Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

Консультації

Закоханий? Покинула дівчина або хлопець? Не знаєш, що робити? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і підготовки до шлюбу!

Бібліотека

Найкращі книги про стосунки, кохання та закоханість – читай та навчайся, як будувати міцні стосунки до шлюбу!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Сімейні ідеїЧас разом

40 ідей для закоханих, за що варто подякувати один одному

Автор: Angel Chernoff / Адаптація Сімейного Клубу

Джерело: Переклад та адаптація з порталу: www.marcandangel.com

thank you_1

Ми часто сприймаємо як належне ті речі, за які ми маємо бути найбільші вдячні (Синтія Озик). Тому пропонуємо 40 простих речей, за які Ви можете сьогодні подякувати своєму коханому / коханій.

Порада Сімейного Клубу:

Якщо Ви вирішили влаштувати «Місяць Подяки» («Вдячний Місяць») Ви можете залишати щодня один одному невеличку записочку / листівку з новою подякою або навіть говорити один одному ці подяки особисто (зранку або під час вечері). Або Ви можете написати один одному листи подяки. Головне – не лінуйтесь і щиро дякуйте один одному за конкретні речі / якості / досягнення тощо.

1. Дякую за те, що перетворюєш самі звичайні дні/моменти – на найбільш незвичайні в моєму житті. Я дуже ціную твою …………………………………
2. Дякую, що завжди даєш мені додаткове натхнення та мотивуєш мене до нових досягнень та звершень. Завдяки тобі я ……………………………………………
3. Дякую, що завжди говориш мені правду. Для мене це означає……………………….. і я це неймовірно ціную
4. Дякую, що ти завжди шукаєш можливості для близького спілкуванню зі мною. Я дуже ціную нашу близькість і дні, коли ми просто говоримо один з одним. Дякую за твою відкритість
5. Дякую за наші невеличкі і навіть великі сварки. Дякую, що навіть під час конфліктів ти завжди шукаєш примирення та компромісу. Для мене це означає, що ………………………………
6. Дякую, що ти дозволяєш мені розвивати всі важливі сфери життя. Я дуже ціную, що ти підтримуєш мене в моїх мріях та ………………………………………………….
7. Дякую тобі за те, що ти вмієш співчувати та завжди підтримуєш мене в непрості хвилини мого життя. Найбільше я ціную, що ти ……………………………………………
8. Дякую, що ти згадуєш про мене в кожну вільну хвилинку, які тільки маєш. Я так ціную, що навіть в важкому робочому графіку ти завжди маєш місце для мене. Я так ціную, що ти ………………………………….
9. Дякую за ніжність та турботу, якою ти мене балуєш щодня
10. Дякую, що ти завжди прагнеш дотримуватись свого слова. Я дуже ціную твою чесність і те, що ти ………………………………….
11. Дякую, що ти присутній тут і зараз. Для мене це означає ………………………………………………. і я це дуже ціную.
12. Дякую, що ти мене розумієш – часто навіть тоді, коли я сама/сам себе не розумію. Дякую, що вмієш побачити смуток / щастя в моїх очах і без слів все розумієш.
13. Дякую за твої зусилля, які ти щодня докладаєш, щоб краще мене розуміти і знати. Дякую за твоє розуміння, доброту та терпіння.
14. Дякую, що ти не засуджуєш мене і сприймаєш таким/такою, яким я є насправді.
15. Дякую, що часто ти обираєш «бути неправим/неправою», навіть якщо правда на твоєму боці. Я знаю, що ти робиш це тому, що дуже цінуєш наші стосунки і близькість. Щоразу відчуваю себе цінною/цінним в такі моменти. Я дуже ціную цю якість в тобі.
16. Дякую тобі за довіру і за те, що ти підтримуєш мої рішення і вибори і допомагаєш бути вірним / вірною цим рішенням.
17. Дякую за твою вірність в усьому – коли ми поряд і коли ми окремо
18. Дякую, що ти завжди поряд – коли все чудово і у важкі часи.
19. Дякую, що ти знаєш, що я не можу завжди бути сильним/сильною. Дякую, що дозволяєш мені робити помилки і не звинувачуєш за них. Я дуже ціную це.
20. Дякую, що стаєш поряд, коли мені важко і я завжди можу розраховувати на твою підтримку. Твоя допомога робить мене сильнішою/сильнішим. Я знаю, що це ………………………………………….. і ціную неймовірно твою допомогу і готовність підтирмати.
21. Дякую, що часто ти сходиш з власного шляху задля мене, навіть коли тобі це страшенно незручно і не подобається. Я дуже ціную твою силу в тому, що ти шукаєш не тільки зручного для себе, але для нас обох. Дякую за твоє вміння шукати «нашого», а не «свого».
22. Дякую, що ти дійсно готовий і хочеш бути, досягати, мріяти і робити щось для мене. Я дуже ціную таке твоє служіння і те, що ти не просто «мусиш», але дійсно хочеш це робити. Я відчуваю твою любов в цьому і дякую тобі за це
23. Дякую, що втілюєш в життя те, що говориш. Я ціную твою ……………………………….
24. Дякую, що віриш в мене. Я дуже ціную, що ……………………………………………..
25. Дякую, що підбадьорюєш мене, коли я десь застрягаю. Дякую, що не критикуєш, а мотивуєш. Дякую, що допомагаєш встати, коли я падаю і зробити перший крок, якщо я зупинилась. Ти – моє благословення.
26. Дякую, що ти – мій найкращий друг.
27. Дякую, що тобі ніколи не байдуже те, що відбувається довкола.
28. Дякую, що ти цінуєш справжнє і міряєш життя не кількістю грошей, будинків і машин, а посмішками, змінами і прагненнями – справжнім.
29. Дякую, що дозволяєш мені бути собою і даруєш мені радість від того, хто я є насправді – без необхідності грати чи вдавати з себе когось іншого.
30. Дякую, що в твоїй компанії завжди весело і цікаво. Дякую, що коли я сумую – ти завжди намагаєшся мене розвеселити. Я так люблю і ціную твоє почуття гумору. Тільки ти вмієш мене по-справжньому розсмішити.
31. Дякую за те, що ти щиро мене кохаєш. Твоя любов надихає мене і дає мені крила
32. Дякую за кожну дрібничку, яку ти робиш. З таких дрібничок складається моє життя і вони навіть найменше, що ти робиш – має для мене величезне значення.
33. Дякую, що ти пробачаєш, коли я ображаю тебе. Я так ціную це.
34. Дякую, що ти ніколи не використовуєш те, що знаєш про мене проти мене.
35. Дякую, що ти не опускаєш руки, навіть коли наші стосунки не такі прості. Дякую, що ти продовжуєш йти вперед разом, а не розвертаєшся в іншу сторону.
36. Дякую за твою фінансову підтримку / підтримку по будинку. Дякую, що сповнюєш всі мої потреби в підтримуєш нашу родину. Я дуже ціную все, що ти робиш для благополуччя нашої сім’ї.
37. Дякую за те, що ти такий неймовірний батько / мама для наших дітей. Дякую, що я завжди можу покладатись на тебе і я знаю, що завдяки тобі наші діти зростатимуть найщасливішими в цілому світі.
38. Дякую за твою мужність / жіночність. Я неймовірно ціную те, як дивовижно і неповторно тебе створив Господь. Дякую, що ти навчаєш мене новому, щодня вчиш вміщати в себе більше, аніж я міг/могла без тебе і бачити звичайні речі по-новому.
39. Дякую за твою мудрість, духовне ведіння в нашій сім’ї. Я ціную тебе як священника в нашій сім’ї і дуже вдячна тобі за духовне зростання.
40. Дякую тобі за те, хто ти і який ти є! Я дуже ціную в тобі твою ……………………………… , …………………………………. , ………………………………………… , …………………………………………. .

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно