Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Не хватает внимания и нежности от мужа

Мы женаты год, до этого жили вместе 2 года. Все было замечательно. Сейчас мне не хватает внимания моего мужа как мужчины к женщине, как мужа к жене, я не чувствую себя любимой. Такое ощущение иногда возникает, что ему безразлично мое мнение. С мужем как-то высказывали друг другу накопившиеся обиды и непонимания, он говорит, что все понял и будет исправляться. Но я не ощущаю, что что-то меняется. Да, один день он относится ко мне идеально, а потом снова затишье на неделю-две. Я уже просто устала что-то доказывать и объяснять, обидно просто до слез. Что делать? Помогите, пожалуйста. Жінка, 26 років

Відповідь:

Нам очень хочется, чтобы с наступлением нового года у вас все было по-другому, но мы понимаем, что все хорошее требует времени. Возможно, вашей проблемой есть просто непонимание роли супругов в браке, а не сознательное игнорирование потребностей друг друга. Вы как жена должны знать, что имеете огромную власть над вашим супругом в том, чтобы быть для него поддержкой или же на оборот – выбор всегда остается за вами.
Мы согласны, что это не нормально, когда в браке вы чувствуете себя нелюбимой и неудовлетвоенной, но бороться с мужем и пытаться его изменить – это бесполезное дело. Есть лучший и мение затратный путь перемен, чем требовать и ожидать, чтобы ваш супруг изменился. Мы рекомендуем вам узнать о секретах супружеской жизни, прочитав книгу “Любовь и уважение” Эмерсона Эггериха, которую вы можете бесплатно скачать на нашем сайте. Надеемся, что изменения, которые могут произойти в вас после прочтения этой книги, не оставят равнодушным и вашего супруга.
Также мы рекомендуем вам с супругом пройти Психологические семейные тесты на определение потребностей супругов в браке. Отвечая на вопросы и обсуждая ответы вместе с вашим мужем вы сможете лучше понять друг друга.
Желаем мира и любви вашей семье в новом году.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Paolo Agostinetto

  Хороший день,

  Сподіваюся, що ви перебуваєте в хороших умовах я щасливим будь-якого тіла з будь-якого виду кредиту в доларах в євро, фунтах, будь ласка, якщо вам потрібен кредит невідкладного я запропонує вам з будь-якою швидкістю ладно
  Am ROBBY CAHVO
  електронна пошта; robbycahvo@hotmail.com

  Приватне пропозицію кредиту

 • Vasa Vasa

  Вашому чоловіку треба добре набити морду, за таке ставлення до своєї жінки. Він абсолютний нуль і не вартий навіть називатись чоловіком, а тряпкою.

  • Ангеліна Марущак

   ДЯКУЮ ДУЖЕ ЗА ПІДТРИМКУ!
   Ця коханка постійно погрожує, що піде в поліцію на мене…
   Але чомусь…хотілось би, щоб поліція відреагувала на такий дівчат легкої поведінки, що розриває цілісність сім’ї.
   І ЗРАДА СІМ’Ї-ЦЕ ,ЯК ЗРАДА БАТЬКІВЩИНІ.
   ТО КОЖЕН ЧОЛОВІК ДОБРЯЧЕ ЗАДУМАВСЯ БИ!!!
   Але нажаль…в нашій країні МАТИ І ДИТИНА НЕ ЗАХИЩЕНІ. ШАЛАВИ, ПОВІЇ БІЛЬШИЙ ЗАХИСТ МАЮТЬ ЗА МАТЕРІВ І ДІТЕЙ!

 • Asma al-Assad

  Dear Sir,

  I am the wife of Asma al-assad,Bashar Hafez al-assad.I saw your profile on investment, and it would be great to work with you to exchange ideas in the framework of initiatives for business opportunities.if you are interested,please send an e-mail via: asma.alassad120@outlook.com

  Looking forward to explore possible areas of mutual interest.

  Yours faithfully
  Asma al-Assad.

 • Оля Кавна

  ДОБРОГО ДНЯ! що це за чоловік, який ще буде думати!!! він має жінку, дитину -це є найголовніше, а не коханка. Він не вартий вас…..відпустіть його…..якщо він любить вас то залишиться…. ЗАПАМ”ЯТАЙТЕ ТАКУ ФРАЗУ: “НА ЧУЖОМУ ГОРІ ЩАСТЯ НЕ ПОБУДУЄШ ” ЙОГО ЖИТТЯ ЗА ЦЕ ПОКАРАЄ……

 • Евеліна

  доброго дня. Ми молода сім’я, тільки три роки разом. Діток немає, сьогодні я знайшла інформацію що мій чоловік спілкується з геями і обмінюються фото інтим, пишуть бридкі речі. Що мені робити,я розгублена

 • Elena Ageeva

  http://chance.org.ua/ центр лечения наркомании

  • Ангеліна Марущак

   В ЦЬОМУ ПЕКЛІ ЖИВУ 8 РОКІВ.
   НЕ РОЗУМІЛА ПРИЧИНУ, тільки рік я дізналь, що ігрок.Там коханки,повії,легкодоступні жінки,чесні давали.
   Всі роки шукала причину. Де діваються гроші. Постійно шукала причину в собі.
   НЕ ЗМІНИТЬ ЇХ НІЧОГО. НІЯКЕ ОБГОРЕННЯ.НІЧОГО СВЯТОГО.
   ТА ЯКА МОВА ПРО ДІТИ…?
   ДУЖЕ ШКОДА…
   ГРАЛЬНІ З ПОВІЯМИ.
   АНАСТАСІЯ 0936001893,ЦЕ ОСТАННЯ З КОХАНОК, ЩО ПОГРОЖУВАЛА РОЗПРАВОЮ НАДІМНОЮ, ЯК НЕ РОЗЛУЧУСЬ З ЧОЛЛВІКОМ.
   ЧОЛОВІКУ 58 РОКІВ.
   ЩЕ МОЖУ НАДАТИ ЦІЛИЙ СПИСОК ЖІНОК, ДІВЧАТ ЛЕГКОЇ ПОВІДЕНКИ.
   ЩО СЕСТИМАТИЧНО ПОГРОЖУВАЛИ,ЩОБ ВІДДАЛА ЧОЛОВІКА.

 • Эмили Скай

  Здравствуйте. Я отступила от Бога, но у меня нету зависимости. Я немогу покаяться. Есть ли ребцентр для таких людей как я?

 • Nastya Bevz

  Перепрошую, але в списках ребцентрів нема номера телефона центру в Чернігівській області. Можна його якось дізнатись?

 • Ангеліна Марущак

  ТІ ДІВИЦІ ЛЕГКОДОСТУПНІ, КОХАНКИ ,ШЛЬОНДРИ,ПОВІЇ—БУДУЄТЕ СВОЄ…НЕ ЛАМАЙТЕ ЧУЖЕ!!! НЕ ВИТИРАЙТЕ НОГИ В ЧУЖЕ ЖИТТЯ!!!
  НЕ ПЛАЧТЕ, ЩО В МАЙБУТНЬОМУ БОГ ДІТЕЙ НЕ ДАЄ…
  ЗА СЛЬОЗИ ДИТЯЧІ–ЗА СЛЬОЗИ ДРУЖИНИ НА ВАШІ ГОЛОВИ.

  ТІ, ЩО ТАМ НА ГРАЛЬНІ ТАК ГАРНО РАДАТЬ…” ТА КИНЬ СІМ’Б НАХЕР ТОБІ ТО ТРЕБА…”
  БУМЕРАНГ ІСНУЄ-ВІН ЩЕ НЕ ДОЛЕТІВ!

 • Katrina Norynchak

  Дорогі дівчата та жінки!
  Ревнощі чоловіка – це дуже спірне питання, адже з одного боку це ознака небайдужості, а з іншого боку надмірні ревнощі бувають нездоровими та шкодять стосункам.

  Я працюю над проектом “Про що мовчать жінки” з Оксаною Байрак. Шукаю жінку, в якої дуже ревнивий чоловік, і вона не знає, що з цим робити. Якщо Ви опинилися в схожій ситуації – Ви можете розповісти свою історію у нас в програмі та отримати домопогу від експертів та ведучої Оксани Байрак.

 • Іван

  Добрий день. Все правильно з одного боку пишете, але от в мене наприклад така ситуація дуже схожа і взагалі відчувається відсутність будь якої поваги з боку жінки. Так, від мене також немає теплоти я визнаю, але тому, що вона притупилась під тиском таких відносин та й навіть коли була то жінка давала зрозуміти шо їй важливіше особистий простір і постійно відкидала мене, хоча занадто чогось не було, все було в міру, але їй не потрібно взагалі, а це з часом просто мене відучило взагалі від будь яких проявів до неї і вона каже, що їй нормально так, короче ні життя нормального ні поваги ні інтимної близькості майже немає, але тим не менш живемо, можливо тільки заради дитини. А я як християнин не можу все перекреслити і змінити нічого не можу. Я пробував не раз обговорювати нормально з нею наші стосунки і наше життя, але її це не хвилює і вона не збирається нічого в собі міняти і ще крім того характер такий, що постійно вона права, а я нічого не вмію і нічого не знаю, а це в свою чергу ще й разом з проблемами із здоровям (розсіяний склероз, але на ходу) робить з мене овоча. Я розумію, що тут нічого нового чи інакшого ніж буває в інших. Але як з цим жити, як повернути самооцінку, яка стерлась в мене?

Дізнавайтесь про новини вчасно