Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Муж собрал вещи и ушел. Я пилила и кричала – он пил. Как вернуть мужа?

Муж собрал вещи и ушёл.... У нас годовалый ребёнок. Ушёл потому что я постоянно давила, орала, а это от безысходности: он пил. Сначала пил по выходным, и меня это выводило из себя, а потом стал пить каждый день. И я орала каждый день. Мне было неприятно, что наш малыш дышит этим. И в один момент он просто уехал к себе. Сейчас, проанализировав ситуацию, я поняла, что во многом виновата я. Он делал всё на зло, он даже не приходит к малышу и я страдаю, потому что люблю. Жінка, 26 років

Відповідь:

Искренне жаль, что так произошло в вашей семье. Вы кричали на мужа, когда он начал пить или так было всегда? То, что мужчина может уходить в алкоголь от напряжения, которое царит в отношениях – очевидно. Но важно понять, где причина. В вашей реакции или в его поведении? Возможно, и то и другое последствия. Трудно определить причину не зная, как вы начинали ваши отношения.

Рекомендуем Вам прочесть книги в разделе “Библиотека” на нашем сайте:

 «Законы семейной жизни»

 «Любовь и уважение»

Эти книги помогут Вам лучше увидеть, что не работало в ваших отношениях. Эти книги вы сможете скачать на нашем сайте.
Желаем вам восстановления вашей семьи! Перемены, которые произойдут, очень важны для будущего вашего и вашей семьи в общем.

Мудрости Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно