Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Новорічний марафон: Сімейний Клуб збирає на Сімейний Диван

Сімейний Клуб оголошує благодійний передноворічний збір коштів на Сімейний Диван для офісу Клубу. Диван стане найкращим подарунком для Сімейного Клубу на Новий Рік та Різдвяні свята від всіх небайдужих допомогти Клубу!

З Нового Року ми плануємо переїзд в наш перший офіс. Святий Миколай вже подарував нам справжній офіс і справа залишилась за малим – зробити мінімальний ремонт кімнати та купити найнеобхідніші для роботи меблі.

В честь Нового Року пожертвуй 10, 20 чи 30 грн. на новий сімейний диван для Сімейного Клубу і нехай в твоїй сім’ї ніколи не бракує… ДИВАНІВ!

Повна вартість дивану – 2 600 грн.

Перевір – може в твоєму гаманці загубилась частинка нашого дивану в 10, 20 чи 30 грн.?

Причини допомогти зібрати на Сімейний Диван:

  1. Скоро Новий Рік та Різдво – це найкращий час допомагати тим, хто цього потребує та подякувати за роботу, яку ти вважаєш цінною;
  2. На дивані значно зручніше консультувати людей, аніж на підлозі.
  3. Ми віримо, що з появою Сімейного Дивану зросте і родина Сімейного Клубу, а отже з’являться нові сімейні ідеї та цікаві проекти для кожного з Вас!
  4. 10, 20 чи 30 грн. – це навіть менше, ніж вартість Новорічного Подарунка з цукерками. Цукерки – псують зуби, а диван – ні!

Допомогти здійснити мрію Сімейного Клубу можна двома способами:

  1. Через систему web money (I-box чи будь-який електронний пунк оплати послуг)
  2. Через систему LiqPay (за 2 хв., не відходячи від вашого комп’ютера)

Вітаємо Всіх з наступаючим Новим Роком! Не забувайте, що Новий Рік – це час робити подарунки!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно