Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік фінансово утримує дорослу дочку, яка не хоче працювати. Я обмежую себе в усьому

В мого чоловіка є доросла донька від першого шлюбу. Вона мене ненавидить, намагається всяко нашкодити. Їй зараз 20 років, вона заміжня та чекає дитину. Фінансово її та її чоловіка утримую я і мій чоловік. Мене це не влаштовує так як матеріальний стан в нас важкий і в сім’ї двоє маленьких дітей. Проте мій чоловік і чути не хоче про те, що його донька вже доросла і має сама себе забезпечувати. Що в неї вже є чоловік (який ніде не працює), є її мати, яка не допомагає. Біда в тому, що моя свекруха теж мене не сприймає, а всіляко вговорює свого сина (мого чоловіка), щоб він дбав про свою доньку, а наші спільні діти її не цікавлять. Вроді стосунки з чоловіком хороші і сім’я не погана, але фінансовий тиск та обмеження себе в усьому заради забаганок його доньки вже достало. Підкажіть, як правильно вийти з цієї ситуації. Жінка, 30 років

Відповідь:

Спасибо за Ваше письмо. Конечно, вы правы в том, что взрослая дочь должна отделиться от отца и матери и жить отдельной семьей. Возможно, у мужа есть чувство вины перед старшей дочерью и это не дает ему свободы в том, чтобы ее отпустить. Но как бы там ни было, просто продолжать жить так, как оно есть и копить в себе недовольство – не стоит. Для начала, нужно обговорить с мужем Ваш бюджет семьи, т.е. реальные потребности вашей семьи, включая необходимое, нужные и желаемые вещи. Вы как семья должны точно понимать и знать, сколько вам как семье нужно для жизни. Тогда станет более понятно, можете ли вы позволить себе отдавать некоторые финансы на поддержку дочери. И только после того, как вы будете знать, сколько нужно вам, он может поддерживать дочь.

На нашем сайте вы можете найти онлайн курс «Управление семейным бюджетом», где более подробно можете узнать, как практически сделать то, о чем мы говорим. Либо Вы можете прочесть вместе книгу “Благосостояние, богацтво и деньги” Крейга Хилла. Ведение семейного бюджета поможет не только решить проблему с «поддержкой» дочери, но и привести в порядок финансовую сторону жизни семьи, лучше понять и услышать нужды друг друга в материальной сфере.
Не противопоставляйте вашу семью его дочери. Будьте последовательны в том, чтобы помочь мужу расставить правильно приоритеты.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно