Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Вийшла заміж, а чоловік обзиває і кричить, не слухає і не допомагає

Я вийшла заміж два місяці тому. Спочатку все було добре, але з часом він ще гірше до мене починає ставитися. Ревнує до всіх і всього, обзиває нізащо, кричить, і не слухає, щоб його не попросила... Що мені робити? Жінка, 17 років

Відповідь:

Если вы не понимаете, в чем причина таких перемен – то не стоит затягивать с тем, чтобы искать помощи. По переписке трудно ответить, что делать, поэтому важно обратиться к психологу по месту вашего жительства. Если Вы открыты к помощи со стороны – пишите нам! Мы постараемся помочь Вам найти специалиста в Вашем регионе.

Конечно, важно ставить границы такому отношению. Постоянные унижения и обиды будут разрушать Вас как личность. Вы не должны этого допускать. Если в браке есть унижение – это нездоровое поведение. Но также если Ваш муж это себе позволяет (конечно, это недопустимо и он не прав!), то возможно, вы позволяете такое отношение к себе. Поэтому в переменах и изменениях нуждаетесь вы оба. Лучше понять, как ставить здоровые границы в браке Вы сможете прочесть в книге “Брак – где проходит граница?”. Рекомендуем Вам прочесть данную книгу, которую Вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека»: “Брак – где проходит граница?”. Надеемся, вы найдете ответ, как вам вести себя в вашей ситуации. Если нужно – возможно, Вам также нужно что-то изменить самой в Вашем поведении и требовать уважительного отношения себе.

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно