Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Відбулись яскраво-зелені Зимові Жіночі Посиденьки – фото переглянути тут

18 грудня (сб) відбулись Зимово-зелені Жіночі посиденьки. Тема заняття «Юність, молодість та зрілість – як залишатись жінкою в будь-якому віці». В рамках Дівочих посиденьок також пройшла сесія жіночих мрій (заняття з рукоділля) і, звичайно, купа цікавого та корисного спілкування.

Фото переглянути або скачати можна тут:

Фотоальбом Picasa
Фотоальбом вконтакті
Фотоальбом facebook

Хто сказав, що жіночі посиденьки закінчуються зі шлюбом?! Сімейний Клуб впевнений, що сьогодні жіночі теревені можна зробити ще більш цікавими та надати їм нового змісту. Ніяких пустих розмов та безглуздих пліток! Давайте-но поговоримо про… ВСЕ НА СВІТІ!

В програмі:
– Лекція сімейного консультанта Тетяни Соколовської «Юність, молодість та зрілість – як залишатись жінкою в будь-якому віці».
– Сесія жіночих мрій: вчимось мріяти разом (хенд-мейд сесія).
– Жіночі посиденьки: якісне та цікаве спілкування для дівчат: традиційно будемо теревенити про чоловіків і ділитись жіночими премудростями.

Колір чергових дівочих посиденьок – яскраво-зелений. Вдягни на зустріч зелений одяг, або додай кольорові елементи в свій стиль, створивши собі справжній кольорово-зелений настрій.
Почнемо разом традицію якісного жіночого спілкування!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно