Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік мене принижує та ображає – чоловік не просить пробачення

Ми з чоловіком одружені 4,5 роки, у нас 4 місячна дитина. Він мене постійно ображає, звинувачує, посилає завжди і ніколи не просить пробачення! Я вже не знаю, що робити. Квартира, де ми живемо, записана на його маму, а весь ремонт і меблі зробили і купили мої батьки. Виходить, що я залишаюся ні з чим. Мені себе не шкода, я за дитину переживаю: як їй далі буде? Що мені робити? Жінка, 29 років

Відповідь:

Такое отношения мужа должно иметь свою причину, тем более если в начале была любовь. Конечно, в чем бы не была причина – это не оправдывает такого отношения. У нас к вам встречный вопрос: когда отношения мужа к вам стало меняться? Связано ли это с переменами в его жизни или в вашей семье? Похоже, что он не может справится со своим гневом, но не понятно, чем вызван его гнев. Очень важно понять, где спрятаны корни этого гнева? Возможно, это его мама, а вы в чем-то напоминаете ему об ней, возможно, ваше отношение к нему изменилось особенно с появлением ребенка, а может причиной является простой эгоизм. Конечно, узнать об этом в письме очень сложно. Рекомендуем вам прочитать книгу “Любовь и уважение” Эмерсона Эггериха, а также пройти одноименный он-лайн курс на нашем сайте.Вы можете предложить мужу вместе прочитать книгу либо пройти небольшой курс «Любовь у важение». Надежда есть! Просите мудрости у Бога и Он непременно поможет Вам.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно