Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Одружились “по зальоту”, а тепер чоловік став байдужий

Я завагітніла в 16 років. Я противник абортів і до того ж дуже люблю дітей і цей плюс змусив мене родити. Мій чоловік спочатку говорив, що потрібно зробити аборт, але я відмовилась і з часом він уже сам не хотів аборту, змінив своє рішення. Ми сказали батькам, згодом розписались, у нас народилась прекрасна дівчинка. З цього часу все змінилось: він працює таксистом і тому днями його не буває вдома, ми живемо з його батьками і тому в принципі мені трішки легше. Нашому сімейному щастю в квітні буде 1 рік, але от яке це щастя? Чоловік дуже змінився: його ставлення, поведінка… Коли я підходжу і обіймаю його, кажу йому компліменти, він в свою чергу може і відштовхнуть,або сказати, що зайнятий. Ми інколи виходили гуляти і весь час ходили тільки удвох. Зараз якщо кудись і вийдемо, то кожен сам по собі. Він весь час ображається, якщо я ходжу з дівчатами, може не розмовляти до мене, ігнорувати, хоча я в свою чергу, коли він іде з друзями в баню, нічого не кажу – навпаки я просто проводжаю його, обіймаю, цілую, а в нього такого не має.... Останні два місяці ми тільки лаємось. Я просто не знаю, що далі робити. Я не можу керувати його характером – все завжди повинно бути по-його. Знаєте, завжди чоловік робить компліменти своїй половинці, а в нього такого не має. Інколи я думаю, що він мені просто байдужий, як і я йому… У нас доходили сварки до того, що ми вирішували розлучатись, але потім щось змінювалось, хтось десь змовчував і ми мирились. Порадьте мені, будь-ласка, щось. Я розгубилась… Що мені далі робити? Жінка, 17 років

Відповідь:

Конечно, в таком юном возрасте становится мамой и женой – это непросто. Для того, чтобы строить свою семью, конечно, прежде всего надо быть готовым к этому. Важно знать, как ее строить и сознательно прилагать усилия к этому. Очень правильно, что не смотря на неблагоприятные обстоятельства и давление со стороны, вы сохранили вашего ребенка! Это решение, мы уверенны, есть очень рпвильным и для вашей семьи и для вас, как личности.
Если говорить о ваших отношениях с мужем: возможно, то как ваш муж реагирует на вас сейчас, говорит о том, что он не был готов к браку с вами и к родительству. Возможното, он не чувствует, что это был его сознательный выбор. Конечно, могут быть и другие причины и было бы очень хорошо, если бы в откровенном разговоре с вашим супругом вы могли узнать, в чем истинная причина его поведения. В любом случае, вы состоялись как семья и у вас есть ребенок, которому нужны вы оба. И сейчас нужно учится понимать друг друга и созидать ваши отношения.
Во-первых, вам важно понять, что нужно каждому из вас, так как вы разные и то, что важно одному, может быть совершенно не важно другому. Проявляя самое искреннее отношение к партнеру вы можете не достичь цели только из-за того, что не знаете, что важно для него. Некоторые секреты семейных отношений (отличия между мужчиной и женщиной, потребности супругов в браке) вы можете найти, прочитав книгу “Его и Ее нужды” и “Любовь и уважение”, которые вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека». Даже если вы будете учиться сначала сами и будете менять свое отношение к мужу и вашему браку, это не останется незамеченным и для вашего мужа.
Мудрости вам и терпения!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Віка

  В мене було така самісінька історія ну прям в точку але потім вона ще стала тяжкіша, коли мене батьки (бачучи к мучуся ) заставили одружитися на іншому і всередині я вже точно не знала ,що робити! але моя Вам порада будьте розумна! якщо він досих пір цього не зробив то і не зробить , а тільки буде обіцяти знаючи ,що ви завжди вернетеся! це дуже страшно але правда краще раз змиритися і все! але найгіршещо це не любов , а просто притяжіння і ви потім це зрозумієте! в дівчині найбільша слабинка це тоді,коли вона хоче добитися того чого не може і тоді в ній відкривається друге дихання і вона чим раз тим дужче намагається його пробачити з надією,шор він і справді це зрозуміє і вернеться і що це не просто слова , а його жінка це для нього просто добра подруга! не обманюйте себе саму! повірте це страшно але заледве це пережила! хоч пройшов вже рік та я всеодно сплю із страхом, а може він подзвонить! і кожен раз коли бачу подібну машину то просто не знаю ,що робити! та це все тільки спогади вони забудуться, а вам треба жити далі,літа ідуть , а люди ,які поруч з вами будуть все більше і більше дізнаватися про вас і коли зрозуміють , що у вас був такий одрудений то потім будуть і інші хлопці остерігатися вас! задкмайтеся! на чужому горі щастя не побудуєш!!! ви представте як тій жінці,яка його чекає і плаче ночами!!! і як вона вас проклинає!!! і вона ніколи цього вам не пробачить!!( хоч ніколи не знала вас і не бачила!) Дай Боже щоб і ВАш чоловік вам такого не влаштував! а з ним ви ніколи не будете щаслива!

 • галина

  у мене nt; така ситуацыя правда у розпачы ы не знаю як поступити и чим допомогти чоловыки не знають сами що хочуть

 • галина

  можливо психолог допоможе зрозуміти чому тоді йому ходити просити повернення якщо не любить ?коли сам не робить крок – це слабість, а всі допушені помилки я роблю для того щоб бути разом і допомогти йому прийняти рішення, зберегти те кохання, чому жінки терплять і тримають таких чоловіків а не виганяють зрадників? можливо тоді би було по-чесному , гуляєш іди до неї , а любиш мене будь зі мною. як жінка може мені казати нажени, не тримай його – хіба їх втримаєш, якщо пішов значить у вас щось не так дай другій бути щасливою, а то сама мучиться горня не склеїш і друга мучиться як бути -як жити без нього?

 • FamilyClub

  Откуда появляются измены и почему люди решают, что развод – это выход? Все люди (конечно, за редким исключением) не вступают в брак с мыслью об измене или разводе. Все искренне верят, что любовь будет вечной. Но из незнания законов семейной жизни и личной незрелости такое происходит и не всегда причина в том, кто оступился. В супружество нужно вкладывать и то с обеих сторон. Редкий брак сегодня сможет жить по принципу “он любил себя, а я любила его” или наоборот. Во многих случаях мудро поставленные границы  могут спасти отношения, которые дали трещину. Развод, если его причиной есть даже супружеская неверность, мало что изменит, ведь надо начинать все сначала и нет гарантии, что следующие отношения будут лучше. Но в каждом случае есть свои особенности, и бывает, хотя очень редко, что развод – это единственный выход.
   

 • натуся

  Плачу…..у мене ще гірше,люблю його вже 3рік,та знала,що незалише він її….і так боляче,коли він іде до дому і зраджує мені,не приховуючи цього…

 • МАРІЧКА

  дівчата перестаньте плакати,і жалітися на долю…на чужому горі свого не построєш.Як не тяжко це признавати вони є позичині вами,в мене самої було вже два такі випадки ,і за кожним разом я не знала як мені жити без цієї людини…ви мусете зрозуміти що вони ніколи не будуть вашими ,а нас вони просто використовують у цілях зробити різноманітним своє життя,після тих випадків життєвих які були в мене я зрозуміла що не дай Боже би в мене чоловік гуляв невідомо чи я би це пережила…будьте сильними не робіть їм таку послугу користуватися вами,адже дуже мало випадків є що чоловіки йдуть від своїх жінок…я бажаю вам бути сильними і розсудливими в своїх справх,і дай вам Бог сили боротися з тими козлами…

 • DR THAKUR

  Ви хочете продати свою нирку за 600 000 доларів США? Це ти
  Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші
  Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити
  Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро
  Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор ТАКУР
  Я нефролог у клініці THAKUR. Наша клініка є
  Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо
  Купівля та трансплантація нирок при
  Донор-кореспондент
  Ми знаходимося в Індії, Малеї, Нігерії, США, Малайзії, Франції, Кувейті
  Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього
  Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою.
  Електронна адреса: doctorthakurclinic@gmail.com
  номер watsap: +1 (501) 503-0396
  уважно
  Д-Р ТАКУР

Дізнавайтесь про новини вчасно