Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік не працює і не хоче працювати, не заробляє – проблеми з грошима в сім’ї

Допоможіть, будь ласка, або просто вислухайте. Мені 25 років, одружена, маємо донечку 2 роки, в шлюбі 3,5 років. Для всіх навколо наш шлюб ідеальний – чоловік мене любить, а я його, все в нас є для нормального життя (житло, машина), але якщо глянути глибше, то ми гарні актори... Ми й справді дуже любимо одне одного, але головна проблема – мій чоловік не хоче працювати... Йому здається, що це нормально перебиватись тимчасовими підзаробітками, дохід від яких смішний... А решту часу жити на дитячі гроші (допомога по догляду за дитиною), ще й при цьому він не поважає людей, які працюють, він каже, що я так ціле життя буду «пахати» і нічого не доб’юсь. Коли ми зустрічались, я не задумувалась, що він без освіти, що в школі не вчився (а це багато про людину говорить), що в нього сім’я неадекватна (в його мами теж принцип життя – висіти в когось на шиї... А батько ще краще – взагалі ненавидить весь світ). А я тепер дивлюсь на успішних чоловіків і мені так за себе абідно... Я – головний бухгалтер на великому підприємстві, всі мене поважають, вважають хорошим спеціалістом, я навіть в декрет не йшла, бо попросили на роботі... Працювала вдома, але моїх заробітків взагалі не видно, бо гроші йдуть на життя. Живемо з моїми батьками і мені перед ними так стидно, що вони це все бачать і головне, що пожалітись нема кому, ніколи не жаліюсь батькам, сестрі чи подружкам... В мене такий важкий душевний стан. Я на межі депресії. Сама вже не знаю, чого хочу. Ніколи не думала, що в мене буде така ситуація в житті. Жінка, 25 років

Відповідь:

То,что происходит в вашей семье, в основном – результат того:

- В какой среде рос и как был воспитан Ваш муж (Вы говорите об этом в Вашем письме)
- Какие правила вы установили для вашей семьи.

Мировоззрение, которого придерживается ваш муж, начнет меняться, когда вы сами поставите ему границы. Конечно, когда мы начинаем устанавливать границы, часто это приводит к тому, что напряжение в отношениях возрастает, но если люди любят и ценят друг друга – границы приносят хорошие плоды. Суть границ – не в том, чтобы наказать, а чтобы мотивировать к переменам. Границы помогают человеку столкнуться с тем, что то, что он сам должен делать – за него никто делать не будет и ему нужно что-то с этим делать. Например, если деньги детские, то они должны служит детям, а не каким-то другим целям, и это правильно и перед людьми и перед Богом. Труд, даже если он не высоко оплачиваемый, не унижает человека, тем более что и Библия учит: “не хочешь трудиться, то и не ешь”. Трудно будет добиться перемен, если вы не установите новых правил для Вашей семьи.

Рекомендуем Вам прочесть книгу, которые Вы можете бессплатно скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека»:

- Барьеры – Генри Клауд и Джон Таунсенж – СКАЧАТЬ книгу бессплатно

В этой книге изложены принципы того, как правильно устанавливать здоровые границы и как благодаря этому меняются люди. Мудрости и решительности вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно