Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець бив і зраджував, а другий – закордоном; Як обрати між двома хлопцями?

Зустрічаюся з хлопцем 6 років, але недавно зустріла іншого хлопця, який до мене гарно ставиться, піклується про мене і я почуваю себе потрібною. Але зараз він закордоном і має приїхати через місяць. Ми бачилися лише 1 раз, але по його словам він налаштований серйозно. А проблема така, що я не знаю кого обрати. З теперішнім хлопцем була і зрада, і підняття руки, але мені шкода це все кидати. І водночас є переживання, що коли повернеться інший, то все зміниться. Як мені бути? Жінка, 21 рік

Відповідь:

Дякуємо за ваше питання. Звичайно, непросто дати однозначну відповідь в такій ситуації і рішення, в будь-якому разі, залишається за Вами. З Вашого листа ми бачимо декілька ключових питань:

1. Стосунки з теперішнім хлопцем, де була зрада і насилля
2. Стосунки на відстані
3. Невпевненість в собі та страх залишитись одній

Давайте подивимось на все по-порядку.

Щодо стосунків з теперішнім хлопцем: ви пишете, що «була і зрада, і підняття руки». На скільки ми розуміємо, хлопець зраджував вам та піднімав на Вас руку (бив). Коли в стосунках є зрада та насилля ще до шлюбу, сподівались, що після шлюбу це зміниться саме собою не варто. Якщо у чоловіка не було серйозного розкаяння і ви разом не працювали над вирішенням цих проблем – в майбутньому цей досвід буде тільки руйнувати ваші стосунки, якщо навіть ані зрада, ані насилля більше не повторяться. Біль від зради та пам’ять про насилля не так просто стерти – все це залишає по собі недовіру, страх що це може повторитись, невпевненість в собі та партнері.
Якщо Ви погоджуєтесь продовжувати ці стосунки в такому стані, як вони є зараз – ви автоматично погоджуєтесь на те, що в майбутньому у вашій родині будуть і зради, і насилля. Цього допускати неможна! Насилля та зради руйнують не тільки стосунки, але і Вас як особистість. Жодна людина не має терпіти над собою насилля. Зберігати стосунки виключно через страх залишились самій або тому, що «шкода кидати» не варто.
Якщо Ви разом хочете зберегти ваші стосунки і вдвох готові працювати над змінами – ви маєте разом над цим працювати і ставити чіткі границі в ваших відносинах. Перш ніж прийняти будь-яке рішення – радимо прочитати Вам дві книги:

ЛЮБОВЬ ДОЛЖНА БЫТЬ ТВЕРДОЙ | Автор: Дж. Добсон – СКАЧАТЬ книгу бесплатно
БРАК: ГДЕ ПРОХОДИТ ГРАНИЦА? | Автор: Г. Клауд, Дж. Таунсенд – СКАЧАТЬ книгу

Що стосується ваших стосунків з новим хлопцем – це чудово, що ви відчуваєте себе потрібною і захищеною разом з ним. Однак для розвитку ці стосунки, безперечно, потребують більше часу та зусиль, оскільки стосунки на відстані це завжди непросто. Коли ми не бачимось з людиною, а лише спілкуємось по Інтернет, телефону чи в переписці важко побачити проблемні риси характеру і набагато легше виставляти себе кращими, аніж ми є насправді. Окрім цього є небезпека чути те, що хочемо. Якщо Ви приймаєте рішення розвивати стосунки з цим хлопцем – ми радимо Вам разом вчитись будувати відносини, читати книги про стосунки чоловіка та жінки. Для цього Ви можете використовувати наявні на нашому сайті безкоштовні ресурcи:

КНИГИ ПРО СТОСУНКИ (розділ «Бібліотека») – обирайте книги і читайте разом
ПИТАННЯ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ – просто обирайте теми та обговорюйте разом
ПІДГОТОВКА ДО ШЛЮБУ – пройти он-лайн курс

Ми також хотіла звернути Вашу увагу на те, що не дивлячись на те, яке рішення Ви приймете – найважливіше, як Ви почуваєте себе поза будь-якими стосунками – наскільки ви особисто є впевненою та щасливою на одинці з собою. Тільки дві щасливі та зрілі особистості можуть побудувати щасливі здорові та тривалі стосунки. Не варто чекати, що ви станете щасливою в шлюбі або хтось ззовні зробить вас щасливою – використовуйте свій час для того, щоб стати зрілою особистістю вже сьогодні. Ми не знаємо про ваше минуле і як воно впливало на Вас та уявлення про себе і відносили, але Ваше майбутнє у Ваших руках!
Для особистого розвитку та духовного зростання ми радимо Вам прочитати книгу, яку ви також зможете безкоштовно скачати на нашому сайті:

ИЗМЕНЕНИЯ, КОТОРЫЕ ИСЦЕЛЯЮТ | Автор: Г. Клауд – СКАЧАТЬ книгу бесплатно

Ця книга допоможе Вам краще зрозуміти себе і працювати над минулим досвідом, зцілюючись і зростаючи.
Якщо Ви віруюча людина – ми щиро радимо Вам також молитись про ваше рішення і приймати це важливе рішення разом з Богом в молитві. Господь – наш Творець і Батько і Він точно, як ніхто інший, зацікавлений у Вашому особистому щасті.

Мудрості Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • http://vk.com/id99182294 Володимир

  Люди такого плану як цей хлопець були виховані егоїстами, можливо це не проблема батьків, тому що це може проходити в неусвідомлений спосіб (коли він один в сімї, або він най менша дитина в сімї), ревність вбиває любов і власне так сталося у вашому випадку.

  Коли будете мати в майбутньому дітей вчити їх потрібно дарувати любов і прймати її, а не тільки брати. Перша ревність дітей відбувається з іграшками вони їх нікому не дають і дуже свораться коли хтось їх навіть доторкається. Будьте готові що він спробує при вас покарабати собі руки щоб пішла кров, найкращий варіант поговорити з його батьками і пояснити що ви не хочете будувати стосунки з такою людиною, дайте зрозуміти батькам що вам на нього наплювати і що це їхня дитина хоче накласти на себе руки, нехай вони самі попереживають.

  Перекладіть проблему на його батьків не дозволяєте ні вякому разі щоб вас відправляли люди в цей стан в якому ви зараз знаходитеся.

  Людина вас не любить, і її жаліти не меє за що, але якщо ви бажаєте власне таких-собі стосунків – то нічого не робідь, залиште все як є і будете жити в цьому стані довгий час!

 • http://vk.com/id16151112 Наталка

  нічого він собі не зробить!!!! не бійся!!!!

 • Ірина

  я зі своїм хлопцем зустрічаюсь близько року , але останнім часом я зрозуміла , що не хочу продовжувати стосунків . Про це також мені мій старший брат наголошує , що він мене не вартий . Але я не знаю як йому це сказати , виложити все на пряму я не можу , він просто цього не переживе , та і мені сміливості не вистарчить , щоб усе йому сказати , як є . Я не знаю що мені робити

 • Ірина

  В мене точно така ситуація! Я також думаю що нічого не зробить але якщо зробить я все своє життя буду себе звинувачувати!

 • http://yandex.ua/yandsearch?rdrnd=228190&text=rjynfrnb&clid=135294&lr=10355 Дарія

  18

 • http://yandex.ua/yandsearch?rdrnd=228190&text=rjynfrnb&clid=135294&lr=10355 Дарія

  У мене була точнісінько така ситуація. Він погрожував кинутись з вишки , пригнути з моста , вбити себе чи просто покінчити з собою назавжди. І це мене зачепило за живе. Спочатку я почала умовляти його не робити таких дурниць, але потім виявилось , що я для нього була просто гарна забавка. Шикарні подарунки, Він проводив додому …. Але потім  иені , як холодну воду на голову вилили , й я все зрозуміла . Просто старайся не думати про нього , а якщо вже сильно кохаєш .. просто поговори на повному серйозі про ваші стосунки й чи можуть вони продовжуватися далі 
     ВСЕ ! УДАЧІ,

 • Вика

  Добрый день!) я со своим молодым человеком уже почти три года, живем мы в соседних дворах поэтому каждый день проводим вместе. Проблема наша в том,что ему не нравится мой характер,а мне его, соответственно, сначала у нас все было отлично, процент ссор не превышал позитивных эмоций от отношений, но вот уже как пол года ,происходит наоборот. Я заметила когда я молчу( не комментирую ситуацию которая мне не нравится)все нормально, но когда я молчу слишком длительное время, в один момент я начинаю высказывать ,что думаю и не думаю, мы всегда спорили и я всегда выступала как оппозиция, но если раньше он нормально реагировал, то сейчас это крики на меня при посторонних или без ,оскорбления иногда очень громкие и непоколебимость, я в таких ситуациях всегда разговариваю спокойно и пытаюсь все уладить, но пока я не приму его точку зрения спор не закончится. Я уже несколько раз хотела закончить отношения, но чувства не позволяют, мне кажется я не смогу без него, уж слишком мы привязались и привыкли к друг другу . Мой отец точно такой же как он, если мы спорим все заканчивается точно так же, моему мч его отношение ко мне не нравится, но когда я сказала ему, что он такой же, и я с этой и с той стороны постоянно выслушивать негатив, сказал что не хочет что бы я была в с ним в отношениях если он на самом деле такой! В общем, мы готовы к изменениям и ила хотим их спасти ,но я не готова все время молчать, а он не готов воспринимать мои слова если они не совпадают с его мнением, разница в возрасте у нас в два года, он на классной работе много зарабатывает, а я на своей зарабатываю ниже прожиточного минимума, возможно это влияет на его отношения ко мне? Он говорит я несерьезная, веду себя как ребенок иногда, хотя я просто радуюсь жизни и не заморачиваюсь по некоторым причинам,я бы не назвала это несерьезностью, хотя конечно она иногда присутствует. В общем ,что делать? :)может нам нужно меньше видеться? Или наоборот такие отношения лучше заканчивать если никто не хочет делать в себе эмоции.

Дізнавайтесь про новини вчасно