Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Вийшла заміж вагітною. Батьки чоловіка та свекруха проти нашого шлюбу

Мені 20 років. Я вийшла заміж за свого чоловіка, дізнавшись що вагітна.)))) Мій чоловік дуже зрадів!!! Але проблема в тому, що до весілля з його батьками в нас були дуже хороші відносини. А після весілля вони дуже змінились. Мене перестали помічати, перестали цікавитись моєю вагітністю. Словом, між нами наче війна почалася. Вони мого чоловіка почали настроювати проти мене і моїх батьків. Мене це почало злити. І тепер в мене з чоловіком не прості відносини, і з його батьками теж. Підкажіть, будь лаcка, що робити? Жінка, 20 років

Відповідь:

Хорошо, что ваш муж принял последствия своих действий и вы решили быть вместе, но возможно, что ваша беременность каким-то образом повлияла на планы его родителей. Начало вашей совместной жизни было не таким как должно было бы быть, так что их реакция вполне понятна. Естественно, в том, что произошло им легче винить вас, чем сына, если, конечно, причина их отношения к вам в этом. Возможно, им нужно время, чтобы смириться с тем, что произошло и возможно, рождение внука как-то повлияет на них.
Главное сейчас не отношение с ними. Конечно, лучше всего жить отдельно от них, если это возможно, тем более если ваш муж еще достаточно зависим от мнения своих родителей. Но не стоит винить мужа в том, как родители относятся к вам – это еще больше отдалит вас друг от друга.
Нам трудно из письма видеть всю картину происходящего, но если вы можете – поговорите с мужем о том, как вы себя чувствуете, без обвинений и упреков в его адрес или в адрес его родителей. Если он серьезно отнесется к вашим чувствам, вы сможете найти решение (возможно, вы это уже пробовали).
В любом случае, для того, чтобы строить супружеские отношения, важно фокусироваться не столько на том, что вы не получаете от отношений с мужем, а на том, что вы можете дать своему мужу. Рекомендуем вам книгу в разделе библиотека “Любовь и уважение” (вы можете скачать эту книгу бесплатно на нашем сайте по этой ссылке), которая поможет вам направить ваши усилия на созидание вашего супружеского союза.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Elena Ageeva

  Друзья проходили в реабцентре Воссор http://spasinnya.com/ru/centr-reabilitaciyi тел 095 533 97 42, 063 357 60 20 и 096 958 96 76.

  • Prashur Igor

   Проходил там реабилитацию, очень крутой ребценр))

 • Альона

  Доброго дня. Ми з чоловіком живемо 5 років у шлюбі у нас син 4 роки. Мені 23. Йому 27. Уже близько року у нас виникли проблеми через надмірну увагу до мого чоловіка його сестри. Мати померла два роки тому, батько не жив з ним виходить залишилась сестра яка руйнує наш шлюб. Все почалось з невинних розмов під час яких мій чоловік тільки вислуховував про іі безкінечні проблеми, вона завжди телефонує до нього а не до мене. Мати залишила ім дім і землю яку сестра привласнила собі і дурить чоловіка що на пополам усе, але документів не віддає. Зробила свого сергія чол найкращим другом для мого чоловіка він уже не просинається без розмов з ним. І уже зараз десь біля двох місяців чоловік іздить як таксист своім автом возить іх обох куди ім заманеться.Я прекрасно знаю що вона його і мене ввесь час обманює, приймає рішення з ним які стосуються тільки нас, витягує з чоловіка все що може, допомоги з іі сторони не було ніколи. На моі слова не реагує відповідає матом, якщо щось криве кажу за сестру то і кулаками. Я вже якими хоч способами хотіла і просила щоб тримався дому сімі сина своіх проблем, але жні сестрині проблеми йому понад усе. Все я вже натерпілася наплакалася через те що неможу нічого зробити він вибрав сестру так ніби йому з нею усе житя жити…. На грані розлучення… Що у такій ситуаціі можна зробити як вмвести на чисту воду сестру дати зрозуміти що у нас сімя???!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно