Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

День сімейної гри в міні теніс

В рамках Тижня Подружжя в Україні 22 травня 2011 в Києві відбудеться День сімейної гри в міні теніс. До незабутньої гри запрошуються батьки та їх дітки віком від 7 років. На відкритому майданчику професійні тренери безкоштовно навчать вас грати в активну та захоплюючу гру – міні теніс, яка була розроблена Міжнародною тенісною федерацією спеціально для дітей.

Якщо ви чи ваші діти ще жодного разу не грали у теніс – це не означає, що ви повинні відмовитися від такого задоволення, боячись, що у вас не вийде. На Дні сімейної гри в міні теніс Ви та ваші дітки зможете швидко навчитися вводити м’яч у гру, утримувати його на корті, змагатися і перемагати, отримуючи справжнє задоволення від гри.

Для більшої впевненості протягом всього Дня сімейної гри в міні теніс Вам і вашим дітям будуть допомагати професійні тренери з тенісу.

День сімейної гри в міні теніс – це чудова нагода зібратись всією родиною та активно провести час разом, відпочиваючи та граючи зі своїми дітьми.

Місце проведення заходу – м. Київ, Гідропарк, тенісний корт біля атракціонів.

Гра у дитячий теніс триватиме 22 травня з 11:00 до 18:00

Вхід на корт для батьків та дітей, гра, супровід тренера та тенісний інвентар для учасників – БЕЗКОШТОВНІ!

Для того, щоб прийняти участь у грі в міні-теніс всією родиною, будь ласка, заповніть реєстраційну анкету.

* Перевага в реєстрації корту надається діткам віком від 7 до 12 років та їх батькам.

До зустрічі на корті!

Організатором Дня сімейної гри в міні теніс виступила київська громадська організація «Міні теніс».

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно