Бажаєте допомогти?

Підтримай Сімейний Клуб

Зроби свій внесок у будівництво міцних щасливих сімей в Україні! Твоя допомога – цінна та потрібна.

Підтримати

Якщо Ви вважаєте нашу роботу цінною та потрібною, ми допомогли вашій родині у кризовій ситуації або Ви отримати відповіді на Ваші запитання і це допомогло Вам будувати міцні стосунки – запрошуємо Вас долучатись до будівництва щасливих родин в Україні!

Ваша пожертва допоможе змінити життя сімей, збудовуючи міцні родини в Україні.
Ми потурбувались, щоб зробити Ваш внесок було швидко, просто і безпечно. Ми цінуємо і поважаємо Вашу довіру!

 Як підтримати?

 

1. Підтримайте Сімейний Клуб переказом з банківської картки через систему LiqPay– це зайте 3 хв. Вашого часу, але допоможе нам роботи нашу роботу більш ефективно!

Просто оберіть суму, яку Ви хочете інвестувати в будівництво міцних родин в Україні (навіть 2-30-50 гр. є дуже цінною допомогою!) і підтримати діяльність Сімейного Клубу.

 

Як будуть використані зібрані кошти?

 

Сімейний Клуб веде безперервну роботу з метою допомогти сім’ям в Україні будувати міцні гармонійні стосунки. Наші консультанти не отримують фінансової винагороди за свою роботу,  робота організації не підтримується державними чи недержавними фондами.
Всі послуги, які надає Сімейний Клуб – є безкоштовними, однак оперативна робота сайту, проведення заходів для сімей, сімейні курси та навчання в Києві та інших регіонах України – все це потребує постійного фінансування.

Всі кошти, інвестовані в роботу Сімейного Клубу, використовуються для оплати оперативних потреб організації. Звіти про використання коштів та результати роботи Клубу є відкритими і публікуються в кінці кварталу на сайті Сімейного Клубу у розділі «Новини» – Збір коштів / Фінансовий Звіт.

Дізнавайтесь про новини вчасно