Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Ми не спілкуємось з хлопцем, сексу нема; Я постійно злюсь і дратуюсь

Останнім часом ми майже не проводимо разом час, майже не спілкуємося, перестали цілуватися навіть при зустрічі-прощанні, про інтимне життя взагалі говорити не доводиться. Я не знаю, що робити. Іноді мені здається, що я завжди повинна бути ініціатором у всіх відносинах, а це починає напружувати. Я злюся через дрібниці, дратуюся. Але поки нічого не можу з цим вдіяти. Всередині я розумію, що це неправильно, але вголос кажу досить образливі речі. Жінка, 25 років

Відповідь:

Из вашего письма не совсем понятна ситуация, в которой вы находитесь. Если человек, о котором вы говорите – это ваш муж, то вашим отношениям нужна помощь и, возможно, профессиональная. Такие проблемы случаются во многих семьях, но выход есть и изменить такую динамику взаимоотношений возможно, когда двое будут работать над отношениями.
Если речь идет о человеке, с которым вы не состоите в браке – то лучше поговорить прямо о том, что происходит, и принять решение останавливать отношения или если продолжать их – то как изменить динамику того, что происходит.
Если вы чувствуете себя инициатором в этих отношениях – вы явно строите их не с тем человеком, который вас ценит и любит. Может он пользуется вами и вы нуждаетесь в нем, но это совсем не те причины, по которым стоит сохранять отношения.
Поговорите с ним прямо и открыто о том, что вы чувствуете. Чем раньше вы сделаете это – тем лучше для вас и для него. Конечно, обидные и резкие слова, о которых вы упоминаете в вашем письме – это не лучшая форма выражения ваших чувств. Мы понимаем, что вы используете их из-за боли и обиды, которую чувствуете, но все же если вы хотите созидать ваши отношения, в не разрушать их – вам нужно учиться выражать ваши чувства так, чтобы не ранить вашего партнера.
Для того, чтобы понять себя и отношения, которые вы строите, рекомендуем вам книги об отношениях, которые вы можете скачать на нашем сайте в разделе «Книги про стосунки». Вы можете выбрать для себя то, то что более всего соответствует вашей ситуации и пониманию себя. Потратьте время на это – вы точно не пожалеете. Возможно, для начала вам будет интересна книга «Искусство трудного разговора» Дж. Таунсенда (СКАЧАТЬ книгу Вы можете тут).Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно