Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Сімейний Клуб святкує новосілля!

Завдячуючи Вам, всім небайдужим і просто друзям Сімейного Клубу, наша команда відкрила двері офісу першим гостям Клубу, які відтепер можуть зручно вмоститись на справжньому Сімейному Дивані! 🙂 Під час благодійного новорічного марафону «Сімейний Клуб збирає на Сімейний Диван» було зібрано 790 грн. Ця сума стала неоціненною допомогою для нашої команди та роботи Клубу загалом!

ДЯКУЄМО всім друзям та небайдужим людям, які не залишились просто сидіти осторонь на власних диванах, а зробили свій внесок у благополуччя українських родин!

Щиро запрошуємо всіх друзів Сімейного Клубу на запашну каву до нашого нового сімейного дому! 🙂

З радістю повідомляємо, що відтепер приватне та сімейне консультування фахівцями Сімейного Клубу буде проводитись за адресою: м. Київ, вул. Освіти 4 (р-н Солом’янської площі).

P.S. У нас з’явився Сімейний Диван, але більша частина офісу все ж пустує. То ж якщо Ви відкриті підтримати роботу Сімейного Клубу і зробити свій внесок в благополуччя українських родин (20 чи 30 грн. стануть для нас значною підтримкою!) – нагадуємо Вам про можливості підтримати роботу Сімейного Клубу, вказані нижче. 🙂

Щиро запрошуємо до нас в гості!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно