Навчайся!

Онлайн-курси

Безкоштовні навчальні он-лайн семінари з сімейної психології та побудови стосунків – обирай потрібний курс, навчайся та зростай разом, дізнавайся, як будувати стосунки до шлюбу!

On-line курс

Подружній Діалог (Тиждень 7-9)

Автор: Перекладено і адаптовано Сімейним Клубом - familyclub.org.ua

Джерело: Worldwide Marriage Encounter - wwmejoliet.org

com_3

Не варто марнувати безцінні спільні сімейні вечори, просиджуючи біля телевізора! Сімейний Клуб пропонує яскраву альтернативу – якісне, глибоке та змістовне спілкування у вигляді “Подружнього Діалогу”. 1 питання щовечора – і міцні глибокі стосунки Вам гарантовано. Спробуйте!

Тиждень 7.

День 1. Чи вірю я, що Бог сильний змінювати життя? Чи вірю я, щоб Бог є сильним діяти в мені / через мене / через нас як родину?

День 2. Які дари і таланти від Бога я маю і як я їх використовую? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 3. Яку якість / рису характеру я бачу в тобі, якою я особливо захоплююсь? Як я почуваюсь щодо цього?

День 4. Опишіть вашу ідею цікавого веселого побачення. Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 5. Чого я особисто / ми як пара наразі потребуємо найбільше: Пристрасті, Молитви чи Гри (Відпочинку)? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 6. Опишіть свою / Вашу спільну нещодавню цікаву подію в житті. Як я почуваюсь, розповідаючи про це?

День 7. Розкажіть про найцікавішу подію минулої (цієї) зими. Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

Тиждень 8.

День 1. Як ми ділимось нашою любов’ю з оточуючими? Як ми виявляємо нашу любов до близьких людей / батьків / друзів / колег по роботі чи навчанню / знайомих / чужих людей? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 2. Чи вважаю я, що наш стиль життя радикально відрізняється від стилю життя більшості людей сучасного світу? Що є особливого в нашій родині / в стилі життя нашої сім’ї? Що відрізняє нас як пару (як родину) від решти сучасних родин? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 3. Що я найбільше ціную в наших обговоренням Подружніх Діалогів? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 4. Чи я особисто / ми як пара допомагаємо бідним чи нужденним людям? Як я почуваюсь щодо цього?

День 5. Чи маємо ми в житті час для «тиші» та спокою? Чи залишаємо ми «вільний» час для роздумів? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 6. Як я почуваюсь, коли хтось молиться за мене / за нас як родину? Кого з наших знайомих я хотів би / хотіла б попросити молитись за нас як за родину?

День 7. Коли на цьому тижні я найбільше відчував / відчувала Божу присутність в моєму житті? В чому саме це проявилось? В чому саме на цьому тижні я потребував Божої милості та підтримки? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

Тиждень 9.

День 1. Яке моє найбільше переживання останнім часом? Що мене найбільше турбує цими днями? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 2. Які «невербальні сигнали» з твого боку скажуть мені: «Я кохаю тебе», «Ти чудово виглядаєш», «Як щодо того, щоб зайнятись коханням просто зараз / сьогодні ввечері»? Як я почуваюсь, коли розповідаю про це?

День 3. Поділіться один з одним нещодавнім спогадом, коли ви пробачали один одного / пробачали вашого партнера? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 4. Коли я пережив/ла прощення від Бога – які думки і почуття в мене були в той момент? Опишіть один одному момент, коли Ви усвідомили, що спасенні Господом для вічного життя?

День 5. Як я можу описати мої щоденні стосунки з Христом сьогодні? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді? Що я хотів/ла б покращити в моєму особистому / нашому спільному духовному житті?

День 6. Все моє – твоє! В тому числі тіло дружини належить чоловікові, а тіло чоловіка – дружині. Чи поділяю я цю думку? Чи вважаю я, що я опікуюсь своїм тілом / своїм зовнішнім виглядом настільки, наскільки я повинен доглядати за собою, щоб щодня залишатись привабливим / привабливою для тебе? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

День 7. Як я, як дружина / чоловік бачу, що можу допомогти тобі досягнути твоїх цілей в повсякденному житті? Як я, як твоя дружина / твій чоловік вбачаю, що можу допомогти тобі досягти вічних духовних цілей і вічного життя? Як я почуваюсь щодо моєї відповіді?

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно