Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Свекровь манипулирует моим мужем – манипулирует болезнью

Проблему втручання свекрухи в життя молодої родини тут обговорювалось багато разів. Маю ту ж турботу. Але як бути, якщо свекруха, так би мовити, маніпулює своїм здоров'ям (кожного разу, коли ми чоловік їй відмовляє в чомусь або не погоджується з нею, вона починає плакати та тиск скаче). Ще не було жодного разу, коли б вона стрималась та повела себе як доросла жінка. Чоловік, відповідно, переживає за неї та в більшості випадків зголошується на її вимоги. Прошу поради! Жінка, 29 років

Відповідь:

Проблема взаимоотрошений родителей и взрослых детей, конечно, очень распространена в нашей стране и, к сожалению, часто родителям бывает действительно сложно отпустить своих детей и осознать, что после свадьбы дети становятся отдельной СЕМЬЕЙ, где сами должны решать свои проблемы, устанавливать свои правила и границы.

Первый вопрос: готов ли ваш муж что-то менять в своих отношениях с матерью? Важно, чтобы он сам видел, что это всего лишь манипуляция и понимал, как это влияет на вашу семью (прежде всего на ваши отношения с ним). Для того, чтобы уменьшить манипуляцию – для него важно ставить здоровые границы в отношениях с матерью, т.е. уверенней говорит НЕТ и следовать своему решению . Можно это делать резко, что, конечно, болезненно для отношений с матерью или делать постепенно, что более долго, но менее болезненно. Главное, чтобы Вы с мужем делали это в согласии и он видел вашу поддержку. Чтобы больше понять, о чем мы говорим – рекомендуем Вам вместе прочесть несколько книг на эту тему, которые Вы можете найти и бесплатно скачать на нашем сайте «Библиотека»:

Надеемся, эти книги помогут Вам разобраться в том, как вам действовать. Вы можете выбрать сначала одну книгу и предложить мужу прочесть ее вместе, чтобы вместе выработать стратегию поведения в сложившейся ситуации.

Мудрости Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно