама. Вона завжди хоче, щоб було так, як вона скаже, щоб я робила все по її. Спершу я мирилась з цим, а деколи робила по-своєму, але дійшло до того, що я стала об’єктом для ревнощів до її сина, і водночас об’єктом для сварок, образливих висказувань і т.п. Дійшло до того, що вона просто перестала мене поважати і почала настроювати чоловіка проти мене... Скінчилось все тим, що я зібрала речі і переїхала до своїх батьків. Ми б розлучились, але я зараз вагітна (коли переїжджала – ще про це не знала). Я на 7-му місяці. Ми разом не живемо, однак спілкуємось (не рідно, але і не часто). Він говорить про те, що хоче нормальної сім"ї, дитини, дружини, але проблема знову ж таки в його мамі - вона не дає нам жити. А чоловік майже завжди слухає свою маму. Що робити в такій ситуації? Я вже не знаю... Як зберегти сім'ю? Жінка, 23 роки

Відповідь:

Мы искренне сожалеем, что вам приходиться проходить через такие сложности. Печально, что мать не понимает, что счастье ее сына зависит от единства между вами и что с момента, когда вы стали супругами ее власть над сыном закончилась. Еще более печально, что ваш супруг “любя” вас проявляет больше верности к своей маме, чем к вам. Это неправильно ни с человеческой ни с Божьей точки зрения. С точки зрения психологической, конечно, строить единство между мужем и женой намного легче, если Вы будете жить отдельно. В Библии сказано (“Евангелие от Матфея 19:6): “Поэтому оставит человек отца и мать и соединится со своей женой, и двое станут одной плотью”. «Оставить» буквально значит выйти из-под опеки, власти, влияния, помощи и защиты родителей. Это не просто пожелание, это – закон Божий, без соблюдения которого единства между супругами невозможно.

Если Ваш муж просто не понимает этого, то ему необходимо уйти из-под материнской опеки. Вы можете помочь ему сделать это. Но если его с мамой связывают невидимые нити вины, страха, неуверенности в себе, то их, конечно, порвать не так-то просто. В такой ситуации нужна посторонняя помощь настоящих друзей (тех, кто для него является авторитетом). Может быть понадобиться даже помощь священнослужителя или психолога, которые помогут Вашему супругу увидеть необходимость перемен и выхода из-под материнской опеки. Но для начала ему нужно открыть глаза на то, что оставаясь с мамой он потеряет семью. Вам нужно откровенно поговорить с мужем. Жить отдельно друг от друга – конечно, не правильно, тем более, что вы ждете ребенка. Не лишайте себя радости супружества, а Вашего мужа – радости отцовства из-за недопонимания.
Желаем вам найти такую помощь в вашем окружении и мудрости в принятии решений. Благословений вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно