Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Сімейний Клуб ініціював Тиждень Подружжя в Україні

15-22 травня 2011 рокувперше відбувся щорічний Тиждень Подружжя в Україні. Ініціатором Тижня Подружжя виступила громадська організація Сімейний Клуб та міжнародний благодійний фонд “Молодь з місією“.

Тиждень Подружжя – це міжнародний рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту.

Мета Тижня Подружжя:кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.

Перший Тиждень Подружжя в розпочався масштабними парадами щасливих сімей, які пройшли в Луцьку, Житомирі та інших містах України. Загалом, у вуличних акціях, які відбулись в рамках Тижня Подружжя в різних куточках Україні, взяли участь понад 10 000 чоловік.

«Щаслива родина та подружжя – це достойний привід для святкування. Але Тиждень Подружжя – це не просто яскраві заходи. Ми намагаємось донести до кожного українця, що початок щасливої родини – це щасливе подружжя. Щоб родина була по-справжньому щасливою, подружжю варто постійно працювати над своїми стосунками», – говорять організатори.

Цього року Тиждень Подружжя пройшов в 16 містах України, які разом виступили на підтримку традиційних сімейних цінностей. Київ, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Львів та Донецьк – ось неповний список міст, в яких відбувся перший всеукраїнський Тиждень Подружжя. Організатори Тижня Подружжя переконані, що це свято, розпочате в міжнародний день сім’ї, 15 травня, стане традиційним для українців і в наступні роки об’єднає навколо себе ще більше прихильників.

Більше про те, як долучитись до Тижня Подружжя в Україні читайте на офіційному сайті Тижня Подружжя в Україні.

За більш детальною інформацією, з метою партнерства та участі в русі «Тиждень Подружжя» в Україні, будь ласка, до комунікаційного директора Тижня Подружжя в Україні – Олени Шабуніної, тел. 093 210 31 50, e-mail: marriageweek.ua@gmail.com

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно