Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Всі на СТАРТ на дитячу вело-ДИВОгонку від ПЛАСТу!

31 травня відбудеться 7-і Дитячі вело-змагання «Дивогонка» – це щорічне свято для всієї родини, де медалі та призи отримують всі маленькі учасники велоперегонів! Цього року 8-ма «Дивогонка» пройде 31 травня (сб.). До участі запрошуються дітки від 2-ох років до 15-ти років та їх батьки, дідусі та бабусі без «терміну давності»! Традиційно, на дітлахів чекають веселі розваги на дитячих майданчиках, ігри та змагання від ПЛАСТ-унів, море сміху та веселощів.

Організатори: всеукраїнська скаутська організація ПЛАСТ – станиця Київ, та агенція пригод “Дивосвіт”.

У широкому та глибокому партнерстві з школою англійської мови для дітей і підлітків Green Country, магазину туристичного спорядження “Волоцюга”, Компанії “Оболонь”, Данон Україна, ТМ Моршинська, Дитяча студія “Пан Пух”, @Veloonline – вело магазин та завдяки інформаційній підтримці Асоціації еко-туризму та Пластовий портал ми хочемо зробити спортивне свято з нагоди нашої 7ої велогонки!

Умови участі:
Участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипад раніше – то навіть від 1,5) роки до 15 років. Медалі і призи отримують ВСІ учасники.
Анкета для реєстрації https://docs.google.com/forms/d/19_QJOdE4toE-VRPQQymzWSjv_R-XsiV26OMlHJbwkW4/viewform. Заповнювати після оплати попереднього внеску.

В Києві дані велоперегони організовують переважно пластуни, волонтери – діти і дорослі. «Дивогонка» – це абсолютно некомерційний захід. Орг.внесок, який збирається на безпосередній реєстрації, – це витрати на виготовлення грамот, медалей, закупівлі стрічок, сміттєвих пакетів, покриття мобільного зв’язку, оплата оренди техніки і біотуалетів.
Орг.внесок цього року складає: 50 грн перша дитина, 35 грн. друга і наступна дитина в родині. Зараз ми вводимо обов’язкову безповоротну передплату за участь, яка становить 20 грн з дитини-учасника на картку Приват банка – № 6762 4620 8268 5766 Ольга Юрчишин, решту – на реєстрації.

Заїзди формуються по віку, з них ще по діаметру коліс і якщо є достатня кількість учасників – по статі. Просимо розуміння, що якщо, припустімо, є три учасника 4 роки з колесами 16 дюймів і один 4-річний з 20 дюймами, то вони можуть попасти в один заїзд. Але якщо батьки мають альтернативне рішення або погоджуються на наші пропозиції поїхати з старшими за віком дітьми, або на інші ідеї задля забезпечення справедливості, ми, як організатори, лише ЗА. Все обговорюється на місці.

На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці (у нас буде організовано безкоштовний прокат шоломів)
Паління та вживання алкогольних напоїв в зоні проведення змагань заборонено!
Окремо – про самокати. Було і є багато бажаючих їхати саме на цьому виді транспорту. Самокатні заїзди бувають в кожній велогонці, але не багато, вони проходять після всіх велосипедних, і формуються по віку. Ми закликаємо всіх вчитися кататись на велосипеді. Бо траса для маленьких колесиків самокатів ДУЖЕ складна. Діти падають або перевертаються. Але якщо Ви свідомі цього, і не проти – окей, хай будуть самокати в наших велогонках. Особисто я вважаю, що краще освоювати велосипед, але на мене можна не зважати  просто знайте, що на самокатах діткам справді важко.

Місце проведення (з указанням місць для паркування)http://maps.google.com.ua/?ie=UTF8&ll=50.41478,30.675051&spn=0.011144,0.027874&z=16 на карті Гугл

Попередній розклад всім зареєстрованим буде надіслано в травні, він залежить від кількості учасників і їхнього віку. Реєстрація почнеться з 09.30. Старт перших учасників – об 10 ранку. Найменші їдуть раніше, найстарші – пізніше.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно