Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

СКАЧАТИ солодкі ФОТО – Полуничний Пікнік: Літні Жіночі Посиденьки

9 червня відбулись Літні Жіночі Посиденьки – Полуничний Пікнік – на нашому Сімейно-Клубівському “ранчо”! Дякуємо всім дівчаткам, які завітали до нас у гості й разом з нами і своїми подружками відкрили літній фруктово-ягідний сезон.

st_1_2

Солодко-літні Полуничні Жіночі Посиденьки – це яскрава дівоча подія для підтримки цікавого, насиченого та глибокого і ТІЛЬКИ ЖІНОЧОГО спілкування! Ми разом ласували солодкими полуницями, пили прохолодні лимонади і фруктові пунші на березі Дніпра і традиційно – спілкувались-спілкувались-спілкувались!

Щиро дякуємо нашій неперевершеній гості та спікеру – Світлані Гончаровій (засновниця проекту “Флаймама”) за теплу та змістовну розмову, за натхнення і Любов, якими вона так щедро поділилась з учасницями Полуничного Пікніку.

Літо офіційно оголошуємо ВІДКРИТИМ!

А на сам кінець: обіцяний подаруночок – яскраво-солодкі, зі смаком і ароматом літа та свіжих полуниць ФОТО!

Величезна подяка фотографу – Анні Тупчик – за яскраві літні фото-спогади і за її велике серце, адже всі фото – це її подарунок для кожної учасниці Посиденьок!

СКАЧАТИ ФОТО:

Полуничні фото на FACEBOOK – СКАЧАЙ та відмічай своїх подружок на фото!

Полуничні фото ВКОНТАКТІ – СКАЧАЙ та відмічай своїх подружок на фото!

Полуничні фото – сімейний фото-альбом Сімейного Клубу (фото у високій якості) – СКАЧАТИ ФОТО

До наступних Посиденьок! Приходь – у нас завжди цікаво і змістовно.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно