Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Безкоштовна сімейна фотосесія в Києві – СКАЧАТИ ФОТО тут

На підтримку Міжнародного Тижня Грудного Вигодовування Сімейний Клуб спільно з фотостудією Emotional Photography подарували родинам безкоштовну сімейну фото-сесію прямо в центрі Києва. Сімейна фотозйомка відбулась в парку ім. Шевченка (м. Університет) в рамках акції «Грудне вигодовування – здоров’я майбутніх поколінь».

Щиро дякуюємо всім родинам, подружнім парам і, звичайно, матусям та майбутнім матусям, які прийняли участь у фотосесії! Окреме спасибі нашим друзям та партнерам фотостудії emotionphoto.com.ua за незабутній подарунок!

Друзі, Ваші фотографії Ви можете БЕЗКОШТОВНО скачати на соціальних мережах Сімейного Клубу:

СКАЧАТИ сімейні фото вконтакті

СКАЧАТИ сімейні фото в facebook (Частина-1, Частина-2)

Також щиро запрошуємо Вас до активного спілкування на просімейні теми на групах Сімейного Клубу вконаткті та фейсбук. А якщо Ви впізнали на фото ваших друзів чи знайомих – неодмінно відмічайте їх, щоб вони побачили своє фото!

* Якщо у Вас виникли будь-які запитання або проблеми зі скачуванням фотографій, буль ласка, пишіть нам за адресою: familyclub.kiev@gmail.com.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно