Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Як оформити аліменти на дитину від чоловіка?

Від першого шлюбу маю доньку 13 років. Її батько сплачує мінімальні аліменти як непрацюючий. Більше ніякої допомоги. Купували комп’ютер, звернулися до нього – відмовляється допомогти навіть частково. Така ж ситуація при збиранні до школи, або сезонному ( зокрема зимовому) одяганні дитини. Чи маємо ми право вимагати якогось фінансового відшкодування у цих випадках? Дякую. Жінка, 34 роки

Відповідь:

Для більш детальної відповіді дещо бракує інформації, але можу точно зазначити, що мати вправі подати позов до суду про збільшення розміру аліментів, але при цьому треба мати беззаперечні докази того, що батько дитини має більший заробіток, ніж мав раніше. Іншими словами, ви маєте довести суду спроможність батька надавати дитині більш значну допомогу. Якщо батько офіційно працевлаштований, треба дізнатися, де він працює (точна адреса, назва організації тощо) і після відкриття провадження по справі в суді подати заяву про витребування судом доказів (інформації) про працевлаштування відповідача та розмір його заробітної плати. Якщо інформація про працевлаштування підтвердиться, є шанси виграти цю справу. Витребувати доказ працевлаштування відповідача може також і адвокат своїм запитом до роботодавця батька. Раджу Вам звернутися за допомогою досвідченого юриста або адвоката.

Вячеслав Купріянов, Юрист ГО «Сімейний Клуб»

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно