Сімейні новини

Найцікавіші події для закоханих пар та сімей від Сімейного Клубу та наших друзів та партнерів – дізнайся, куди піти, щоб вчитись будувати міцні стосунки

Подія

Осінній яблучний пікнік – дівочі посиденьки в Києві. РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

8 жовтня (сб) щиро запрошуємо всіх дівчат та жінок на Жіночий Осінній Яблучний Пікнік. Тема заняття – «Дівчинка, жінка, дружина і мати – як об’єднати в одне чотири сторони мене?».

Яблучний пікнік відбудеться на мальовничому березі Дніпра – то ж не забудьте захопити з собою теплі шалики, плед і осінньо-романтичний настрій**.

Жінка – це справжня загадка. Інколи вона здається маленькою дівчинкою, а часом силі її духу позаздрить навіть найсильніший чоловік, вона сестра, друг, мати, дружина, але завжди і всюди вона залишається просто ЖІНКОЮ!

Сімейний Клуб прагне принести в життя дівчат та жінок цікаве та корисне спілкування; ми впевнені, що жіночі посиденьки – це надважлива складова життя кожної жінки та дівчини і прагнемо надати їм нового, більш глибокого, змісту! Більше ніяких пустих розмов та безглуздих пліток! 🙂 Давайте-но поговоримо про… ВСЕ НА СВІТІ!

Приходь сама і запрошуй своїх подруг!

В програмі:
– Лекція сімейного консультанта Тетяни Соколовської «Дівчинка, жінка, дружина і мати – як об’єднати в одне чотири сторони мене?»
– Сесія жіночих мрій: осінній яблучний пікнік на березі Дніпра**
– Жіночі посиденьки: жіночно-дівоче чаювання, якісне та цікаве спілкування для дівчат та жінок: традиційно будемо теревенити про чоловіків і ділитись жіночими премудростями.

Вартість заняття – 60 грн.*
* Оплата заняття не є комерційною і покриває виключно організаційні витрати: вартість роздаткових матеріалів, харчування тощо.

** У випадку дощової погоди Осінній пікнік відбудеться в затишному будиночку біля води – то ж всім учасницям буде тепло та затишно!

Приходь з подружкою та отримай подвійне задоволення!

УВАГА! ЗНИЖКИ! Для активних користувачів соціальних мереж – знижка 25% (за умови розміщення цього лінку (анонс жіночих посиденьок) з невеличким коментарем на ваших соціальних мережах вконтакті та facebook та наявності 5 лайків під цим повідомленням). Для отримання знижки, будь ласка, вкажіть пруф-лінк на ваші соціальні мережі в анкеті-заявці.

Стиль осінніх дівочих посиденьок – яблучно-романтичний! 🙂 Теплі шалики, пледи, в’язані беретики та яблучна тематика заохочуються. 🙂

Жіночі посиденьки відбудуться за адресою: м. Київ, ст. м. Славутич з 14:00 до 17:00 (точну адресу зареєстрованим учасницям Пікніку буде повідомлено додатково!)

Реєстрацію на Осінній Яблучний Пікнік ЗАВЕРШЕНО! Для того, щоб відвідати наступні Жіночі Посиденьки – будь ласка, напишіть листа за адресою: familyclub.kiev@gmail.com і ми неодмінно повідомимо Вас особисто про наступні Дівочі посиденьки!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Дізнавайтесь про новини вчасно