Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

Консультації

Закоханий? Покинула дівчина або хлопець? Не знаєш, що робити? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і підготовки до шлюбу!

Бібліотека

Найкращі книги про стосунки, кохання та закоханість – читай та навчайся, як будувати міцні стосунки до шлюбу!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Сімейні ігри та кіноЧас разом

Cімейні настольні ігри – граємо разом з дітьми! Ігри для батьків та дітей

Автор: Сімейний Клуб

Джерело: familyclub.org.ua

banner_20

g11. Dixit / Диксит – гра представляє собою набір яскравих карток з найрізноманітнішими малюнками і допомагає розвивати асоціативне мислення у дітей, вміння описувати, вигадувати, фантазувати, а заодно – і краще розуміти асоціації інших. Цікаво буде не тільки дітям, але і дорослим!

Вік: від 5-6 років до 99 (хоча на грі вказано від 8 – переконані, що цікаво буде грати навіть з малечею, особливо, якщо у грі приймають участь й інші діти більш старшого віку)
Кількість гравців: від 3 до 8

g22. Активити для дітей / Активити для детей – в класичній “Актівіті” команди змагаються у відгадуванні слів. Варіант Актівіті для дітей відрізняється простотою слів. Пояснювати слова можна за допомогою Малювання, Пояснення, Пантоміми.

Вік: від 6-7 років 
Кількість гравців: 2-4 команди (кількість гравців в команді – від 2 чол.)

g33. Актівіті для малюків / Активити для малышей – малючкова гра відрізняється від “дитячої” оформленням і спрощеними правилами. Замість фішок тут слоники, які мають прийти до фінішу. На картках-завданням слова, які необхідно пояснити, не лише написані, але і намальовані малюнками (для діток, які ще не вміють читати). Гра допоможе малючкам навчитись чітко формувати та виражати свої думки, пояснювати поняття словами або доступно малювати їх або ж не боятись “показати” їх в пантомімі.

Вік: до 6 років
Кількість гравців: за правилами від 3-х чоловік, але за бажанням можна грати в вдвох (мама+дитина або татко+дитина), адже тут головне – сам процес гри!)

g104. Алиас для детей / Аліас для дітей / Junior Alias – весела розвиваюча гра для дітей у ході якої діти будуть навчатись пояснювати слова, описуючи їх, вчитись доступно доносити свою думку і розуміти інших. При купівлі гри можна уточнити мову – є ігри, де слова вказані і російською, і українською мовами. А щоб малечі було легше грати – на картках слова не лише написані, але і намальовані, що дозволяє ввести в гру діток, які тільки вчаться читати. Всі слова і малюнки у грі прості та зрозумілі для дітей. А якщо Ви купите “Аліас для дітей” іноземною мовою (до прикладу, англійською) – ви можете разом практикувати і покращувати навички розмовної мови та поповнювати словничковий запас дітей..
А якщо Ваші дітки вже старші (від 8 років) – можна грати в класичний “Аліас”, або в “Аліас-паті” (з 12 років) і до безкінечності! Грайте разом – це круто!

Вік: від 5 років до 7 років
Кількість гравців: від 4 до 16

g45. Дети Каркассона / The Kids of Carcassonne – гра є дитячою (а значить – яскравішою і легшою) адаптацією “дорослого” Каркассона. Діти Каркассона мають зловити корів та курок, яких випустили дорослі. Задоволення від гри отримають не тільки діти, але і дорослі! Грати разом – це ж так чудово!
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 4 років

g66. Доббл / Dobble – гра представляє собою набір круглих карток з яскравими малюнками різних фігур (голка, сніжинка, котеня, дракон, олівець), які відрізняються між собою розміром, місцем розташування. Гра допоможе розвивати у ваших діток уважність, вміння швидко реагувати, а також – додасть азарту і веселого настрою всій родині! Цікаво для дітей та дорослих будь-якого віку!

Вік: від 6 до 99 років 
Час: від 15 до 30 хв (швидка!)
Кількість гравців: від 2 до 8

g77. Дженга або Джанга / Janga / Башня – гра на координацію рухів, уважність і витримку – для всієї родини! Протягом гри гравці витягають брусочки з-під низу дерев’яної “башти” і складають їх наверх. Таким чином ваша башта зростає, але в ній з’являються прогалини і в один прекрасний момент вона… впаде! Хто стане причиною “краху” башти?

Вік: від 6 до 99 років
Кількість гравців: від 1 і до всієї сім’ї (або кампанії)

g88. Скрабл Джуниор / Scrabble Junior / Скрабл для дітей – гра створена спеціально для дітей. Фактивно вона складається з двох різних ігр: поля для самих маленьких (від 5 до 8 років) і більш “класичного” Скраббл (для дітей 7-8 років). Гра буде корисною для розширення словничкового запасу дітей, покращення та запам’ятовування правописання слів тощо. На жаль, поки що дитячого Скрабл немає українською (українська версія існує поки що тільки класичної гри – від 8 років). Але якщо Ваші дітки вже не першачки – можна сміливо купувати класичну гру!

Вік: від 5 років (дитячий, російська мова) і від 8 років (оригінальна гра, українською мовою)
Кількість гравців: від 2 до 4

g99. Тик… Так Бумм для Детей / Тік.. Так Бумм для дітей – гра, яка навчить Вас і ваших дітей думати швидше! Тут дітки будуть змагатись у винахідливості та вмінні асоціативно мислити. Малюки повинні по-черзі називати асоціації до малюнків на картках (предмети, ситуації, місця), а гостроти грі додає іграшкова “бомба”, яка може “взірватись” в будь-який момент, тому думати треба швидше… “Бомбочка” буде як “гаряча картопля”, яку треба передати якомога швидше (перш, аніж вона підірве свого “власника”).

Вік: від 5 років
Кількість гравців: від 2 до 12

g1310. УНО для дітей / UNO Junior + УНО “Сердитые Птички” (Uno Angry Birds) + УНО Тачки (UNO Cars) – дитячі варіації гри УНО (UNO) з яскравими мультяшними ілюстраціями (відомі герої мультфільмів або африканські тваринки). Тут, як і в дорослій версії, все залежить від кмітливості, уважності та швидкості реакції.

Вік: від 4 років (дитячі версії гри) або від 7 років – традиційне UNO
Кількість гравців: від 2 до 10

веселые настольные игры для детей и взрослых

11. Юный Свинтус – в задорной карточной настольной игре Свинтус маленькие участники пытаются быстрее остальных избавиться от своих карт, скидывая их в общую стопку по цвету или номиналу. Но не все так просто. Благодаря специальным действиям вы можете не только быстро избавиться от своих карт, но и напакостить другим, весело прихрюкивая при этом!

Возраст: от 5 лет
Количество игроков: 2-10

 

Якщо Ви теж полюбляєте грати в настольні ігри – розкажи нам про свої улюблені ігри, залишивши коментар під цією статтею і поділись своїм досвідом – нам корисні Твої поради!

Вам також може бути цікаво:

Якщо Тобі сподобалася ця ідея і ти думаєш, що вона може принести користь Твоїм друзям чи знайомим – поділись нею в соціальних мережах, використовуючи кнопки соціальних медіа у нижній частині цього посту. Давай будувати міцні сім’ї в Україні разом!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно