Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Хлопець бив і зраджував, а другий – закордоном; Як обрати між двома хлопцями?

Зустрічаюся з хлопцем 6 років, але недавно зустріла іншого хлопця, який до мене гарно ставиться, піклується про мене і я почуваю себе потрібною. Але зараз він закордоном і має приїхати через місяць. Ми бачилися лише 1 раз, але по його словам він налаштований серйозно. А проблема така, що я не знаю кого обрати. З теперішнім хлопцем була і зрада, і підняття руки, але мені шкода це все кидати. І водночас є переживання, що коли повернеться інший, то все зміниться. Як мені бути? Жінка, 21 рік

Відповідь:

Дякуємо за ваше питання. Звичайно, непросто дати однозначну відповідь в такій ситуації і рішення, в будь-якому разі, залишається за Вами. З Вашого листа ми бачимо декілька ключових питань:

1. Стосунки з теперішнім хлопцем, де була зрада і насилля
2. Стосунки на відстані
3. Невпевненість в собі та страх залишитись одній

Давайте подивимось на все по-порядку.

Щодо стосунків з теперішнім хлопцем: ви пишете, що «була і зрада, і підняття руки». На скільки ми розуміємо, хлопець зраджував вам та піднімав на Вас руку (бив). Коли в стосунках є зрада та насилля ще до шлюбу, сподівались, що після шлюбу це зміниться саме собою не варто. Якщо у чоловіка не було серйозного розкаяння і ви разом не працювали над вирішенням цих проблем – в майбутньому цей досвід буде тільки руйнувати ваші стосунки, якщо навіть ані зрада, ані насилля більше не повторяться. Біль від зради та пам’ять про насилля не так просто стерти – все це залишає по собі недовіру, страх що це може повторитись, невпевненість в собі та партнері.
Якщо Ви погоджуєтесь продовжувати ці стосунки в такому стані, як вони є зараз – ви автоматично погоджуєтесь на те, що в майбутньому у вашій родині будуть і зради, і насилля. Цього допускати неможна! Насилля та зради руйнують не тільки стосунки, але і Вас як особистість. Жодна людина не має терпіти над собою насилля. Зберігати стосунки виключно через страх залишились самій або тому, що «шкода кидати» не варто.
Якщо Ви разом хочете зберегти ваші стосунки і вдвох готові працювати над змінами – ви маєте разом над цим працювати і ставити чіткі границі в ваших відносинах. Перш ніж прийняти будь-яке рішення – радимо прочитати Вам дві книги:

ЛЮБОВЬ ДОЛЖНА БЫТЬ ТВЕРДОЙ | Автор: Дж. Добсон – СКАЧАТЬ книгу бесплатно
БРАК: ГДЕ ПРОХОДИТ ГРАНИЦА? | Автор: Г. Клауд, Дж. Таунсенд – СКАЧАТЬ книгу

Що стосується ваших стосунків з новим хлопцем – це чудово, що ви відчуваєте себе потрібною і захищеною разом з ним. Однак для розвитку ці стосунки, безперечно, потребують більше часу та зусиль, оскільки стосунки на відстані це завжди непросто. Коли ми не бачимось з людиною, а лише спілкуємось по Інтернет, телефону чи в переписці важко побачити проблемні риси характеру і набагато легше виставляти себе кращими, аніж ми є насправді. Окрім цього є небезпека чути те, що хочемо. Якщо Ви приймаєте рішення розвивати стосунки з цим хлопцем – ми радимо Вам разом вчитись будувати відносини, читати книги про стосунки чоловіка та жінки. Для цього Ви можете використовувати наявні на нашому сайті безкоштовні ресурcи:

КНИГИ ПРО СТОСУНКИ (розділ «Бібліотека») – обирайте книги і читайте разом
ПИТАННЯ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ – просто обирайте теми та обговорюйте разом
ПІДГОТОВКА ДО ШЛЮБУ – пройти он-лайн курс

Ми також хотіла звернути Вашу увагу на те, що не дивлячись на те, яке рішення Ви приймете – найважливіше, як Ви почуваєте себе поза будь-якими стосунками – наскільки ви особисто є впевненою та щасливою на одинці з собою. Тільки дві щасливі та зрілі особистості можуть побудувати щасливі здорові та тривалі стосунки. Не варто чекати, що ви станете щасливою в шлюбі або хтось ззовні зробить вас щасливою – використовуйте свій час для того, щоб стати зрілою особистістю вже сьогодні. Ми не знаємо про ваше минуле і як воно впливало на Вас та уявлення про себе і відносили, але Ваше майбутнє у Ваших руках!
Для особистого розвитку та духовного зростання ми радимо Вам прочитати книгу, яку ви також зможете безкоштовно скачати на нашому сайті:

ИЗМЕНЕНИЯ, КОТОРЫЕ ИСЦЕЛЯЮТ | Автор: Г. Клауд – СКАЧАТЬ книгу бесплатно

Ця книга допоможе Вам краще зрозуміти себе і працювати над минулим досвідом, зцілюючись і зростаючи.
Якщо Ви віруюча людина – ми щиро радимо Вам також молитись про ваше рішення і приймати це важливе рішення разом з Богом в молитві. Господь – наш Творець і Батько і Він точно, як ніхто інший, зацікавлений у Вашому особистому щасті.

Мудрості Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Денис Лысенко

  >постійно кудись запрошують і вона просто не може відмовитись
  ну ти поняв, да?

 • anni

  Я живу з чоловіком уже 22 роки,і 22 роки бережу сім.ю.відносини,старараюся постійно зрозуміти чоловіка,якщо він щось зробив не так,стараюся зрозуміти його,чому він так зробив,чекаю від нього якогось приємного слова,чекаю,що він стане кращим.Пробачила зраду;пів року мав коханку. НЕ ЧЕКАЙТЕ!!! Шкода свого життя,шкода свого здоров,я.Ніколи чоловік не оцінить ваші старання.Про себе:мені 42,виглядаю на 30.Чужі чоловіки постійно говорять компліменти,ЧУЖІ,АЛЕ НЕ СВІЙ.маю бізнес:від чоловіка фінансово не залежу,а тепер навіть двадцятип,ятирічний влюбився,забезпечиний,симпатичний,молодий чоловік.А я люблю лише свого чоловіка,який моєї любові не оціняє.
  Ні, не все у нас так погано.зі сторони,навіть дуже добре,але я заслуговую на краще відношення до себе.
  Проживши життя,розумію,що чоловіки не міняються!Або любіть його такого,який він є,або не тратьте свого життя на нього!Бо життя коротке,можливо в 60 і пошкодую,що не використала,якісь моменти в житті,але буде піздно.

  • Тетяна Пендюк

   Але любов, це не брати, а віддавати! Ви подумайте добре і ще раз зважте, чи, часом, ви не занадто високо ставите своє бажання над тим, що вже отримали в своєму житті. Ми часто як у казці про старого і рибку – не помічаємо добра що маємо, нівелюємо значення речей, швидко звикаємо до доброго і нам весь час мало. Не цінимо самі, а вимагаємо. А, може, питання не в чоловікові, а у ваших очікуваннях. Я не знаю, насправді, ситуації, не суджу. Це погляд збоку на своє життя теж. Питання любові в шлюбі це не питання існування закоханості, а праця над зрозумінням потреб і способу сприйняття іншої особи. А що робити жінкам алкоголіків і залежних – це важка праця, що ж заваджає врятувати нормальний шлюб?

 • Mary

  Мій чоловік педант і перфекціоніст. Талановитий у своїх вміннях, він все робить гарно і старанно. Але коли щось йде не по плану, чи забирає надто багато часу – дратується і гнівається, вживає нецензурну лексику, не їсть і від того злиться ще більше. Запропоную чаю, відповість “що ти хочеш?!”, стараюсь якось допомогти, каже, що нервую його ще більше. Якщо період злості затягується, починається апатія і не говоріння. Всі мої спроби поговорити про щось не діють. Каже, що я його не розумію, не радую і не вмію розрадити. Після кількох днів такого поводження починаю ображатись я. Бо я чесно стараюсь допомогти, а у відповідь чую лише грубі слова і холод. Що робити? Потерпіти цей його стан і не ображатись? Але чи це не слабкість з моєї сорони? Дозволивши один раз такого ставлення, чи не стане це нормою – він накричить, а я змовчу? І, чесно, я не знаю як його втішати, що говорити… :( Допоможіть!

  • Lidiya Syrotjuk

   Mary, вже 7 місяців минуло з часу, що Ви писали цей пост. Сподіваюся, у Вас ситуація покращилася. А як ні – раджу звернутися до хорошого сімейного психолога. Зі свого досвіду скажу – ні поради з форумів, ні прочитування статтів чи книг не допомогли так, як жива розмова з успішною сімейною жінкою, яка ще й досвідчений сімейний психолог. По Вашому посту видно, що Ви жінка думуюча. Вам потрібна порада і підтримка зі сторони. А відповіді та що робити самій знайдете. Бажаю Успіхів та Бути щасливою у шлюбі!!!

 • Ирина Лопырева

  Очень тяжелая история. держитесь.

 • Мирабелла

  Я вот не смогла простить измену мужа, как ни старалась, но нет. О чем сейчас жалею – это о своем недостойном поведении: истерики, выслеживания. Правда все это помогло мне в суде при разводе, особенно результат проверки мужа на полиграфе в специальном центре http://polygraph-ua.com/ceny-uslugi-c-5.html Это доказательство было основным, так как супруг до последнего все отрицал.

 • ekaterina6435 .

  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.jaovs@yandex.ru он подключил переадресовку на телефоне у мужа и я могла
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.
  Он все через интернет делает, я ему 2 номера дала и он за 20 минут все включил.

Дізнавайтесь про новини вчасно