Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Сестра погрожує покінчити собою, вважає себе некрасивою. Що робити?

В мене є рідна сестра і вона вважає себе некрасивою і в усьому звинувачує мене. Я сильно переживаю за неї, тому що вона почала говорити, що не хоче жити, покінчить з собою. Будь ласка підкажіть, що мені робити! Жінка, 19 років

Відповідь:

Непонятно, как вы виноваты в том, что сестра считает себя некрасивой? Что для нее значит красота? Быть любимой? Что она хочет достичь своими обвинениями в ваш адрес?
Возможно, это манипуляция, проблемы с самооценкой или у нее депрессия. Если это манипуляция – возможно, вы получите понимание в том, что делать, прочитав книгу «Как победить Карабаса и не стать марионеткой в чужих руках» – Джон Таунсенд. Эту книгу вы можете скачать на нашем сайте.
Также рекомендуем вам книгу «Что делать, когда не знаешь что делать».
Общайтесь с ней, но не нужно принимать на себя все ее обвинения; слушайте ее и будьте внимательны к тому, что она говорит, что хочет покончить с собой. Говорит ли она о конкретных планах или нет? Вашей сестре нужна помощь, но не только ваша, а человека компетентного – священника или психолога, т.к. суицидальные наклонности – это очень серьездная проблема и ее корни могут быть гораздо глубже, чем вы можете увидеть. Постарайтесь найти такого человека для нее.
Мудрости вам и благополучия в вашей семье!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Віка

  В мене було така самісінька історія ну прям в точку але потім вона ще стала тяжкіша, коли мене батьки (бачучи к мучуся ) заставили одружитися на іншому і всередині я вже точно не знала ,що робити! але моя Вам порада будьте розумна! якщо він досих пір цього не зробив то і не зробить , а тільки буде обіцяти знаючи ,що ви завжди вернетеся! це дуже страшно але правда краще раз змиритися і все! але найгіршещо це не любов , а просто притяжіння і ви потім це зрозумієте! в дівчині найбільша слабинка це тоді,коли вона хоче добитися того чого не може і тоді в ній відкривається друге дихання і вона чим раз тим дужче намагається його пробачити з надією,шор він і справді це зрозуміє і вернеться і що це не просто слова , а його жінка це для нього просто добра подруга! не обманюйте себе саму! повірте це страшно але заледве це пережила! хоч пройшов вже рік та я всеодно сплю із страхом, а може він подзвонить! і кожен раз коли бачу подібну машину то просто не знаю ,що робити! та це все тільки спогади вони забудуться, а вам треба жити далі,літа ідуть , а люди ,які поруч з вами будуть все більше і більше дізнаватися про вас і коли зрозуміють , що у вас був такий одрудений то потім будуть і інші хлопці остерігатися вас! задкмайтеся! на чужому горі щастя не побудуєш!!! ви представте як тій жінці,яка його чекає і плаче ночами!!! і як вона вас проклинає!!! і вона ніколи цього вам не пробачить!!( хоч ніколи не знала вас і не бачила!) Дай Боже щоб і ВАш чоловік вам такого не влаштував! а з ним ви ніколи не будете щаслива!

 • галина

  у мене nt; така ситуацыя правда у розпачы ы не знаю як поступити и чим допомогти чоловыки не знають сами що хочуть

 • галина

  можливо психолог допоможе зрозуміти чому тоді йому ходити просити повернення якщо не любить ?коли сам не робить крок – це слабість, а всі допушені помилки я роблю для того щоб бути разом і допомогти йому прийняти рішення, зберегти те кохання, чому жінки терплять і тримають таких чоловіків а не виганяють зрадників? можливо тоді би було по-чесному , гуляєш іди до неї , а любиш мене будь зі мною. як жінка може мені казати нажени, не тримай його – хіба їх втримаєш, якщо пішов значить у вас щось не так дай другій бути щасливою, а то сама мучиться горня не склеїш і друга мучиться як бути -як жити без нього?

 • FamilyClub

  Откуда появляются измены и почему люди решают, что развод – это выход? Все люди (конечно, за редким исключением) не вступают в брак с мыслью об измене или разводе. Все искренне верят, что любовь будет вечной. Но из незнания законов семейной жизни и личной незрелости такое происходит и не всегда причина в том, кто оступился. В супружество нужно вкладывать и то с обеих сторон. Редкий брак сегодня сможет жить по принципу “он любил себя, а я любила его” или наоборот. Во многих случаях мудро поставленные границы  могут спасти отношения, которые дали трещину. Развод, если его причиной есть даже супружеская неверность, мало что изменит, ведь надо начинать все сначала и нет гарантии, что следующие отношения будут лучше. Но в каждом случае есть свои особенности, и бывает, хотя очень редко, что развод – это единственный выход.
   

 • натуся

  Плачу…..у мене ще гірше,люблю його вже 3рік,та знала,що незалише він її….і так боляче,коли він іде до дому і зраджує мені,не приховуючи цього…

 • МАРІЧКА

  дівчата перестаньте плакати,і жалітися на долю…на чужому горі свого не построєш.Як не тяжко це признавати вони є позичині вами,в мене самої було вже два такі випадки ,і за кожним разом я не знала як мені жити без цієї людини…ви мусете зрозуміти що вони ніколи не будуть вашими ,а нас вони просто використовують у цілях зробити різноманітним своє життя,після тих випадків життєвих які були в мене я зрозуміла що не дай Боже би в мене чоловік гуляв невідомо чи я би це пережила…будьте сильними не робіть їм таку послугу користуватися вами,адже дуже мало випадків є що чоловіки йдуть від своїх жінок…я бажаю вам бути сильними і розсудливими в своїх справх,і дай вам Бог сили боротися з тими козлами…

Дізнавайтесь про новини вчасно