Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік хоче розлучитись – як зберегти сім’ю?

Одружені з чоловіком 3,5 років, разом майже 5 років. Два роки тому був викидень. Потім довго лікувалася і приходила в себе, але з того часу стосунки погіршилися. Останній рік взагалі був важким. Я не могла наважитися знову завагітніти, а коли все-таки наважилась – не виходить... Вчора чоловік сказав, що хоче розлучитися, бо йому набридли сварки і з'ясування стосунків... Я його кохаю і хочу налагодити стосунки, але він поки що не йде на контакт. Не знаю, як діяти! Не уявляю своє життя без нього... Жінка, 27 років

Відповідь:

Не зная всех обстоятельств вашей семейной жизни очень сложно дать конкретный ответ. Судя из слов вашего мужа, ему надоели ссоры и выяснение отношений, которые, если мы правильно понимаем, инициируете вы или он преувеличивает? Что изменилось в нем с тех пор, как Вы стали жить вместе, а как изменились Вы?
Мы понимаем, что потеря ребенка – это большая травма для вас, которая не может не повлиять на ваше эмоциональное состояние, а эмоциональные перепады жены часто очень нелегко даются мужчинам.

Важный принцип в построении отношений – когда каждый из супругов больше фокусировался на том, что нужно партнеру, а не себе. Подумайте, где последнее время быть Ваш фокус: на Вас самой, ваших интересах и нуждах или на нуждах вашего супруга?

Если между вами образовалась стена, то ломать ее бесполезно! Ее нужно разбирать осторожно, с особенной осторожностью и уважением. Стараясь восстановить отношения, помогите мужу чувствовать, что Вы его принимаете, что вы его цените как человека, а не за какие-либо заслуги. Тогда есть вероятность, что и он откроется и пойдет Вам навстречу.

Но прежде, чем спасать Ваши отношения – изучите то, что нужно вам и вашему мужу, чтобы более осознанно менять ваши отношения. Рекомендуем Вам прочесть книгу, которую Вы можете скачать бесплатно на нашем сайте в разделе «Библиотека»:

Любовь и уважение | Автор: Эмерсон Эггерих – СКАЧАТЬ бесплатно

Верим, что принципы, описанные в этой книге помогут Вам восстаносить отношения с супругом и изменить свое отношение.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Денис Лысенко

  >постійно кудись запрошують і вона просто не може відмовитись
  ну ти поняв, да?

 • anni

  Я живу з чоловіком уже 22 роки,і 22 роки бережу сім.ю.відносини,старараюся постійно зрозуміти чоловіка,якщо він щось зробив не так,стараюся зрозуміти його,чому він так зробив,чекаю від нього якогось приємного слова,чекаю,що він стане кращим.Пробачила зраду;пів року мав коханку. НЕ ЧЕКАЙТЕ!!! Шкода свого життя,шкода свого здоров,я.Ніколи чоловік не оцінить ваші старання.Про себе:мені 42,виглядаю на 30.Чужі чоловіки постійно говорять компліменти,ЧУЖІ,АЛЕ НЕ СВІЙ.маю бізнес:від чоловіка фінансово не залежу,а тепер навіть двадцятип,ятирічний влюбився,забезпечиний,симпатичний,молодий чоловік.А я люблю лише свого чоловіка,який моєї любові не оціняє.
  Ні, не все у нас так погано.зі сторони,навіть дуже добре,але я заслуговую на краще відношення до себе.
  Проживши життя,розумію,що чоловіки не міняються!Або любіть його такого,який він є,або не тратьте свого життя на нього!Бо життя коротке,можливо в 60 і пошкодую,що не використала,якісь моменти в житті,але буде піздно.

  • Тетяна Пендюк

   Але любов, це не брати, а віддавати! Ви подумайте добре і ще раз зважте, чи, часом, ви не занадто високо ставите своє бажання над тим, що вже отримали в своєму житті. Ми часто як у казці про старого і рибку – не помічаємо добра що маємо, нівелюємо значення речей, швидко звикаємо до доброго і нам весь час мало. Не цінимо самі, а вимагаємо. А, може, питання не в чоловікові, а у ваших очікуваннях. Я не знаю, насправді, ситуації, не суджу. Це погляд збоку на своє життя теж. Питання любові в шлюбі це не питання існування закоханості, а праця над зрозумінням потреб і способу сприйняття іншої особи. А що робити жінкам алкоголіків і залежних – це важка праця, що ж заваджає врятувати нормальний шлюб?

 • Mary

  Мій чоловік педант і перфекціоніст. Талановитий у своїх вміннях, він все робить гарно і старанно. Але коли щось йде не по плану, чи забирає надто багато часу – дратується і гнівається, вживає нецензурну лексику, не їсть і від того злиться ще більше. Запропоную чаю, відповість “що ти хочеш?!”, стараюсь якось допомогти, каже, що нервую його ще більше. Якщо період злості затягується, починається апатія і не говоріння. Всі мої спроби поговорити про щось не діють. Каже, що я його не розумію, не радую і не вмію розрадити. Після кількох днів такого поводження починаю ображатись я. Бо я чесно стараюсь допомогти, а у відповідь чую лише грубі слова і холод. Що робити? Потерпіти цей його стан і не ображатись? Але чи це не слабкість з моєї сорони? Дозволивши один раз такого ставлення, чи не стане це нормою – він накричить, а я змовчу? І, чесно, я не знаю як його втішати, що говорити… :( Допоможіть!

  • Lidiya Syrotjuk

   Mary, вже 7 місяців минуло з часу, що Ви писали цей пост. Сподіваюся, у Вас ситуація покращилася. А як ні – раджу звернутися до хорошого сімейного психолога. Зі свого досвіду скажу – ні поради з форумів, ні прочитування статтів чи книг не допомогли так, як жива розмова з успішною сімейною жінкою, яка ще й досвідчений сімейний психолог. По Вашому посту видно, що Ви жінка думуюча. Вам потрібна порада і підтримка зі сторони. А відповіді та що робити самій знайдете. Бажаю Успіхів та Бути щасливою у шлюбі!!!

 • Ирина Лопырева

  Очень тяжелая история. держитесь.

 • Мирабелла

  Я вот не смогла простить измену мужа, как ни старалась, но нет. О чем сейчас жалею – это о своем недостойном поведении: истерики, выслеживания. Правда все это помогло мне в суде при разводе, особенно результат проверки мужа на полиграфе в специальном центре http://polygraph-ua.com/ceny-uslugi-c-5.html Это доказательство было основным, так как супруг до последнего все отрицал.

 • ekaterina6435 .

  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.jaovs@yandex.ru он подключил переадресовку на телефоне у мужа и я могла
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.

 • Андрей Агеев
Дізнавайтесь про новини вчасно