Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

У нас другий шлюб. Діти від першого шлюбу постійно сваряться

Я живу з чоловіком, це в мене другий шлюб. З нами живе моя донька (6 років) і син мого чоловіка (11 років). Обоє діток в нас від перших шлюбів. Хлопчик чоловіка начебто непоганий, але останнім часом моя донька боїться лишатися з ним одна вдома, вона жаліється на те, що він її б’є. Також донька каже, що він її душить. На це ж саме жаліється не тільки вона… Моя донька на літо поїхала до батьків, а до мене підійшла дівчинка, яка мешкає в нашому будинку (4 роки) і теж розповідала, що він її душить. Підкажіть, як мені коректно пояснити хлопчику, що такого робити в жодному разі не можна, і тим більше з дівчатками? Можливо, треба пояснити у якоїсь історії, яка недобре закінчилась? Підкажіть, будь ласка, як це краще зробити, бо я починаю боятись за свою донечку. Жінка, 29 років

Відповідь:

Мы согласны с вами, что не стоит оставлять факт насилия без внимания. Одиннадцать лет – это достаточный возраст для того, чтобы знать, что бить и душить другого человека нельзя. Агрессия, которую ребенок проявляет к девочкам, может быть результатом нерешенных проблем в прошлой семье. Возможно, эта агрессия – результат потери связи с родной мамой, и ребенок не знает, как с этим справится.

В такой ситуации было бы правильно, чтобы отец поговорил с сыном о его чувствах (но без угроз и обвинений), если, конечно, он чувствует себя готовым к этому разговору.

В принципе, это роль отца учить сына правильному отношению к девочкам и женщинам. Конечно, поучительная история может помочь, если это упущение в воспитании, но если это более глубокая проблема, то, возможно, нужно помощь детского психолога.

Успехов вашей семье.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно