Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік мене побив – як пробачити чоловіка?

Ми одружені 9 років, дітей немає – не виходить. Чоловікові 35 років. У нас не була зразкова сім’я в плані взаємовідносин один з одним (хоча всі знайомі та сусіди вважають, що у нас майже все прекрасно). Я людина спілкування, а чоловік звик завжди сам все вирішувати і ні з ким не радитися. Він зробив – значить так добре. Воно і справді виходить добре, але зі мною він цього не обговорює. За роки шлюбу я навчилася також з ним не радитися і робила так, як вважаю за потрібне. І кожен з нас за ці роки почав жити своїм особистим життям. У мене нікого не було когось іншого і в нього також, ми завжди були вірні один одному, але переважно фізично, а не духовно. Нещодавно у нас стався дуже сильний конфлікт, в якому ще трохи задіяна моя мама... Під час сильної сварки він мене побив. Бив сильно і довго. Я його пробачила розуміючи, що в деякий момент сама перегинала палку з наріканнями і незадоволеннями. Тим більше, що немає дітей. У мене того року був викидень (на 6-му місяці). Це горе ми також переживали кожен сам у собі, ніколи не обговорюючи це. Я це все розумію, але мені не дає спокою згадка про саме побиття, про те що він так довго і сильно мене бив. У мене до вас прохання: порадьте мені, як домовитися з самою собою, щоб перестати це прокручувати в голові, хоча сама розумію, що потрібно йти далі, починати все з самого початку, будувати наново стосунки в родині. Можна ще багато чого написати. Я щиро чекаю вашої відповіді. Жінка, 32 роки

Відповідь:

Очень тяжелая история и нам искренне хочется вам помочь. Мы понимаем, что главного в вашем браке как раз и не было. А главное – это единство. Вы шли параллельно друг другу, а надо было идти навстречу. В этом может и нет вашей личной вины, так как вы пытались что-то изменить, но у вас не получалось. То, что и вы вели себя не так, как он хотел и то, что у вас нет детей, нисколько не оправдывает вашего мужа. Его действительно агрессивное поведение говорит о том, что он закрытый человек, склонный накапливать в себе неудовлетворение, не разбираясь с ним. Если бы была открытость в том, что радует или разочаровывает вас двоих, такого бы не произошло никогда.

Вы говорите, что простили мужа за то, что он избил вас, но из ваших слов видно, что вы пытались оправдать его поведение, взяв часть вины за происшедшее на себя. Действительно, иногда это помогает справится с болью и продолжать жить с тем, что произошло, но это не исцеляет нашу память, чувства и душу. То, что с вами произошло – это было зло и зло не нужно оправдывать. Если вы можете молиться – молитесь, прося у Бога, чтобы Он исцелил ваши чувства и память. Было бы прекрасно, если бы ваш муж от сердца попросил прощение за свои действия (мы не знаем сделал он это или нет). Это гораздо быстрее избавило бы вас от боли воспоминаний, которые вас терзают. Только когда он сделает шаги навстречу вам, произойдет примирение, которое нужно в отношениях между супругами. Иначе доверие, уважение, теплота чувств будут трудно достижимы. Если ваш муж продолжает жить так, как он жил до этого – это очень печально. Но все же если вы хотите сохранить отношения, вы можете сами идти навстречу ему, искать ключ к его сердцу. Мы рекомендуем вам книгу “Любовь и уважение” Эмерсона Эггериха, которую вы можете найти на нашем сайте. Надеемся, она поможет вам понять своего мужа и понять себя, свои чувства и потребности.
Мудрости вам.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно