Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Осінній Яблучний Пікнік – фото скачати тут

8 жовтня (сб) в Сімейному Клубі відбувся Жіночий Осінній Яблучний Пікнік. Щиро дякуємо всім учасницям Жіночих Посиденьок за чудову атмосферу і незабутні спогади. Фото скачуємо тут! 🙂

Фото з ароматом осені можна переглянути і скачати на:

Групі Сімейного Клубу вконтакті

Групі Сімейного Клубу на facebook

Фотоальбом Сімейного Клубу на Picasa (фото великого розміру для друку)

Дівчата, відмічайте себе та своїх подруг на фото –

Будемо знайомитись ближче! 🙂

Жінка – це справжня загадка. Інколи вона здається маленькою дівчинкою, а часом силі її духу позаздрить навіть найсильніший чоловік, вона сестра, друг, мати, дружина, але завжди і всюди вона залишається просто ЖІНКОЮ!

Сімейний Клуб прагне принести в життя дівчат та жінок цікаве та корисне спілкування; ми впевнені, що жіночі посиденьки – це надважлива складова життя кожної жінки та дівчини і прагнемо надати їм нового, більш глибокого, змісту! Більше ніяких пустих розмов та безглуздих пліток! 🙂 Давайте-но поговоримо про… ВСЕ НА СВІТІ!

Приходь сама і запрошуй своїх подруг!

В програмі:
– Лекція сімейного консультанта Тетяни Соколовської «Дівчинка, жінка, дружина і мати – як об’єднати в одне чотири сторони мене?»
– Сесія жіночих мрій: осінній яблучний пікнік на березі Дніпра**
– Жіночі посиденьки: жіночно-дівоче чаювання, якісне та цікаве спілкування для дівчат та жінок: традиційно будемо теревенити про чоловіків і ділитись жіночими премудростями.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно