СУПЕР-літній СУПЕР-сімейний СУПЕР-геройський СУПЕР пікнік Сімейного СУПЕР-Клубу

2 червня (нд.) в міжнародний День захисту дітей щиро запрошує членів Сімейного Клубу, а також сімейні або просто закохані пари не залежно від віку та досвіду стосунків та СУПЕР-літній СУПЕР-сімейний СУПЕР-геройський СУПЕР-пікнік Сімейного СУПЕР-Клубу.
Час стати справжнім СУПЕР-героєм для своєї родини!
В програмі:
- Інтерактивна лекція професійних сімейних СУПЕР-консультантів – Юрія & Teтяни СУПЕРовських 🙂
Тема: «Що потрібно знати, щоб стати СУПЕР-сімейкою: 6 характеристик щасливої сім’ї»
- СУПЕР-геройська фотосесія від СУПЕР-друзів та партнерів Сімейного Клубу
- СУПЕР-геройський пікнік
- СУПЕР-конкурси
- Вибір найкращої СУПЕР-сімейки Сімейного Клубу
- СУПЕР-спілкування для сімей
- СУПЕР-відпочинок на свіжому повітні на березі Дніпра
Стиль пікніку: ЛІТНЬО-СУПЕР-ГЕРОЙСЬКИЙ!
Заохочуємо всі сім’ї, пари та учасників пікніку вдягти на себе СУПЕР-геройські костюми чи футболки. В цей день Ви можете перетворитись для своєї дружини в справжнього СУПЕРМЕНА!
СУПЕР-геройські костюми ви можете легко зробити власноруч – це буде цікавий і насичений, веселий час, проведений разом всією родиною!
СУПЕР-сімейки в найкращих костюмах отримають СУПЕР-подарунки від СУПЕР-Сімейного Клубу!
Час: 14:00 – 19:00
Вартість:
- 120 грн. з пари (для членів Сімейного Клубу – колишніх та теперішніх за умови СУПЕР-костюму! 🙂 + 80 грн. – внесок на СУПЕР-пікнік = 200 грн. з пари.
Місце проведення: м. Київ, 6 км. від ст. м. Славутич (вул. Весняна, 4)
Для запису на СУПЕР-геройський СУПЕР-пікнік, будь ласка, телефонуйте: 093 210 31 50 або напишіть лист-заявку за адресою: familyclub.kiev@gmail.com
Приписка:
1 червня – Україна святкує День захисту дітей, а 1938 року 1 червня вийшов перший номер журналу коміксів «Action Comics», в якому вперше зявився відомий герой коміксів СУПЕРМЕН! Тоді журнал коштував всього 10 центів, а вже 1995 року екземпляри, які збереглись, продавались з аукціонів за ціною вище $75 000. Автором пригод Супермена був Джеррі Сігел (Jerome «Jerry» Siegel), а художником — Джо Шустер (Joe Shuster).