Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Брат хоче одружитись на жінці з трьома дітьми – що робити батькам?

Брат в віці 24 років хоже одружитись на жінці, якій 23 і у неї вже є трое дітей від першого чоловіка. Як в цій ситуації вести себе нашим батькам, які місця собі не знаходять? Невже це насправді може бути кохання, без всіляких розумінь життя? Немає ж в такому віці будь-якої впевненості у завтрашньому дні, фінансової забезпеченості. Як в цій ситуації поступити мені та батькам, які вже відкрито говорять йому про все це, але жодної реакції немає, хоча батьки завжди для нього були всім! Жінка, 26 років

Відповідь:

Довольно непростая ситуация и очень важно рассмотреть то, что может вам помочь. Во-первых, вам и вашим родителям важно поддерживать отношения с вашим братом, а не запрещать или противостоять его желанию, потому что это еще больше подтолкнет его к решению. Конечно, он находится в таком возрасте, что ему поздно запрещать что-либо. Важно ему сказать, что вы не хотите быть ему помехой в его стремлении к любви, но вы хотите, чтобы он сделал этот шаг вполне осознанно.
С одной стороны, мы понимаем вашу обеспокоенность ситуацией, так как в случае его женитьбы хотите вы этого или нет, этот выбор повлияет и на вашу жизнь и вам также придется продолжать жить с его выбором и последствиями, которые он за собой повлечет. Это и трое детей, которые, конечно, станут частью вашей семьи и многое другое. Для того, чтобы помочь ему оценить ответственность, которую он берет на себя, важно задать ему вопросы, над которыми стоит подумать:

 • Знает ли он причину, почему его любимая осталась одна?
 • Какие у нее отношения с прежним мужем и имеет ли он права на детей
 • Насколько он хорошо знаком с ее семьей?
 • Знает ли он, сколько стоит содержать семью с тремя детьми и готов ли он к этому?
 • Любит ли он ее и ее твоих детей?
 • Знает ли он что-либо об отцовстве, ведь с момента брака он практически должен будет воспитывать троих деток, а это серьезная ответственность.

Конечно, его ответы на эти вопросы могут быть поверхностными, но все же, возможно, это заставит его задуматься. Главное, покажите брату свою поддержку и подставьте дружеское плече. Если вы будете задать эти вопросы, как оппонент, а не друг – его ответы будут резкими и едва ли помогут вам изменить ситуацию к лучшему.

Вам и вашим родителям нужно постараться принять то, что в этой ситуации, если только вы не хотите порвать отношения с вашим ним, от вас мало что зависит. Ваша задача – дать ему понимание уровня ответственности, которую он берет на себя и на вашу семью, но не навязывать ему свое мнение и страхи. Может ему не стоит спешить, а прежде проверить свою любовь к детям и женщине, которую он выбрал, свои возможности и готовность заботится о новой семье. Возможно, это и не увлеченность, а настоящая любовь и у этих отношениях есть будущее. Мудрости и терпения вам.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Денис Лысенко

  >постійно кудись запрошують і вона просто не може відмовитись
  ну ти поняв, да?

 • anni

  Я живу з чоловіком уже 22 роки,і 22 роки бережу сім.ю.відносини,старараюся постійно зрозуміти чоловіка,якщо він щось зробив не так,стараюся зрозуміти його,чому він так зробив,чекаю від нього якогось приємного слова,чекаю,що він стане кращим.Пробачила зраду;пів року мав коханку. НЕ ЧЕКАЙТЕ!!! Шкода свого життя,шкода свого здоров,я.Ніколи чоловік не оцінить ваші старання.Про себе:мені 42,виглядаю на 30.Чужі чоловіки постійно говорять компліменти,ЧУЖІ,АЛЕ НЕ СВІЙ.маю бізнес:від чоловіка фінансово не залежу,а тепер навіть двадцятип,ятирічний влюбився,забезпечиний,симпатичний,молодий чоловік.А я люблю лише свого чоловіка,який моєї любові не оціняє.
  Ні, не все у нас так погано.зі сторони,навіть дуже добре,але я заслуговую на краще відношення до себе.
  Проживши життя,розумію,що чоловіки не міняються!Або любіть його такого,який він є,або не тратьте свого життя на нього!Бо життя коротке,можливо в 60 і пошкодую,що не використала,якісь моменти в житті,але буде піздно.

  • Тетяна Пендюк

   Але любов, це не брати, а віддавати! Ви подумайте добре і ще раз зважте, чи, часом, ви не занадто високо ставите своє бажання над тим, що вже отримали в своєму житті. Ми часто як у казці про старого і рибку – не помічаємо добра що маємо, нівелюємо значення речей, швидко звикаємо до доброго і нам весь час мало. Не цінимо самі, а вимагаємо. А, може, питання не в чоловікові, а у ваших очікуваннях. Я не знаю, насправді, ситуації, не суджу. Це погляд збоку на своє життя теж. Питання любові в шлюбі це не питання існування закоханості, а праця над зрозумінням потреб і способу сприйняття іншої особи. А що робити жінкам алкоголіків і залежних – це важка праця, що ж заваджає врятувати нормальний шлюб?

 • Mary

  Мій чоловік педант і перфекціоніст. Талановитий у своїх вміннях, він все робить гарно і старанно. Але коли щось йде не по плану, чи забирає надто багато часу – дратується і гнівається, вживає нецензурну лексику, не їсть і від того злиться ще більше. Запропоную чаю, відповість “що ти хочеш?!”, стараюсь якось допомогти, каже, що нервую його ще більше. Якщо період злості затягується, починається апатія і не говоріння. Всі мої спроби поговорити про щось не діють. Каже, що я його не розумію, не радую і не вмію розрадити. Після кількох днів такого поводження починаю ображатись я. Бо я чесно стараюсь допомогти, а у відповідь чую лише грубі слова і холод. Що робити? Потерпіти цей його стан і не ображатись? Але чи це не слабкість з моєї сорони? Дозволивши один раз такого ставлення, чи не стане це нормою – він накричить, а я змовчу? І, чесно, я не знаю як його втішати, що говорити… :( Допоможіть!

  • Lidiya Syrotjuk

   Mary, вже 7 місяців минуло з часу, що Ви писали цей пост. Сподіваюся, у Вас ситуація покращилася. А як ні – раджу звернутися до хорошого сімейного психолога. Зі свого досвіду скажу – ні поради з форумів, ні прочитування статтів чи книг не допомогли так, як жива розмова з успішною сімейною жінкою, яка ще й досвідчений сімейний психолог. По Вашому посту видно, що Ви жінка думуюча. Вам потрібна порада і підтримка зі сторони. А відповіді та що робити самій знайдете. Бажаю Успіхів та Бути щасливою у шлюбі!!!

 • Ирина Лопырева

  Очень тяжелая история. держитесь.

 • Мирабелла

  Я вот не смогла простить измену мужа, как ни старалась, но нет. О чем сейчас жалею – это о своем недостойном поведении: истерики, выслеживания. Правда все это помогло мне в суде при разводе, особенно результат проверки мужа на полиграфе в специальном центре http://polygraph-ua.com/ceny-uslugi-c-5.html Это доказательство было основным, так как супруг до последнего все отрицал.

 • ekaterina6435 .

  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.jaovs@yandex.ru он подключил переадресовку на телефоне у мужа и я могла
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно