Навчайся!

Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

On-line курс

Подружній Діалог (Тиждень 10-12)

com_4

Тиждень 10.

День 1. Який мій найяскравіших спогад з дня нашого весілля? Як я почуваюсь, коли розповідаю тобі про це?

День 2. Що ти робиш для того, щоб зміцнювати наші стосунки як подружжя / пари? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 3. Як я зазвичай виражаю любов, ніжність до наших дітей? Як я почуваюсь, розповідаючи про це?

День 4. Як ми, як пара, розподіляємо відповідальність за наші спільні фінансові рішення (великі покупки, кредити тощо)? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 5. Як з роками змінилось моє бачення відпочинку та бажаного дозвілля? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 6. Як ми як пара допомагаємо один одному втілювати мрії в життя? Що роблю я особисто для того, щоб мої власні мрії реалізовувались? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 7. Про що найбільше молюсь останнім часом? Як ми, як родина і я особисто шукаємо близьких стосунків з Богом / Духом Святим / Христом? Як я почуваюсь, коли розповідаю тобі про це?

Тиждень 11.

День 1. Якби я міг / могла б потрапити і на власні очі побачити якусь конкретну історичну подію – щоб це було і чому?

День 2. В Біблії читаємо: «Коли хоче хто йти за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде» (Луки 9:23). Який «хрест» я несу зараз сам/сама або який «хрест» ми несемо разом як пара? Яким чином, на мою думку, ми допомагаємо один одному нести наші «хрести»? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 3. Чи переживав/ла я коли-небудь момент, коли я свідомо відмовився/лась від власних бажань, бачень та планів через те, щоб покоритись Божій волі і зрозумівши Його волю для мого життя? Як я почуваюсь щодо цього рішення? Чи легко мені поставити свої власні бачення та плани в залежність від Божого задуму для мого / нашого життя і відмовитись від власних бажань задля покори Божій волі?

День 4. Що для мене означає «мудрість» і які кроки я роблю на дорозі до того, щоб зростати в мудрості?

День 5. В чому я найбільше зріс / зросла останнім часом? В яких сферах я наразі найбільше прагну зростання і зростаю?

День 6. Яка найбільш романтична подія в нашому житті? Розкажи в люблячих деталях. Як я почуваюсь, коли розповідаю тобі про це?

День 7. Які очікування я маю від тебе на наступний тиждень? В чому я особливо потребую твоєї підтримки та допомоги?

Тиждень 12.

День 1. Що для мене означає «романтика»? Чи вважаю я наші стосунки достатньо романтичними? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 2. Які мої життєві пріоритети на найближчий час (сезон / рік / 5 років)? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 3. Що я вважаю за необхідне для того, щоб я почувалась щасливою? Що, на мою думку, необхідно, щоб ми були щасливі як пара? Як я почуваюсь, коли розповідаю тобі про це?

День 4. Яким одним словом я можу описати наші сексуальні стосунки? Якщо описувати більш розгорнуто – як загалом я можу охарактеризувати наше сексуальне життя?

День 5. Чи бувають у мене колись незвичайні сни або сновидіння, про які я хотів/ла б тобі розказати? Розкажи любляче в деталях. Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 6. Як я почуваюсь щодо того, наскільки змінились наші стосунки продовж обговорення Подружніх Діалогів? Чи відчуваю я, що нам вдалось поглибити наше спілкування та близькість продовж останнього часу?

День 7. Які зусилля я готовий/а робити, щоб продовжити традицію щоденних Подружніх Діалогів в нашій сім’ї? Що конкретно я планую робити, щоб не втрачати близькість, яку ми збудовуємо? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно