Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Дочка-підліток зустрічається з 18-тирічним хлопцем. Як вберегти її від сексу з ним і не втратити дочку?

Моїй дочці 13 років. Вона почала зустрічатися з хлопцем якому 18 років. Мене турбує різниця у віці, адже у такому віці діти сексуально активні. Підскажіть, будь ласка, як я маю поводитися, щоб не втратити дочку? Дуже дякую. Жінка, 32 роки

Відповідь:

Ми розділяємо вашу турботу. Щоб вберегти доньку від неправильних рішень в цьому віці необхідно підтримувати близьке спілкування з нею. Постарайтесь буди подругою з нею, щоб вона без страху могла говорити з Вами про те, що відбувається в її житті. По-перше, не треба її сварити, забороняти або контролювати. Можливо, для неї ці відносини важливі.

Ви маєте пояснити доньці деякі речі, яких молоді люди часто просто не знають. Сексуальні бажання не стануть загрозою, якщо діти мають здорову самооцінку (поважають себе та інших) та мають здорові моральні стандарти. Треба пояснити дочці те, що якщо хлопець поважає дівчину, він не буде починати сексуальні відносини, не беручи відповідальність за її подальше життя. Якщо хлопець домагається сексуальної близькості – це явна ознака того, що йому важлива не вона, а її тіло, тому ліпше скоріше ставити крапку в таких відносинах.

Було б дуже добре, якби Ви поговорили з донькою, або навіть з ними обома, та допомогли їм поставити кордони, які вони разом не будуть переходити, щоб не збуджувати сексуальні бажання один в одному. Це важливо, оскільки для дівчини, наприклад, поцілунки – це просто вияв ніжності, а для хлопця – це прелюдія до сексу. Якщо хлопець не захоче поважати ці кордони, то нічого доброго з цих відносин не буде. Для молодого чоловіка також важливо знати, що сексуальна активність з дитиною у 13 -16 років легко може бути представлена, як розбещення або насильство, що несе за собою кримінальну відповідальність.

Аргументом сучасної молоді для вступу в сексуальні стосунки є те, що сексуальна активність допомагає зрозуміти чи підходять люди один одному, але реальність в тому, що саме сексуальна активність стає перепоною для того, щоб це зрозуміти.

У шлюбі, якщо він будується на правильній основі, закохані дарять себе один одному як подарунок, тому важливо, щоб жінка була дійсно таким подарунком для свого майбутнього чоловіка, подарунком, який ще ніхто до нього не відкривав (це важливо і з фізичної, і з психологічної точки зору).

Мудрості Вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно