Навчайся!

Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

On-line курс

Питання для глибокого спілкування в парі (Тиждень 5-6)

Автор: Перекладено і адаптовано Сімейним Клубом - familyclub.org.ua

Джерело: Worldwide Marriage Encounter - wwmejoliet.org

com_2

Мета щоденних Подружніх Діалогів – допомогти Тобі краще зрозуміти почуття Твого партнера, слухати і чути один одного. Не варто намагатись змінювати відповіді один одного, ображатись чи маніпулювати. Наша мета – не тільки самому висловитись з приводу заданого питання, але намагатись зрозуміти і прийняти відповідь і почуття партнера. Подружній Діалог – 30 хв. в день, щоб говорити, слухати і головне – чути!

Тиждень 5.

День 1. Як наше кохання / поведінка демонструють оточуючим справжній сенс та глибину подружнього життя? Як ми як пара можемо передати оточуючим справжній задум Бога для сім’ї? Як я почуваюсь щодо цього?

День 2. Чи є наше інтимне життя рутинним та буденним або ж палким і пристрасним? Як я почуваюсь щодо цього?

День 3. Поділіться своєю ідеєю для незабутнього романтичного побачення, яке Ви хотіли б влаштувати найближчим часом. Як я почуваюсь, коли розповідаю про це?

День 4. Що для мене є найпривабливішим в тобі? Розкажіть любляче в деталях (особливості зовнішності, риси характеру, манера поведінки тощо).

День 5. Коли я кажу «так» на твоє запрошення до інтимної близькості – як я почуваюсь в цей момент?

День 6. Коли я зустрічаюсь з важкими проблемами в житті / серйозними викликами / страхами / страсом / невеличкими переживаннями, чи пам’ятаю я слова Господа: «Не бійся – тільки віруй!» Як я зазвичай справляюсь зі страхами / переживаннями / стресом? Як мій партнер може допомогти мені краще справлятись зі страхами / серйозними життєвими викликами / переживаннями / стресами? Перечитайте місця з Біблії – Марка 5:21-43 та обговоріть разом.

День 7. Читаємо в Біблії: 2 Кор. 5:20 «Отож ми – посланці (посли) Христові, і сам Бог спонукує вас через нас…». Коли востаннє я відчував / відчувала, що ми як пара є посланцями Божими на землі і виконуємо Його волю, що сам Господь спонукує через нас людей до покаяння / зміни життя на краще / спокути гріхів…? Коли востаннє ми як пара ділились з кимось нашим свідоцтвом як сім’ї? Як я почуваюсь, коли говорю про це?

Тиждень 6.

День 1. Як я почуваюсь, коли ти неочікувано мене ніжно тихо обіймаєш за плечі / палко цілуєш?

День 2. Чи я прагну бути найкращим чоловіком / дружиною для тебе? В чому саме це зазвичай проявляється? З якими викликами я зустрічаюсь, коли намагаюсь бути найкращим чоловіком / найкращою дружиною?

День 3. Як я почуваюсь, коли я запрошую тебе займатись коханням?

День 4. Чи буває так, що я почуваюсь незручно, ніяковію, коли ми спілкуємось про наше сексуальне життя? Через що саме я відчуваю незручність?

День 5. Яку частину мого тіла я вважаю особливо сексуальною для тебе? Яка частина мого тіла, на мою думку, тебе найбільше збуджує?

День 6. Які сфери нашого сексуального життя ми могли б покращити? Як я почуваюсь, розповідаючи тобі про це?

День 7. Як я зазвичай почуваюсь відразу після нашої інтимної близькості? Як би я хотів / хотіла проводити час відразу після того, як ми кохались?

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно