Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

У нас з чоловіком нема сексу – підозрюю його в зраді

Я живу з своїм чоловіком вже 4 роки, маю сина 2 з половиною роки. Мій чоловік працює на заводі. Зранку він встає на роботу 4-00, приходить з роботи в 16-00 – одразу поїв і давай в ліжко, включає телевізор і дивиться 2год. Потім засинає. В нас немає ніякого статевого життя. Я не знаю, що я маю робити. Я підозрюю його у зраді, але він все заперечує. Не було такої причини, щоб я щось знайшла таке, щоб давало мені право ревнувати. Я дуже його люблю і він любить мене, бо заради мене він готовий на все. Чоловік не вживає алкоголю (лише раз в пів року). Поможіть мені в такій ситуації, бо він на цю тему не хоче спілкуватись. Говорить, що він просто змучується на роботі і не має сили. В нас статеве життя один раз на місяць, а інколи – взагалі 1 раз на 2 місяці. Я ніколи йому не зраджувала і взагалі він був в мене перший! Жінка, 27 років

Відповідь:

Трудно опреледить проблему не разговаривая с вашим мужем. Возможно, есть что-то, что он не хочет вам озвучивать боясь вашей реакции. Усталость, гармональные поблемы, неудовлетворенность сексуальной близостью в прошлом, нерешенный конфликт между вами и др. – все это может стать причиной разлада в сексуальной жизни супругов. Но для вас важно понять: когда супруг физически не уставший (выходные, отпуск) – остается ли он пассивным? Если да – значит причина не в усталости. Конечно, так жить долго трудно. Если вы можете – создайте безопасную атмосферу, чтобы супруг мог поделиться тем, что его волнует. Возможно, когда он будет чувствовать, что его не будут упрекать или судить за его слова или чувства – он откроеться. Если вы это уже делали и ничего не работает – возможно, вам стоит вместе (или, по крайней мере, вам лично) встретиться с консультантом по вопросам брака, чтобы более детально поговорить о вашей ситуации.
Также рекомендуем вам прочесть книгу «Музыка простыней», которую вы сможете бесплатно скачать на нашем сайте. Возможно, в этой книге вы найдете ответ на ваши вопросы.
Мудрости вам! Не отчаивайтесь. Надеемся, что причина не настолько сложная, чтобы ее нельзя было справить, ведь вы посвящены друг другу.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно