Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Виховуємо двох маленьких дітей; З чоловіком майже не спілкуємось, він почав брехати, не хоче повертатись додому

Я одружена 4 роки, виховую двох синів 3р. і 8 місяців. Останнім часом чоловік почав брехати на рахунок того, де він. Каже, що він на роботі, а я з балкону бачу, що він зайшов до друга на роботу, приходить додому ніби щойно приїхав з роботи, а насправді півтора години був з другом. Пару раз визнав, що збрехав, вибачився, запевнив, що таке більше не повториться, але не пройшло і двох днів – і ситуація повторюється. Я не кричала, спокійно пояснила, що мені неприємно від брехні, я втрачаю довіру і якщо буде якась суперечлива ситуація, мені вже буде важко йому повірити. Вчора знову брехня, знову друзі. Почав мене звинувачувати в контролі, що він заробляє гроші – то і має право запізнитись, бо вирішує якісь важливі питання. Що він таке терпіти не буде, якщо я так і буду продовжувати, то нічим добрим це не закінчиться. Але ж я не раз бачила, які ті питання під бутилку пива з друзями. Вдома стоїть море чоловічої роботи, котру я не можу зробити, не кажучи вже про просто приділити час діткам, а він 5 днів з 6 робочих приходить додому на 1.5-2 години пізніше, ніж мав би. Я погоджуюсь, що має бути особистий простір, особистий час, але ж не в ущерб сім’ї? Ми практично перестали спілкуватися, бачимось годину в день. У 8 він приходить, в 9 я кладу дітей спати і все. Я розумію, що і я мало часу маю можливість йому приділяти, бо ж маленькі діти, але ж це тимчасово. В цей період я потребую допомоги і підтримки, а він, таке враження, що просто старається втекти від обов’язків. Допоможіть розібратися. Я не хочу його втрачати, але і так жити не можу. Жінка, 25 років

Відповідь:

Благодарим за Вашу открытость. В этот период семейной жизни очень у многих семей случаются похожие проблемы и вызовы и вы не одиноки в том, как вы себя чувствуете. Динамика семьи изменяется с появлением каждого ребенка. И, конечно, молодым родителям не всегда просто найти баланс между родительством, супружеством, работой, отдыхом и другими сферами жизни.

В любой ситуации в семье важно помнить, что всегда есть две стороны. С одной стороны, Вы в праве ожидать, что Ваш муж после работы с радостью будет идти домой и будет делать работу по дому. Но как добиться этого? Можно поставить ему условие, что Вы не будете его контролировать, но если он не буде приходить вовремя домой – то вы не будете делать того, на что рассчитывает он. Для одних мужчин это работает, но для других такой подход может еще больше отдалить супругов.

C другой стороны, возможной причиной того, что муж не спешит домой есть перемены в отношении к нему с Вашей стороны. Мы понимаем, что эти перемены связаны с материнством и Ваше внимание к детям уменьшило внимание, к которому привик муж. А ваши претензии и контроль еще больше отталкивают его от Вас.

Важно учитывать такой фактор: с рождением детей отношения супругов меняются, к чему часто мужья не готовы. Важно показать мужу, что он для Вас – главный человек, Объяснить, что забота о детях требует вашего внимания и что Вы нуждаетесь в нем. Если причина в этом – то в скором времени все начнет меняться. Главное – постарайтесь пойти к нему на встречу и поговорить открыто о своих нуждах, но без упреков, критики и обвинений. Постарайтесь узнать, в чем нуждается сейчас Ваш супруг и как Вы можете восполнить его нужды. Старайтесь строить мосты вместо стен и каждый раз, начиная разговор спрашивайте себя:

- Способствуют ли эти мои слова нашему единству и близости?
- Созидает ли то, что я хочу сказать, наши отношения и семью?

Если ответ на этот вопрос негативный – постарайтесь изменить то, что хотите сказать – голос, жесты, манеру или форму разговора.

Вы вместе воспитываете двоих маленьких деток и это всегда сопряжено со стрессами и вызовами, но не позволяйте стрессам и проблемам стать между Вами.

Чтобы стать ближе друг ко другу – Вы можете предложить супругу проходить вместе онлайн курсы о супружестве, которые вы можете выбрать на нашем сайте или читать и обсуждать вместе книги о семье и браке (Вы можете выбрать книги об отношениях и скачать их бесплатно на нашем сайте в разделе «Библиотека»).

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
 • Paolo Agostinetto

  Хороший день,

  Сподіваюся, що ви перебуваєте в хороших умовах я щасливим будь-якого тіла з будь-якого виду кредиту в доларах в євро, фунтах, будь ласка, якщо вам потрібен кредит невідкладного я запропонує вам з будь-якою швидкістю ладно
  Am ROBBY CAHVO
  електронна пошта; robbycahvo@hotmail.com

  Приватне пропозицію кредиту

 • Vasa Vasa

  Вашому чоловіку треба добре набити морду, за таке ставлення до своєї жінки. Він абсолютний нуль і не вартий навіть називатись чоловіком, а тряпкою.

  • Ангеліна Марущак

   ДЯКУЮ ДУЖЕ ЗА ПІДТРИМКУ!
   Ця коханка постійно погрожує, що піде в поліцію на мене…
   Але чомусь…хотілось би, щоб поліція відреагувала на такий дівчат легкої поведінки, що розриває цілісність сім’ї.
   І ЗРАДА СІМ’Ї-ЦЕ ,ЯК ЗРАДА БАТЬКІВЩИНІ.
   ТО КОЖЕН ЧОЛОВІК ДОБРЯЧЕ ЗАДУМАВСЯ БИ!!!
   Але нажаль…в нашій країні МАТИ І ДИТИНА НЕ ЗАХИЩЕНІ. ШАЛАВИ, ПОВІЇ БІЛЬШИЙ ЗАХИСТ МАЮТЬ ЗА МАТЕРІВ І ДІТЕЙ!

 • Asma al-Assad

  Dear Sir,

  I am the wife of Asma al-assad,Bashar Hafez al-assad.I saw your profile on investment, and it would be great to work with you to exchange ideas in the framework of initiatives for business opportunities.if you are interested,please send an e-mail via: asma.alassad120@outlook.com

  Looking forward to explore possible areas of mutual interest.

  Yours faithfully
  Asma al-Assad.

 • Оля Кавна

  ДОБРОГО ДНЯ! що це за чоловік, який ще буде думати!!! він має жінку, дитину -це є найголовніше, а не коханка. Він не вартий вас…..відпустіть його…..якщо він любить вас то залишиться…. ЗАПАМ”ЯТАЙТЕ ТАКУ ФРАЗУ: “НА ЧУЖОМУ ГОРІ ЩАСТЯ НЕ ПОБУДУЄШ ” ЙОГО ЖИТТЯ ЗА ЦЕ ПОКАРАЄ……

 • Евеліна

  доброго дня. Ми молода сім’я, тільки три роки разом. Діток немає, сьогодні я знайшла інформацію що мій чоловік спілкується з геями і обмінюються фото інтим, пишуть бридкі речі. Що мені робити,я розгублена

 • Elena Ageeva

  http://chance.org.ua/ центр лечения наркомании

  • Ангеліна Марущак

   В ЦЬОМУ ПЕКЛІ ЖИВУ 8 РОКІВ.
   НЕ РОЗУМІЛА ПРИЧИНУ, тільки рік я дізналь, що ігрок.Там коханки,повії,легкодоступні жінки,чесні давали.
   Всі роки шукала причину. Де діваються гроші. Постійно шукала причину в собі.
   НЕ ЗМІНИТЬ ЇХ НІЧОГО. НІЯКЕ ОБГОРЕННЯ.НІЧОГО СВЯТОГО.
   ТА ЯКА МОВА ПРО ДІТИ…?
   ДУЖЕ ШКОДА…
   ГРАЛЬНІ З ПОВІЯМИ.
   АНАСТАСІЯ 0936001893,ЦЕ ОСТАННЯ З КОХАНОК, ЩО ПОГРОЖУВАЛА РОЗПРАВОЮ НАДІМНОЮ, ЯК НЕ РОЗЛУЧУСЬ З ЧОЛЛВІКОМ.
   ЧОЛОВІКУ 58 РОКІВ.
   ЩЕ МОЖУ НАДАТИ ЦІЛИЙ СПИСОК ЖІНОК, ДІВЧАТ ЛЕГКОЇ ПОВІДЕНКИ.
   ЩО СЕСТИМАТИЧНО ПОГРОЖУВАЛИ,ЩОБ ВІДДАЛА ЧОЛОВІКА.

 • Эмили Скай

  Здравствуйте. Я отступила от Бога, но у меня нету зависимости. Я немогу покаяться. Есть ли ребцентр для таких людей как я?

 • Nastya Bevz

  Перепрошую, але в списках ребцентрів нема номера телефона центру в Чернігівській області. Можна його якось дізнатись?

 • Ангеліна Марущак

  ТІ ДІВИЦІ ЛЕГКОДОСТУПНІ, КОХАНКИ ,ШЛЬОНДРИ,ПОВІЇ—БУДУЄТЕ СВОЄ…НЕ ЛАМАЙТЕ ЧУЖЕ!!! НЕ ВИТИРАЙТЕ НОГИ В ЧУЖЕ ЖИТТЯ!!!
  НЕ ПЛАЧТЕ, ЩО В МАЙБУТНЬОМУ БОГ ДІТЕЙ НЕ ДАЄ…
  ЗА СЛЬОЗИ ДИТЯЧІ–ЗА СЛЬОЗИ ДРУЖИНИ НА ВАШІ ГОЛОВИ.

  ТІ, ЩО ТАМ НА ГРАЛЬНІ ТАК ГАРНО РАДАТЬ…” ТА КИНЬ СІМ’Б НАХЕР ТОБІ ТО ТРЕБА…”
  БУМЕРАНГ ІСНУЄ-ВІН ЩЕ НЕ ДОЛЕТІВ!

Вам також можуть бути цікаві книги
Дізнавайтесь про новини вчасно