Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

Консультації

Закоханий? Покинула дівчина або хлопець? Не знаєш, що робити? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і підготовки до шлюбу!

Бібліотека

Найкращі книги про стосунки, кохання та закоханість – читай та навчайся, як будувати міцні стосунки до шлюбу!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Сімейні ідеїЧас разом

Резолюція Щасливого Подружжя – підпиши сімейні обіцянки

Автор: Сімейний Клуб

Джерело: Ідея взята з блогу: staymarriedblog.com

header

2014 рік був проголошений ООН Роком Сім’ї, а 15 травня Україна відсвяткує День Сім’ї, який розпочне традиційний Всеукраїнський Тиждень Подружжя (15-22 травня). Це хороший привід, щоб зробити щось особливе один для одного, інвестувати час і зусилля у зміцнення ваших стосунків.

Пропонуємо Вам підписати Резолюцію Щасливого Подружжя – 16 невеличких практичних обіцянок-підказок, які допоможуть Вам як парі стати ближчими один до одного і щодня зміцнювати стосунки.

Резолюцію можна роздрукувати і повісити на холодильнику, на дзеркалі або на дверях в кухню, щоб щодня нагадувати собі про дані обіцянки.

Все, що потрібно:

  1. 1. СКАЧАЙ Резолюцію Щасливого Подружжя

  2. 2. Оберіть приємний час з коханим(ою), коли ви будете удвох – це може бути за романтичною вечерею

  3. 3. Прочитайте вголос обіцянки (можна по черзі), дивлячись один одному в очі

  4. 4. Підпишіть разом Резолюцію, погодившись протягом року дотримуватись даних в ній обіцянок

  5. 5. Повісь підписану Резолюцію на видне місце, щоб не забувати про дані обіцянки і щодня нагадувати собі про них

  6. 6. Радійте разом досягненням!

  7. 7. На вихідних або в кінці місяця Ви можете повернутись до Резолюції, щоб подивитись, які пункти виконувались, а над якими Вам варто попрацювати на наступному тижня / в наступному місяці. Обговоріть це удвох.

Подружня Резолюція СКАЧАТИ

Резолюція_1_1

Звичайно, це правда, що більшість людей, які роблять резолюції, часто не виконують їх, але надія є. Дослідження показують, що є деякі прості секрети, які можуть допомогти нам дотримуватися наших обіцянок-резолюцій, до прикладу:

  • – Ставте конкретні практичні цілі
  • – Поділись своїми обіцянками-резолюціями, яких ти прагнеш дотримуватись, з близькими людьми (друзями / коханим), які можуть допомогти тобі в цьому
  • – Зосереджуй увагу і концентруй зусилля на перевагах досягнення.

Якщо Тобі сподобалася ця ідея і ти думаєш, що вона може принести користь шлюбу Твоїх друзів чи знайомих – поділись нею в соціальних мережах, використовуючи кнопки соціальних медіа у нижній частині цього посту. Давай будувати міцні, тривалі та романтичні стосунки разом!

Якщо Ви вже підписали Резолюцію Щасливих Сімей – розкажи нам про це, залишивши коментар під цією статтею. і поділись своїм сімейним досвідом – нам цікава Твоя сімейна історія!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно