Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

У нас другий шлюб. Діти від першого шлюбу постійно сваряться

Я живу з чоловіком, це в мене другий шлюб. З нами живе моя донька (6 років) і син мого чоловіка (11 років). Обоє діток в нас від перших шлюбів. Хлопчик чоловіка начебто непоганий, але останнім часом моя донька боїться лишатися з ним одна вдома, вона жаліється на те, що він її б’є. Також донька каже, що він її душить. На це ж саме жаліється не тільки вона… Моя донька на літо поїхала до батьків, а до мене підійшла дівчинка, яка мешкає в нашому будинку (4 роки) і теж розповідала, що він її душить. Підкажіть, як мені коректно пояснити хлопчику, що такого робити в жодному разі не можна, і тим більше з дівчатками? Можливо, треба пояснити у якоїсь історії, яка недобре закінчилась? Підкажіть, будь ласка, як це краще зробити, бо я починаю боятись за свою донечку. Жінка, 29 років

Відповідь:

Мы согласны с вами, что не стоит оставлять факт насилия без внимания. Одиннадцать лет – это достаточный возраст для того, чтобы знать, что бить и душить другого человека нельзя. Агрессия, которую ребенок проявляет к девочкам, может быть результатом нерешенных проблем в прошлой семье. Возможно, эта агрессия – результат потери связи с родной мамой, и ребенок не знает, как с этим справится.

В такой ситуации было бы правильно, чтобы отец поговорил с сыном о его чувствах (но без угроз и обвинений), если, конечно, он чувствует себя готовым к этому разговору.

В принципе, это роль отца учить сына правильному отношению к девочкам и женщинам. Конечно, поучительная история может помочь, если это упущение в воспитании, но если это более глубокая проблема, то, возможно, нужно помощь детского психолога.

Успехов вашей семье.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
  • Руся

    Спасиба Вам за статью. У меня очень похожа ситуация как у “женщины29,” Моему ребенку 8мес, я постояно занимаюсь ребенком и домашними делами,последне время начала замечать что я очень нервничаю,психую за пустиков,муж предиляет много внемания работе,в гости не кто неприходит. Я давно не курила,а типер начала,и куря много что б нерви успакоить.Вопрос- Ето Депресия? Или я просто устала.Подскажите пожалуста что делать.Может мне обратиться к врачу.Если у меня уже мисли пролетают о суицизме.Заране спасиба.

  • Инна Ткаченко

    Доброго дня, дитині 2.5 років, уже 2 тижні ходимо у садочок, але без сліз та істерик не обходимось. Підскажіть якісь методи, якими можна її заспокоїти, а то ми зараз ходимо тільки на пів дня, а я боюся що буде далі коли вона залишиться на цілий день. Дякую.

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно