Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Дружина не виявляє поваги – немає поваги в шлюбі

Ми з жінкою одружені 2,5 роки. Вона вже була одружена і має дочку. Коли зустрічались все було добре: ми розуміли один одного з-пів слова, а коли розписалися то за перші 6 місяців 5 раз збирав речі. Потім ніби все втішилось, пройшов деякий час і ми почали сваритися кожен день, коли я бував вдома. Ми живемо в її батьків. Коли я приходжу додому після добової зміни, вона мені каже: зроби те, зроби се, а коли приходить її старший брат після 8-ми годинного робочого дня, то він нічого не робить, бо він змучився. Сексом ми займаємося 1 раз на місяць. В мене виникає відчуття, що їй чоловік потрібен для домашньої роботи і для заробляння грошей. Вона ніде не працює. Мені вже набридло сваритися через дрібниці. Порадьте, що робити в цій ситуації. Чоловік, 23 роки

Відповідь:

Можливо, ваші думки відповідають дійсності і все виглядає так, що ви стали жертвою маніпуляції, з’єднавши своє життя з цією жінкою. Чи ви знали, чому її перший чоловік залишив її? Можливо, ситуація з вами – повторення того, що було у її першому шлюбі? Але якщо вам це не відомо, треба шукати причину у ваших відносинах. Можливо, причиною цього є просто нерозуміння того, що потрібно кожному із вас. Читаючи ваш лист складається враження, що дружина не поважає вас або просто не вміє проявити свою повагу до вас так, як це буде зрозуміло для вас чи сама не усвідомлює необхідність та важливість для вас поваги з її боку. Неповага для чоловіка – це найгірше, що може робити жінка, навіть не розуміючи цього. З іншої сторони жодна жінка не може жити без ніжності та уваги зі сторони чоловіка, тому перш ніж бажати змін з її сторони треба зрозуміти те, що вам самому треба змінити своє ставлення до дружини. Щоб порозумітися вам обом треба спілкуватися. Важливо говорити про свої очікування та бажання, намагатись почути думки і почуття один одного, не нападаючи, не виправляючи чи критикуючи свого партнера. Якщо вам важко почати говорити, ви можете почати робити це в письмовому вигляді, якщо ви не готові до такої розмови емоційно. Поки ви не зробите власний вибір слухати один одного – розуміння один одного прийти просто не зможе, а без цієї складової в вашій родині нічого не зміниться на краще.
Більшою мірою для того, щоб ви могли почати будувати свою сім’ю, по-перше треба відділитися від її сім’ї, якщо це можливо. Це один із принципів, з якого має починатися побудова нової сім’ї. Якщо цього не станеться вашій дружині і вам буде тяжко зрозуміти відповідальність та свою роль в побудові вашої сім’ї.
На нашому сайті в розділі «Бібліотека» Ви зможете знайти дуже цікаві та корисні книги з сімейної психології про принципи побудови сімейного життя, які допоможуть вам будувати вашу сім’ю. Пам’ятайте, що щаслива родина – це не результат випадковості, а результат активної роботи над собою та вашими стосунками. Бажаємо вам мудрості та послідовності в побудові вашої сім’ї.
Пишіть нам, та успіху вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
  • АЛЛА

    МИ З ЧОЛОВІКОМ ЖИВЕМ СІМ РОКІВ НО ПІСЛЯ ТРЕТЬОЇ ДИТИНИ Я ПЕРЕСТАЛА ХОТІТИ З НИМ СЕКСУ,ЩО ЦЕ МОЖЕ ОЗНАЧАТИ

  • Анастасия Пастернак

    Перебрала уже все реабилитационные центры Украины и только тут http://narkotiknet.com/ смогла получить достойную помощь. Спасибо Вам огромное!!

  • Альона Гаган

    Мені 32 роки чоловікові 45 маю шесть дітей від першого шлюбу зараз одружилася вдруге народила сьому дитину так як чоловік дуже хотів але у нас виникли складнощі з фінансами коли я отримувала кошти на дітей все було добре але півроку я вже неотримую нічого лише декретні на харчування я витрачала дитячі а чоловік лише платив за газ та світло и то по черзі бо йому то на бензин треба то він без мого відома купив трактора а тапер треба на ремонт цього ж трактора як тильки я його прошу дати на харчування він начинае мені моралі читать яке усе зараз шкідливе і що неможна нічого їсти навіть крупи и чай мол все гмо і красителі і в ітоге недае ані копійки навіть на потреби власної дитини Я йому кажу тошо святим духом харчуваться а він поститься нада .А потім я приходжу якось до нього на роботу а він саме обідае ковбасою хлібом ряжанкою конфети шоколадні і кофе я була обурена дома каже шкідливо а сам їсть ще й хватае наглости казати дома що ой обївся ковбасою дай ліків якихось .В мене просто немае слів дійшло до того що немае за що купити навіть хліба що робит незнаю.Як тильки я кажу за гроші що давай сядемо обговоримо що треба приносити зарплату додому в сімю і давати жінці а він сразу агресивно мол я до твоїх грошей неліз от и до моїх нелізь немачого обговорювати це моя зарплата и я нею розпоряжаюсь а якажу немае твого чи мого е наше спільне він ще більше психуе и йде здому на роботу.Я вже думала може подать на аліменти щоб хоть було за що хліба купити.Що зним таке сталось ?Де дівся той ніжний та заботливий чоловік що був раніше? Підскажіть що робити?

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно