Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

День Подяки в Сімейному Клубі – скажи СПАСИБІ своїм друзям та близьким

Дякувати один одному – це чудова традиція! Сьогодні Сімейний Клуб хоче подякувати всім своїм друзям та партнерам, яких часто Ви не бачите, але вони з-за кадру допомагають нам робити нашу роботу і разом з нами сприяють будівництву щасливих родин в Україні.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТЕ, ЩО ВИ З НАМИ!

  1. Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією» – сприяння ресурсами для проведення занять Сімейного Клубу (приміщення, кваліфіковані тренери і т.д.). ДЯКУЄМО за все, що Ви робите для нас!
  2. Ресторан «Жаклін Бувьє» – надання на дружніх партнерських умовах зали ресторану для проведення занять Сімейного Клубу. ДЯКУЄМО за Вашу гостинність та теплу романтичну атмосферу!
  3. Фотостудія Emotional Photography – більшість чудових сімейних фотографій з занять Сімейного Клубу зроблені саме їх руками. ДЯКУЄМО за Ваш час, професіоналізм та креативність!
  4. Страхова компанія «Сузір’я» – наші добрі друзі та партнери, яким не байдуже благополуччя українських родин. ДЯКУЄМО за те, що в світі бізнесу для Вас залишаються важливими люди та стосунки!
  5. Компанія «Метеор» (меблі та техніка в оренду) – надання технічної допомоги для проведення занять Клубу для пар. Друзі, ДЯКУЄМО Вам за вашу відкритість зробити заняття Сімейного Клубу більш якісними та яскравими! 🙂
  6. ВМГО «ФРІ» та її голові Євгену Демченку – завдяки Вашій роботі у нас працює чудовий та якісний сайт. ДЯКУЄМО за Ваш професіоналізм, швидкість та якість роботи!
  7. Аліанс христия-професіоналів – сприяння у проведенні щорічного проекту «Тиждень Подружжя в Україні». ДЯКУЄМО за вашу активність та небайдужість.
  8. Дякуємо тим двом з 30 000 користувачів сайту Сімейного Клубу, які підтримали нашу діяльність фінансово, не пожалівши свої 10 грн. 🙂

А Ви вже сказали ДЯКУЮ тим, хто допоміг Вам? 🙂

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно