Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік – тиран. Не можу піти – погрожує, що забере сина. Думаю навіть про самогубство. Як зберегти сім’ю?

Прошу вашої поради, бо я не знаю як правильно вчинити. Мій шлюб на грані розлучення: ми прожили 10 років, у нас син (5 років), мій чоловік тиран - він всім командує, до всього придирається, а син іде за татом. Я піти не можу, бо не пускає сина, каже, що сам буде виховувати, а я піду на кілька днів до мами, коли він мене виганяє, бо живу в його домі; він каже, що я пагана мама, переписується із якимись жінками, каже, що то його колеги по роботі. Його родичі його підтримують, він гарно вміє оправдуватися, а я завжди при будь-якій сварці виходжу винна. Я на грані нервового зриву. Порадьте, як мудро вчинити? Я його люблю, хочу зберегти сім'ю, плачу, прошу його мене зрозуміти, а він сміється, каже, що то дитячі забавки, ніби спеціально мене доводить до істерії. Я не можу зробити перший правильний крок. Я ніби на роздоріжжі і не знаю, куди піти і податися. Я не раз казала при ньому, що покінчу з життям, а він сміється. Він невинний ні вчому, я все видумую... Невже йому все рівно, і мене давно не любить, а я не можу (чи не хочу) того зрозуміти?! Може ви стикалися з такими прикладами і знаєте, як порадити і чим це все скінчиться? Жінка, 30 років

Відповідь:

Чтобы ответить на ваш вопрос уверенней – важно знать историю ваших отношений с самого начала. То, на что похожи ваши отношения сейчас – это отношения так называемые “преследователя и жертвы”. Надеемся, вы понимаете что это значит. Говоря кратко, “жертва” ведет себя таким образом, что подталкивает “преследователя” проявлять неуважение к ней. Если вы выросли в окружении, где такое отношение к вам было нормой, то несознательно можете вызывать такое отношение к себе со стороны самых близких людей. Чаще всего перемены нужны именно “жертве”, что в свою очередь может привести к переменам в другой стороне. Если жертва перестанет видеть себя такой и начнет уважать сама себя – то это часто изменяет всю динамику отношений: или они изменяться в лучшую сторону (если ваш партнер в состоянии принять перемены в вас), или таким нездоровым отношениям придет конец (если другая сторона не захочет принять таких перемен).

Прежде всего вам нужна помощь, поэтому мы очень рекомендуем вам найти консультанта (психолога), который поможет вам изменить отношение к себе и жизни, так как в одиночку это очень сложно сделать. Также рекомендуем вам некоторые книги, которые могут помочь вам в этом процессе, если вы способны самостоятельно принимать решения. В разделе библиотека на нашем сайте, Вы найдете книги:

Не отчаивайтесь и мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно