Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Вийшла заміж і жалію – не можу забути іншого. З чоловіком постійно сваримось

Не знаю, що робити... Я вийшла заміж пів року тому, але зараз відчуваю, що я зробила велику помилку. Перед тим я зустрічалась з іншим майже два роки, ми були разом, але потім розійшлись, але підтримували зв’язки. Я відчуваю, що не можу забути того іншого, що я його ще досі люблю, та й і він не байдужий до мене, хоча каже, що не хоче втручатись в мою сім’ю. З чоловіком я не можу знайти спільної мови, ми постійно сваримось, або просто один одно не помічаємо! Я думаю про розлучення, але як це все подати чоловікові, родині?.. Мене не зрозуміють, бо виросла я в благополучній сім’ї, де поняття "розлучення" не визнають. Але важко так бути з людиною, до якої більше ніж дружба нічого не відчуваю. Як бути? Чи наважитись на розлучення? Але тоді залишиться тавро "розлучена"? Жінка, 20 років

Відповідь:

Начнем с вопросов. Если вы решитесь развестись, где гарантия, что вы найдете что-либо лучше или у вас получится построить отношения с вашим бувшим парнем? Если бы в вашей жизни сегодня не было того первого, были бы ваши отношения с мужем другими, вкладывались вы бы в них больше, чем сейчас? Тавро «разведенная» – это не так страшно, как жизнь без веры.
Вы только начинаете вашу семейную жизнь. Не стоит отчаиваться! Практически все пары, которые стараются строить свое будущее, сталкиваются с непонимание и т.п.. Когда люди реально подходят близко друг ко другу начинается трение. Трения между супругами неизбежны и если мы не убегаем от этого, то уходит наш эгоизм и рождается любовь.А влюбленность, которую ошибочно мы часто воспринимаем как любовь, быстро проходит, когда наступает реальная жизнь. Для того, чтобы быть уверенной, что вы ошиблись, надо пройти определенный путь с человеком, сделать со своей стороны то, что необходимо делать, чтобы построить отношения и семью, а только потом оценивать. Возможно, вы не получаете того, что хотите от брака и от супруга, но достаточно ли вы вкладываете Ваших собственных усилий в этот брак? Восполняете ли вы нужды вашего супруга? Уважаете ли его в полной мере? Если вы хотите, чтобы у вас была счастливая семья – вкладывайте в нее.

Вот несколько идей:

 1. Во-первых, вы не разошлись с тем мужчиной (разойтись – это прекратить всякое личное общение). Вы не просто друзья, ведь между вами было гораздо большее. Не оставив те отношения вы не сможете построить новые. Если ваши мечты и надежды еще там – обрежьте их. Поэтому первый шаг, который важно сделать – остановить всякие контакты с мужчиной, с которым вы были раньше. Хорошо, что он не хочет мешать вашей семье, но и вам нужно сделать конкретный шаг.
 2. Во-вторых, многое зависит от вас. Почему вы постоянно соритесь? Вы ожидаете он него чего-то, что муж вам не дает или…? В супружество надо вкладывать и не важно, кто начнет первым (возможно, это под силу вам, как более сильному или разумному парнеру).

Рекомендуем Вам прочесть книги:

Эти книги про отношения в семье и браке Вы сможете СКАЧАТЬ бесплатно на нашем сайте в разделе библиотекакниги про отношения»).

Возможно, это именно то, что вам нужно – начать вкладывать в ваши отношения. В них вы найдете практические примеры того, как вы можете вкладывать в супруга, и мы уверенны, что и он не останется безучастным к вам.

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно