Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік рідко хоче сексу. Це нормально?

Я зустрічаюсь з хлопцем вже більше року і останніх півроку ми живем разом. В загальному в наших відносинах все гаразд, майже немає сварок, на емоційному плані повна підтримка, довіра і тому подібне, буденне життя сповнене всякими милими моментами, протягом дня завжди зідзвонюємось, один одного проводим на роботу з поцілунками і обіймами, є натяки на весілля. Ну просто душа в душу живем. Мене бентежить те, що секс в нас рідко буває. До самого сексу немає претензій, а періодичність дуже тривожить. Що я, що він працюємо і можна було б сказати, що причина в роботі, стресі або ще в чомусь, але деколи складається враження, що в нього просто немає інтересу до такого. Буває таке, що між кожним разом проходить тиждень, два, місяць, а одного разу було навіть і два місяця. І я не розумію, чого воно так і боюсь з ним про це говорити, щоб не було так, ніби я заставляю його, або осуджую, бо таке точно не поможе. Ініціатива також не помагає і я вже не знаю, що з цим всім робити? І страшно подумати, як це все буде через років 5 чи 10. Я розумію, що секс – не головне у відносинах, але чогось тільки з цим і проблема, хоча раніше таких великих пауз не було. Жінка, 21 рік

Відповідь:

Если говорить только о частоте секса, то у каждого мужчины своя потребность в близости и в этом нет ничего ненормального. На сексуальное желание (как у мужчины, так и у женщины), может влиять множество факторов. Один из них – это физическая усталость и стресс. Если ваш будущий муж много работает или подвержен стрессам в данный момент – это также может иметь влияние на его сексуальное желание. В любом случае, Вам стоит открыто обсудить этот вопрос – не давите и не оскорбляйте его, а просто скажите о своих переживаниях, поделитесь вашими виденьями сексуальной сферы.

Если у Вас есть любого вида переживания, страхи, неуверенность, неудовлетворенность, сомнения или тривога (не только в сексуальной, но и в других сферах жизни) – Вам стоит откровенно говорить об этом с партнером. Во время разговора – не давите и не оскорбляйте друг другу, но скажите о своих нуждах, переживаниях, поделитесь ваших виденьем той или иной сферы (проблемы).

Чтобы начать разговор о сексе – Вы можете использовать ресурсы, доступные в свободном доступе на нашем сайте:

• УДОВЛЕТВОРЕНИЯ В СЕКСЕ – КАК ГОВОРИТЬ С СУПРУГОМ / СУПРУГОЙ О СЕКСЕ – тест для пар
• 20 ПИТАНЬ ПРО СЕКС – БУДУЄМО БЛИЗЬКІСТЬ В СЕКСУАЛЬНІЙ СФЕРІ

Но для Вас важно помнить, что чтобы построить здоровую семью, которой Вы хотите, то сексуальная сфера – это далеко не единственная область, о которой стоит беспокоиться до вступления в брак. Для Вас как пары важно узнавать друг друга ближе:

• Какие Ваши ожидания от брака?;
• Как Вы оба видите супружеские роли и ответственности?;
• Какие Ваши ценности и цели?;
• Ваше прошлое (т.е. семьи, в которых Вы выросли).

Секс и ответственность (супружество) нельзя разводить во времени – это зачастую только вредит отношениям. Чаще всего сексуальная близость до того, как люди вступают в супружеские отношения, только мешает реальному узнаванию друг друга, что приводит к появлению проблем, о которых люди и не подозревают, из за того, что не потрудились узнать и обсудить эти вопросы заблаговременно.

Заложите хороший фундамент вашей супружеской жизни и потратьте время на узнавание друг друга.

Рекомендуем вам лично или как паре прочесть книги об отношениях мужчины и женщины, которые вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека». Вы почерпнете много мудрости для вашей будущей супружеской жизни:

• ЕЕ НУЖДЫ. ЕГО НУЖДЫ – автор: Уиллард Ф. Хари – СКАЧАТЬ
• МУЗЫКА ПРОСТЫНЕЙ – автор: Кевин Леман – СКАЧАТЬ

Либо Вы можете выбрать те книги, которые покажутся вам наиболее интересными. На нашем сайте Вы сможете найти множество книг об отношениях, любви, романтики и о том, как строить отношения в семье и до брака.

Мудрости и терпения Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Віка

  В мене було така самісінька історія ну прям в точку але потім вона ще стала тяжкіша, коли мене батьки (бачучи к мучуся ) заставили одружитися на іншому і всередині я вже точно не знала ,що робити! але моя Вам порада будьте розумна! якщо він досих пір цього не зробив то і не зробить , а тільки буде обіцяти знаючи ,що ви завжди вернетеся! це дуже страшно але правда краще раз змиритися і все! але найгіршещо це не любов , а просто притяжіння і ви потім це зрозумієте! в дівчині найбільша слабинка це тоді,коли вона хоче добитися того чого не може і тоді в ній відкривається друге дихання і вона чим раз тим дужче намагається його пробачити з надією,шор він і справді це зрозуміє і вернеться і що це не просто слова , а його жінка це для нього просто добра подруга! не обманюйте себе саму! повірте це страшно але заледве це пережила! хоч пройшов вже рік та я всеодно сплю із страхом, а може він подзвонить! і кожен раз коли бачу подібну машину то просто не знаю ,що робити! та це все тільки спогади вони забудуться, а вам треба жити далі,літа ідуть , а люди ,які поруч з вами будуть все більше і більше дізнаватися про вас і коли зрозуміють , що у вас був такий одрудений то потім будуть і інші хлопці остерігатися вас! задкмайтеся! на чужому горі щастя не побудуєш!!! ви представте як тій жінці,яка його чекає і плаче ночами!!! і як вона вас проклинає!!! і вона ніколи цього вам не пробачить!!( хоч ніколи не знала вас і не бачила!) Дай Боже щоб і ВАш чоловік вам такого не влаштував! а з ним ви ніколи не будете щаслива!

 • галина

  у мене nt; така ситуацыя правда у розпачы ы не знаю як поступити и чим допомогти чоловыки не знають сами що хочуть

 • галина

  можливо психолог допоможе зрозуміти чому тоді йому ходити просити повернення якщо не любить ?коли сам не робить крок – це слабість, а всі допушені помилки я роблю для того щоб бути разом і допомогти йому прийняти рішення, зберегти те кохання, чому жінки терплять і тримають таких чоловіків а не виганяють зрадників? можливо тоді би було по-чесному , гуляєш іди до неї , а любиш мене будь зі мною. як жінка може мені казати нажени, не тримай його – хіба їх втримаєш, якщо пішов значить у вас щось не так дай другій бути щасливою, а то сама мучиться горня не склеїш і друга мучиться як бути -як жити без нього?

 • FamilyClub

  Откуда появляются измены и почему люди решают, что развод – это выход? Все люди (конечно, за редким исключением) не вступают в брак с мыслью об измене или разводе. Все искренне верят, что любовь будет вечной. Но из незнания законов семейной жизни и личной незрелости такое происходит и не всегда причина в том, кто оступился. В супружество нужно вкладывать и то с обеих сторон. Редкий брак сегодня сможет жить по принципу “он любил себя, а я любила его” или наоборот. Во многих случаях мудро поставленные границы  могут спасти отношения, которые дали трещину. Развод, если его причиной есть даже супружеская неверность, мало что изменит, ведь надо начинать все сначала и нет гарантии, что следующие отношения будут лучше. Но в каждом случае есть свои особенности, и бывает, хотя очень редко, что развод – это единственный выход.
   

 • натуся

  Плачу…..у мене ще гірше,люблю його вже 3рік,та знала,що незалише він її….і так боляче,коли він іде до дому і зраджує мені,не приховуючи цього…

 • МАРІЧКА

  дівчата перестаньте плакати,і жалітися на долю…на чужому горі свого не построєш.Як не тяжко це признавати вони є позичині вами,в мене самої було вже два такі випадки ,і за кожним разом я не знала як мені жити без цієї людини…ви мусете зрозуміти що вони ніколи не будуть вашими ,а нас вони просто використовують у цілях зробити різноманітним своє життя,після тих випадків життєвих які були в мене я зрозуміла що не дай Боже би в мене чоловік гуляв невідомо чи я би це пережила…будьте сильними не робіть їм таку послугу користуватися вами,адже дуже мало випадків є що чоловіки йдуть від своїх жінок…я бажаю вам бути сильними і розсудливими в своїх справх,і дай вам Бог сили боротися з тими козлами…

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно